Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Pamiętam jak Redzi mówili że gdy zobaczyli "ten" model Yen, to byli zgodni że to musi być ona. A tu ewidentnie inny niż ten co nam pokazali, bo wątpię żeby ilość detali całkowicie zmieniała kształt twarzy i mimikę. No i nie widzę jej robiącą te wszystkie wredne rzeczy, nie wygląda na kobietę która byłaby w stanie uknuć te wszystkie rzeczy o których czytało się w książkach. Yen z trailera wygrywa pod każdym względem IMO.
 
Last edited:
Po świetnej twarzy Ciri, dostaliśmy takiego ziemniaka (właśnie z ziemniakiem mi się kojarzy jak na nią patrzę)... Liczę na to że będzie tak jak z Geraltem, który wygląda okropnie w tym poradniku, a na gameplayu niczego sobie.
@Michal Janczewski Może wrzućcie screena Yenn bezpośrednio z gry, bo po tym co jest teraz to... aż szkoda pisać.

Kurcze, jeszcze parę miesięcy temu byłoby to nie do pomyślenia, ale teraz coraz bardziej obawiam się o finalną wersję gry (brak pokera i Yenn wyglądająca jak ziemniak)...

ODDAJCIE POKERA, PRZYWRÓĆCIE YENN DAWNY WYGLĄD...
 
Po świetnej twarzy Ciri, dostaliśmy takiego ziemniaka (właśnie z ziemniakiem mi się kojarzy jak na nią patrzę)... Liczę na to że będzie tak jak z Geraltem, który wygląda okropnie w tym poradniku, a na gameplayu niczego sobie.
@Michal Janczewski Może wrzućcie screena Yenn bezpośrednio z gry, bo po tym co jest teraz to... aż szkoda pisać.

Kurcze, jeszcze parę miesięcy temu byłoby to nie do pomyślenia, ale teraz coraz bardziej obawiam się o finalną wersję gry (brak pokera i Yenn wyglądająca jak ziemniak)...

ODDAJCIE POKERA, PRZYWRÓĆCIE YENN DAWNY WYGLĄD...

 
Yen trailerowa > Yen poradnikowa

Kiedy zobaczyłem trailer SoD to byłem pod dużym wrażeniem wyglądu Yennefer. Nawet pomimo tych kilku szczegółów wytkniętych przez użytkowników forum. Tak jak wtedy poczułem od razu, że to jest to ...tak teraz od razu mi ręce opadły. Wydaje mi się, że o ile jest możliwość to studio powinno zdecydowanie przegryźć ten temat na nowo.

CD Projekt RED, nie idźcie tą drogą!
 
Last edited:
Patrzę, Yen. Fajno, bo tyle czekałem, coby sobie Janeczkę dokładnie obejrzeć, jejku jej...


Pedzę więc do "galerii" i...


Osłupiałem, by po chwili się ocknąć...


A gdy wreszcie dotarło do mnie, że to nie żart, że to tak na serio...


Hm...
Niby podobna do siebie ze zwiastuna, a jednak całkiem inna. Na tle Triss wypada... Cóż, w ogóle nie wypada.
Oto pospolita, niczym nie wyróżniająca się, wręcz nijaka twarz. W żadnym razie nie jest owa pani atrakcyjną.

W związku z tym mam pytanie.


Dlaczego? Za co? Na pewno o taki rezultat Wam chodziło drodzy Redzi?
Cóż. Nie wiem, kto tam w tej galerii jest, ale na pewno nie jest to Yen

 
Zabawne, że na interze i na facebooku podoba się bardziej niż tu. Jaką wy widzicie różnicę pomiędzy Yen z trailera a tą dzisiejszą? Ja widzę tylko inne oświetlenie i czarne włosy oraz neutralną minę. O co ten cały ból tyłka?
 

Guest 2686910

Guest

Toś mnie zażył. Ale racja. W drugim poście po prostu zorientowałem się, że jestem w mniejszości i co mam nerwy tracić, słowa 'już' tam zabrakło. Ale jak chcesz, to przyjmij internetowe przeprosiny - przepraszam.
 
Dla mnie też wygląda tak samo. Co robi różnicę? Chyba inny kąt padania światła. Tak myślę.
 
Zabawne, że na interze i na facebooku podoba się bardziej niż tu. Jaką wy widzicie różnicę pomiędzy Yen z trailera a tą dzisiejszą? Ja widzę tylko inne oświetlenie i czarne włosy oraz neutralną minę. O co ten cały ból tyłka?
Tu jest:
1. Inny kształt szczęki.
2. Inny kolor ust.
3. Inaczej umiejscowione oczy
4. Inny nos(choć tu jest niewielka różnica).
5. Inne oczy.

Twarz jest zupełnie inna a ty mówisz że tylko oświetlenie jest inne?! Yen z trailera i Yen z cosplaya to zupełnie 2 inne panie, tylko tak samo ubrane.
 
@Michal Janczewski @Marcin Momot
Kto będzie następny w kolejce? Percival Schuttenbach może? :)

Aha, jedna taka mała uwaga jeszcze, jest za mało blada, myślę, że skoro przez 95 lat się nie opaliła, to przez 7 też tego nie uczyni.
Przez 95 lat zapewne stosowała krem ze zbyt mocnym filtem. Teraz przerzuciła się na nieco łagodniejszy.
Bajdełejem, to 1272-1268≠7 :p


Używaj do memów poniższego, jest mhrroczniejszy:

 
Z całym moim wielkim szacunkiem do Redów, TA Yennefer jest BEZNADZIEJNA... Ma tyle wspólnego z Janeczką z trailera co Shani z bazyliszkiem. Już nawet pokera mogę w zamian odpuścić, ale JA CHCĘ TĘ Z MIECZA PRZENACZENIA!!!! :( :( :(
 
Nie mam bólu tyłka, ale faktycznie jest widocznie gorsza od tej trailerowej. A wystarczyło zmienić kolor włosów. Tam miała matową cerę, bledszą, czarne jak smoła wdzianko. Broni się jej półprofil, wygląda nieźle, ale twarzą w twarz jest taką jakby lalkowatą małolatą. Strój wygląda naprawdę świetnie, tylko że wpada w brąz nie wiadomo dlaczego, skoro włosy są czarniutkie(i za to dzięki Wam).
@SMiki55, skończ z tymi datami, minęło 5 lat od Brenny do W1.
 
Zabawne, że na interze i na facebooku podoba się bardziej niż tu. Jaką wy widzicie różnicę pomiędzy Yen z trailera a tą dzisiejszą? Ja widzę tylko inne oświetlenie i czarne włosy oraz neutralną minę. O co ten cały ból tyłka?
Bo na twarzoksiążce i na interze nie znajdziesz fanów, którzy znają się na rzeczy. Jakoś nie mogę połączyć takiej słodkiej, młodej twarzyczki z czarodziejką o wybuchowym temperamncie i wysokich umiejętnościach. Nie sądzę, że potężne czarodziejki w unwersum wieśka wyglądały jak słodkie panienki.

Tak wgl mam taką prośbę. Mógłby ktoś wstawić zdjęcie Yen z traileras SoD po takim lekkim retuszu (bardziej czarne włosy, troszke zmieniony kształt szczęki i fioletowe oczy o mocniejszej barwie), ktoś na interze chyba je pierwotnie wstawił
 
Nie jest tak źle, jak się dobrze przypatrzeć to przypomina trochę Yen z SoD... Hmm.jest gorzej może dlatego że po prostu stoi bez ruchu i miny zadziornej ? Na zdjęciu z pierwszego posta jest świetna.. W sumie wszystkie modele z poradników kiepsko się prezentują..

View attachment 5853
@shasiu : Tak nawiasem zmięcie < zmieńcie
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    12.9 KB · Views: 36
Last edited:
Moja pierwsza reakcja wyglądała tak:
REDzi! Coście zrobili z Yen z trailera? Gdzie jest ta piękność z SoD? Nowa Janka jesł ładna...i nic poza tym (w przeciwieństwie do tej ze zwiatunu) Mam nadzieję, że wasza cudotwórcza mimika zaradzi i Dżenifer będzie piękna.
 
A tak odbiegając od twarzy to suknia chyba trochę za długa. Ciało jest świetne, małe piersi, ładne kształty. Ale twarz kojarzy mi się niestety trochę z młodszym bratem mojego znajomego który nigdy za urodziwego uważany nie był.
 
Top Bottom