Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
I znów robi się off topic, w kolejnym temacie. Proponuję przestać pisać o datach w temacie o cosplayu Yennefer.
 
Niektórzy piszą, ze Yen nie była śliczną, miłą dziewczynką.
A przepraszam bardzo, ale w którym miejscu ta pani jest śliczna?
Przecież to zwyczajna, pulchna, pospolita twarz, w której nie ma absolutnie nic interesującego, na domiar złego ma jakiś tępy, myślą nieskażony wyraz.
Co się stało z Yen ze zwiastuna, kto ją porwał i zastąpił tym tanim sobowtórem?
Postać czarodziejki z Vengerbergu stanowiła wielką niewiadomą.
Bałem się, że Redzi sobie z tym nie poradzą, modliłem żeby nie sknocili i odetchnąłem z ulgą po SoD...
Jak widać przedwcześnie.
Jeśli to coś ma mi niszczyć "książkowy" wizerunek czarodziejki, to już lepiej, żeby w W3 nie pojawiła się wcale.
 
Problemem jest to że twarz jest za bardzo spasiona, taka kuleczka, co czyni z niej takiego słodziaka troche, a raczej nie powinno... Ale wierze że zostanie to poprawione. Źle nie ma ubranie i włosy są kapitalne, twarz troche do poprawy.
 
Oprócz pulchności można zarzucić jeszcze że jest za mało kobieca, wygląda jak nastolatka trochę.
 
Z tą pulchnością przesadzacie, ja nie widzę żeby była pulchna.

Zasadniczo głowa ma jakiś dziwny kształt, włosy przypominają wiecheć słomy, a twarz jakaś mało kobieca, niemal męska.
Cosplayerka Yen bije growy wizerunek na głowę, nawet art jest klasę lepszy, chociaż w gruncie rzeczy mi się nie podoba.
Zniszczyło mnie to, co zobaczyłem. Załamka...
 
Last edited:
Jejku, jej. Co żeście zrobili...
Trzeba przywrócić Yen do stanu z trailera SoD, bo inaczej będzie porażka na całej linii. Niech ktoś zrobi ankietę na ten temat, bo to jest na pewno gorsze niż brak pokera.
 
Yup, jak dla mnie wersja z SoD trailera była zdecydowanie najlepsza, niestety przez osoby które narzekały na tamten model twarz została zepsuta, nie wiem ile w tym jest roboty mimiki bo mimo wszystko tamta Yen była w ruchu a tu jest na zdjęciu, ale widać jednak że coś było grzebane z nią bo różnica jest spora.

@Qyzu' zgadzam się, trzeba reagować jak najszybciej póki jest czas, i naprowadzić REDów na ten model z SoD bo on był świetny według mnie.
 
@P ATROL Do Barbie też jej daleko, powiedziałbym że w zupełnie drugą stronę. Yennefer ma nieregularną twarz, pomysł ciekawy, bo fajnie jak główni bohaterzy się czymś wyróżniają. Ale dla mnie jest bardzo nieurodziwa, zupełnie jak nie czarodziejka. A przez to że przypomina mi młodszego brata mojego znajomego to mam wrażenie że to facet w peruce. :| To już niech Geralt będzie Brandonem, ale Yen niech wygląda jak na Trailerze.

A co do arta to wiadomo że na artach wszystko wygląda trochę inaczej więc się nim nigdy nie sugerowałem, ja przyjąłem że Yen będzie wyglądała jak w trailerze, a tu szok, Yen z cosplaya wygląda mi na osobę o temperamencie odwrotnym do Yen.
 
Włosy fryzura - super. Strój i detale - super. Twarz rzeczywiście jest dziwna. Jest podobna do dość powszechnie akceptowanej twarzy z trailera, ale z drugiej strony jest wyraźnie inna. Widocznie ktoś się bawił proporcjami i detalami. Generalnie psuje ona ogólny efekt. Pozostaje mieć nadzieję, że Czerwoni wciąż dysponują modelem z trailera i mogą go podmienić (oraz, że to nie jest twarz z trailera w innym ujęciu).
 
O to to, to jest dobre określenie. Twarz psuje efekt.
Jakaś za duża w proporcjach się wydaje. Za szeroka nieco, no i jest tak dziwnie "pulchnie".
Taka trochę Liv Tyler + parę kilogramów.
 
Jakaś za duża w proporcjach się wydaje. Za szeroka nieco, no i jest tak dziwnie "pulchnie".
REDzi chyba w ogóle mają skłonność do robienia pulchnych twarzy. Z Geraltem to samo zrobili. Inne NPCe też wcale nie mają kościstych rys twarzy.
 
REDzi chyba w ogóle mają skłonność do robienia pulchnych twarzy. Z Geraltem to samo zrobili. Inne NPCe też wcale nie mają kościstych rys twarzy.

Z Geraltem jest dziwna sprawa, bo on raz wygląda dobrze - raz nie. Zależy od kąta. W ogóle w W3 jest jakiś przytyrany, ale ogólny efekt z Cintryjskim Wahadłem mi się podobał. Nawet mimo tych nieszczęsnych policzków.
Tymczasem z nową Yen nie ma żadnego ujęcia, które by jakoś wyglądało. Na każdym zdjęciu wychodzi na pierwszy plan to o czym mówiłem wcześniej. Cały model jest świetny i nagle BAM - ta twarz - dobre wrażenie umyka.

No i Ciri wygląda dobrze. Nawet bardzo dobrze.
 
Odnoszę wrażenie, że chciano upodobnić Yen do Eve, ale coś ewidentnie poszło źle i dostaliśmy bardziej chłopa niż kobietę.
Co do fryzury, ta również wygląda dziwnie, włosom brak objętości, wydają się przetłuszczone, brudne.
Strój super, ale od szyi w górę jest po prostu źle.

Mam nadzieję, że chociaż Triss nie będą "poprawiać", bo tam, podobnie jak z Yen nie było czego poprawiać i można tylko popsuć.
 
Last edited:
Odnoszę wrażenie, że chciano upodobnić Yen do Eve, ale coś ewidentnie poszło źle i dostaliśmy bardziej chłopa niż kobietę.
Co do fryzury, ta również wygląda dziwnie, włosom brak objętości, wydają się przetłuszczone, brudne.
Strój super, ale od szyi w górę jest po prostu źle.
Też mi to przyszło na myśl, od razu porównałem sobie obie panie. I wygląda trochę na to, że Yennefer to taka karykatura Eve Beauregard. Włosy mogą być z wersji konsolowych gdzie są mniejsze detale.
 
@ up: Jeśli taki był zamysł, to chyba coś po drodze nie wyszło...:hmm:

 
Top Bottom