Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Tak wygląda lepiej.



Oryginal
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest


Buahahhahahahahahahhahahahhaah

Hah... Zaraz, czemu ja się śmieję? Przecież tu chodzi o wygląd Yen. No nie. Nie, nie nie.
Przecież na trailerze było dobrze. A tu znowu zmiany -Spoko, mogliście jej twarz wyszczuplić, a tu całkiem na odwrót -Jeszcze większy pączek. Chyba po to by pasowała do Geralta.

Geralt słodki pulpecik i wybranka jego serca -Słodka pulpecikowa:

Niektórzy piszą, ze Yen nie była śliczną, miłą dziewczynką.
A przepraszam bardzo, ale w którym miejscu ta pani jest śliczna?
Przecież to zwyczajna, pulchna, pospolita twarz, w której nie ma absolutnie nic interesującego, na domiar złego ma jakiś tępy, myślą nieskażony wyraz.
O, to to. Mam wrażenie, że tutaj nie ważne jaką by panienkę zaprezentowano, zawsze będzie "śliczna". Ale w sumie to chyba dobrze :p
Tak czy owak, ta Janeczka to teraz taki przeciętny szarak którego mogę spotkać, no nie wiem, w warzywniaku za rogiem. Wyraz twarzy taki sam jak przy wybieraniu większych ziemniaków ze stoiska. Teraz już naprawdę zaczyna przypominać Jennifer Lawrence.

Oglądam dłużej te fotki z PDF'a i przyznać muszę, że gdybym nie wiedział ze to Yen, to pomyślałbym że to jakaś nastolatka z kolejnego serialu Disney'a. Taka do roli pulchnej znajomej głównej bohaterki (nie, żebym oglądał :p )

PS. Strój całkiem fajny.
 
Last edited by a moderator:

Guest 2686910

Guest
O, to to. Mam wrażenie, że tutaj nie ważne jaką by panienkę zaprezentowano, zawsze będzie "śliczna". Ale w sumie to chyba dobrze :p
Do mnie pijesz? Chyba do mnie, bo tylko mi się podoba. Nie mam nic na swoją obronę, podoba się i już. Aczkolwiek poproszę namiary na twojego warzywniaka, wpadnę z radością, jeśli tam takie "pulpety" spotykasz.
A co do podobieństwa do J. Lawrence to akurat tutaj jest go raczej mniej niż w SoD, co ja uważam za zaletę, bo za tą panią jakoś nie przepadam.
 
Last edited by a moderator:
Mam wrażenie, a właściwie pewność, że sam model jak i obrazki są bardzo niskiej jakości. Nie wiem z jakiego powodu, ale ewidentnie patrzymy na wersję bardzo roboczą. To jest o kilka klas gorsze od modelu Geralta czy Ciri. Praktycznie wszystko, od tekstur, przez cieniowanie, po detale jest słabe.
Co do samej twarzy. Nie będę oryginalny. Manekin albo figura woskowa.
Mam nadzieję, że redzi szybko udostępnią render w normalnej rozdzielczości i szczegółowości.
 
Last edited:

n0rv

Forum veteran
Redzi, zróbcie coś z tym rendererem Waszego silnika. Nie wiem, jaki build widziałem na niedawnym gameplay'u o objętości 5 GB z kawałkiem, ale twarz Yen potwierdza moje obawy, że z grafiką będzie licho.
Ta twarz mogłaby wyglądać w ten sposób na nowych konsolach, ale nie na PC. A już na pewno nie na PC w 2015 r. na wysokich ustawieniach, gdzie 2-3 lata temu można było uzyskać niemalże fotorealistyczne twarze...

A co jeśli... taki, a nie inny wygląd Yen to uzasadniona fabularnie iluzja..? ;)
 
Last edited:
Cóż rzec?
Grafik płakał jak projektował :D

Mam szczerą nadzieję, że ten model zwyczajnie nie odzwierciedla tego, co zobaczymy w grze. Oby faktycznie winę ponosiła jakość i brak efektów światła na modelu.

W porównaniu z tym:

nasuwa się tylko jeden komentarz.

 

Attachments

  • Yennefer_w_W3_HQ.jpg
    Yennefer_w_W3_HQ.jpg
    90 KB · Views: 44
  • killme.jpg
    killme.jpg
    13.8 KB · Views: 38

Guest 3669645

Guest
Do mnie pijesz? Chyba do mnie, bo tylko mi się podoba. Nie mam nic na swoją obronę, podoba się i już.
Nie, nie do Ciebie. A czemu na "obronę"? To coś złego, ze podoba Ci się mniej rozchwytywana kobita? :p

Aczkolwiek poproszę namiary na twojego warzywniaka, wpadnę z radością, jeśli tam takie "pulpety" spotykasz
Ano spotykam. Nie tylko w warzywniaku, wszędzie, po prostu przeciętna średnio urodziwa dziewczyna. Namiarów podawać nie muszę, po prostu wybierz się na spacer do jakiegoś sklepu, na pewno też taką spotkasz :p

Grafik płakał jak projektował :D
 
Last edited by a moderator:
Ja pier... że nie dokończę. To jest Yennefer? A ja myślałem ,ze czytając sagę wszyscy mniej więcej podobnie ja sobie wyobrażają... w jakimże ja byłem błędzie XD

Przecież Yen miała drobną sercowatą twarz jeśli się nie mylę. Ta dziewczyna z projektu ma OGROMNĄ kość brody! znaczy żuchwa jakaś nie ten tego. Twarz wygląda jakby się zapadała sama w sobie - tu jest jakiś błąd techniczny przy tworzeniu szkieletu mi się wydaje.... Ale to jest WIP, prawda? Nadal nad twarzami pracujecie, nie?

Ja się obawiam, że za dużo przykładów Bioware się ktoś naoglądał ;P

Przepraszam, no ale masakra jakaś wyszła, nie wierzę że to ukończony model postaci.

Dodam jeszcze, że Dżerry wygląda teraz jak potentat naftowy a nie wiedźmin. Zdjęcie B to naciągnięty stary Arnie Schwartz.
 
Mam nadzieję, że redzi szybko udostępnią render w normalnej rozdzielczości i szczegółowości.

Wydaje mi się, że to nie ma nic do rzeczy, po prostu model się zmienił, niestety na gorsze.
Proporcje twarzy są zupełnie inne (swoją drogą strasznie niskie czoło ma obecnie).
Z wyrzuceniem pokera się pogodziłem, ale tego nie przełknę.
Cała nadzieja w tym, że podobno, jak podano na wstępie, Yen bywa zmienną.
Oby więc się zmieniła i to szybko.
Pomyśleć, że niektórzy chcieli zobaczyć dwie najważniejsze kobiety w życiu Geralta dopiero po premierze W3.
Ja bym się w takim wypadku zdrowo zdziwił i chyba nie tylko ja.
Powtórzę, byle tylko Triss nie przyszło za stosowne komuś tykać i poprawiać, bo lepszej wersji niż w SoD dotąd nie było.

Boże. Jak nie narzekam i zwykle ważę słowa, tak teraz mi po prostu odjęło mowę.

Mężczyzn wprawdzie niekiedy zatykało na widok Yennefer, ale coś mi mówi, że powód dla którego tak się działo był inny niż w twoim wypadku.
Rozumiem, miałem podobnie ;)

Zmieńcie na tą po prawej i będę ukontentowany.

Ale w jakim celu? Żeby było jeszcze gorzej?
Po namyśle stwierdzam, że jest kapkę lepiej, ale to nie wystarczy.
 
Last edited:
Ta po prawej lepsza, ale to wciąż nie jest to. Redzi poprostu muszą wrócić do tej wersji z SOD trailer bo tamten design był bardzo dobry, nie mam kompletnie pomysłu dlaczego chcieliby ją oszpecić?
 
@Michal Janczewski @Marcin Momot Ciri wyszła Wam znakomicie, Triss na trailerze świetna (nie zepsujcie tego)
Yennefer na trailerze była piękna teraz jest jakaś taka... inna. Jeśli nie widziałbym trailera to uznałbym, że jest dobra, może być.
Wersja z trailera jest wyśmienita mam nadzieję, że to poprawicie.
 
Top Bottom