Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Daj pan spokój, brwi są paskudne.

Żeby tylko, usta (Yen miała wąskie, nie żebym wymagał tu 100% zgodności, ale na tym modelu mamy krótkie i spuchnięte), czoło itd.
Tu nie pomoże nawet wzięty chirurg plastyk, a jedynie mistrz magii, bo trzeba cudotwórcy, żeby coś z tym zrobić.
 
Last edited:
Ostatni screen na dole po prawej jest chyba wycięty z rendera. Miło jednak by było go zobaczyć.
 
View attachment 5858

Yen ze szczęką @EmperorZorn i z oczami Redów. Szczęka wszystko psuje.

Redzi daliby szczękę, oczy i być może usta z Trailera i by było git.
 

Attachments

  • yen by swooneb.jpg
    yen by swooneb.jpg
    20.3 KB · Views: 41

n0rv

Forum veteran
:facepalm: Zdajesz sobie sprawę, że W3 to w tej chwili najładniejsze RPG? I to widać. Nie rozumiem kompletnie twoich obaw.
PS.Sorry za Offtop
Nie mówię, że W3 nie jest ładny. Mówię, że można lepiej. Jak na obecne możliwości grafika wygląda przeciętnie i to widać.
 
Według mnie to jest ten sam model, tylko inaczej oświetlony i oteksturowany. Dodatkowo dochodzą nieco inny układ ust i odrobinę inaczej zmrużone oczy.
 
Mi się nie podoba ani ta z trailera ani ta z poradnika, zresztą myślałem, że nie da się gorzej niż w SoD, a jadnak - zrobili kluskę z gry Biowaru, gdzie ta drapieżność, gdzie piękno, gdzie...meh. Może postaci tworzą osoby, które nie znają sagi?,w końcu mają u siebie mnóstwo obcokrajowców.
 
Według mnie to jest ten sam model, tylko inaczej oświetlony i oteksturowany. Dodatkowo dochodzą nieco inny układ ust i odrobinę inaczej zmrużone oczy.

Yen z trailera ma mocno pomalowane oczy, ta ma delikatnie. Są też trochę w innym miejscu i trochę inne IMO.
@engessa a może te szczęki głównych bohaterów W3 to są jakieś easter eggi związane z Habsburgami?
 
Last edited:
Wg mnie nie ma co kombinować z poprawianiem tej twarzy, bo znowu coś schrzanią. Po prostu wymagany jest natychmiastowy powrót do gotowej wersji z trailera SoD.

engessa said:
Może postaci tworzą osoby, które nie znają sagi?,w końcu mają u siebie mnóstwo obcokrajowców.
Podobno Wiedźmina 3 tworzą sami pasjonaci tegoż uniwersum. Ale na ile to prawda - nie wiadomo. Tak jednak było mówione w wywiadach :p
 
Last edited:
Mam wrażenie, a właściwie pewność, że sam model jak i obrazki są bardzo niskiej jakości. Nie wiem z jakiego powodu, ale ewidentnie patrzymy na wersję bardzo roboczą. To jest o kilka klas gorsze od modelu Geralta czy Ciri. Praktycznie wszystko, od tekstur, przez cieniowanie, po detale jest słabe.
W sumie to tzw. myślenie życzeniowe... ale może te rendery są po prostu starsze od wersji z trailera SoD?

Skąd je właściwie wzięliście?
 
Jak na moje wersja z poradnika wygląda, jakby wyciągnęli jakąś średnio urodziwą kobietę z taniej, argentyńskiej telenoweli. To źle. Pomysł Swooneba na połączenie poradnikowej wersji z wersją poprawioną przez EmperorZorna rzeczywiście ratuje sytuację. Ale jak na moje, ciągle jest zbyt mało drapieżna i różni się od tej z Miecza Przeznaczenia. Jak większości najbardziej przypadła mi do gustu ta trailerowa.
Edit:
Z drugiej strony, te rendery wyglądają gorzej, więc mam nadzieję, że to jakiś starszy model, a najładniejszy i najnowszy to Yen z Miecza Przeznaczenia. :D
 
http://api.cdprojektred.com/image.php?w=589&h=0&q=100&url=http://static.cdprojektred.com/common/news/Yennefer_720x405_PL.jpg

Choć bywa zmienną, w przypadku Yennefer dwie rzeczy zawsze pozostają takie same: czarno-białe stroje oraz otaczająca ją woń bzu i agrestu.

W naszej serii Poradników Cosplayowych nadszedł czas na czarodziejkę z Vengerbergu! Zachęcamy do pobierania najnowszego poradnika stąd, a także do wysyłania zgłoszeń w trwającym cały czas Konkursie Cosplayowym.
Moja reakcja na wygląd Yen z tego poradnika:

Teraz to nawet ja muszę narzekać, a tego nie cierpię. Jak mogliście popsuć Yen z trailera? Wróćcie do poprzedniego wyglądu.
 
Mam wrażenie, że modele w poradnikach są już kilkumiesięczne, bo to mogą być te same materiały, które dostały panie cosplayerki.
Nowe, ładne modele (Geralt i Yen) są aktualnie w najnowszym buildzie, czyli tym z Miecza Przeznaczenia.
 
Nie mówię, że W3 nie jest ładny. Mówię, że można lepiej. Jak na obecne możliwości grafika wygląda przeciętnie i to widać.
Oczywiście, że można lepiej, ale później będziesz narzekał, że gra nie chodzi na twoim komputerze płynnie, bo wymagania ma kosmiczne.
 
Mam wrażenie, że modele w poradnikach są już kilkumiesięczne, bo to mogą być te same materiały, które dostały panie cosplayerki.
Nowe, ładne modele (Geralt i Yen) są aktualnie w najnowszym buildzie, czyli tym z Miecza Przeznaczenia.


JEŻELI tak jest, to nalezy rpzyznać, że za pomysł reklamowania się starymi, upośledzonymi materiałami komuś należy się medal ze szczerego złota
 
Wyczuwam jakiś trend w modelowaniu postaci :D



IMO ta Yennefer nie jest brzydka, ale wygląda na młodszą od Ciri i Triss
 
Yennefer na tych obrazkach wygląda jak bezmózgie warzywo. Żadnego wyrazu. Ta postać kojarzyła mi się zawsze z drapieżnością. A tu oczy Yennefer mają wyraz jakby zaraz miała się rozpłakać. Ciekawe czy Triss też będzie tak słabo wyglądać. W SoD rudzielec jest super.
Także w SoD Triss wygrywa, jest pełna energii, piękna, przykuwa uwagę. Natomiast Yennefer jest "pusta", bez wyrazu. Jest, a w rzeczywistości jej nie ma.
 
Last edited:
@vyverna
Może dlatego, że jest to twarz neutralna, bez mimiki. Geralt i Ciri na poprzednich poradnikach też mają twarz bez wyrazu.
 
Last edited:
@vyverna
Może dlatego, że jest to twarz neutralna, bez mimiki.
Jeśli tak to tym gorzej. Bo Yennefer wygląda jak idiotka bez mózgu. Nawet jak nie ma mimiki to oczy powinny mieć jakiś wyraz. A nie wzmagać "pustostan".
Brakuje tylko otworzonych ust. Taki wyraz twarzy, bez mimiki, mógł by mieć Samson Miodek.

Bez urazy Samson ;D
 
Last edited:
Top Bottom