Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Redzi drodzy.... No co wyście narobili najlepszego? TO ma być Yen?! Co się stało z tą Yen z trailera SoD?
Szczerze przyznam, że nie szczególnie często zgadzam się z tym, co pisze @socchi, ale tutaj ma 100% racji.
Ja nie ogarniam, jak można było zrobić tak świetny model Ciri, po czym tak strasznie zepsuć Yennefer? :sad:

Będąc brutalnie szczerym, powiem tylko, że w całym zaprezentowanym modelu podoba mi się ubiór Yen i jej zgrabny tyłek, twarz jest do liftingu.

Tak można najkrócej ująć moje wrażenia:
http://www.nooooooooooooooo.com/

Edit:
Jeśli tak to tym gorzej. Bo Yennefer wygląda jak idiotka bez mózgu. Nawet jak nie ma mimiki to oczy powinny mieć jakiś wyraz. A nie wzmagać "pustostan".
Brakuje tylko otworzonych ust. Taki wyraz twarzy, bez mimiki, mógł by mieć Samson Miodek.

Bez urazy Samson ;D
Niemasprawy :D
 
Last edited:
chciałam, bardzo chciałam przebrać się za Yennefer ale po tym co tu dzisiaj się stało zniechęciłam się znacznie. Twarz jest naprawdę okropna, zdecydowanie lepiej wyglądała w SoD, ale po obejrzeniu stroju... Spójrzcie ile Ciri ma dodatków, torby skórzane, sztylet chociażby. Triss w W2 także. Z książek wiemy że Yen zdarzało się chodzić ze sztyletem przy stroju "roboczym"... A render nie ma przy sobie nic, szmatki tylko. Wydaje mi się że Redzi stawiają na wyrazistość innych postaci lub też Yen nadal jest w początkowej fazie tworzenia. Jeśli tak to błagam, poprawcie ją. @Marcin Momot mam nadzieję, że informacje pomiędzy forum a twórcami gry przepływają w jakiś sposób.
 
Ojej, a ja na Jankę z SoD narzekałam... Wybacz, och wybacz mi!

Dla mnie lekka masakra, wygląda trochę jak laleczka Barbie bez wyrazu, zero drapieżności, na dodatek ma mocno niekanoniczne usta (niby pierdoła, a jednak jej niedoskonałości były podkreślane, serio każda kobieta w grach musi mieć pełne, idealnie wykrojone usta?) z landrynkowo różową pomadeczką i wygląda na młodszą od Ciri. Włosy świetne, strój też mi się podoba, ale ta twarz, no krwista rzeźnia. Oj Redzi, Redzi, nie idźcie tą drogą...
 
W się czepiacie a ja ją widzę tak jak była opisana w książce, a opis odpowiada wyglądowi z Cosplay'a cytat: "W przeszłości była garbuską..." I nie ma się tedy co dziwić że wygląda na 18 lat. Mówiąc krótko to jest Cosplay Yen za młody, a teraz trzeba drodzy Redzi zrobić teraźniejszą Yennefer.
 
Obcasy. Wysokie obcasy, weszędzie widzę wysokie obcasy. Jak tak dalej pójdzie Geralt też dostanie jakiegoś koturna :|
 
Uch, kiepsko, na zwiastunie wyglądała świetnie, a tutaj? Zupełnie inna dziewczyna. Triss na poradniku pewnie będzie wyglądała tak :whistle:

 
Ech, coraz więcej narzekań na coraz więcej aspektów gry. Redzi dziwny kierunek artystyczny obrali. Chyba chcą grę upodobnić do bajek Disneya, a nie do świetnego Beowulfa. A Yen to tragedia.
 
Niech moja sygnatura odezwie się za mnie, bo im dłużej o tym myślę, tym mniej znajduję odpowiednich słów... :p Redzi, błagam, naprawcie to... coś. Przywróćcie Yen z trailera SoD.... Chyba że rzeczywiście dostaliśmy teraz stary render, a na trailerze była nowsza wersja. Wtedy wybaczę :p
 
Padły tu przypuszczenia, że postacie z poradników są sprzed buildu ukazanego w SoD.
To raczej mało prawdopodobne, bo w trailerze SoD mamy starego Eredina, tego wedle mojego gustu fajniejszego, nie tego z nową maską, która prosi o przebaczenie wszystkich zbrodni.
 

Guest 3669645

Guest
Heh. Pomyśleć że byli ludzie, którzy nie chcieli by REDzi ujawniali wygląd Yen przed premierą.

Ale byśmy mieli surprise'a.
 
To raczej mało prawdopodobne, bo w trailerze SoD mamy starego Eredina, tego wedle mojego gustu fajniejszego, nie tego z nową maską, która prosi o przebaczenie wszystkich zbrodni.
A gdzie tam. Miecz Przeznaczenia był tworzony szybko z aktualnie dostępnego buildu i materiałów.
Natomiast poradniki, które dostajemy mogą być tymi samymi, które dostały cosplayerki całe miesiące temu. Dlatego Geralt i Yen wyglądają inaczej niż w Mieczu, bo ten był nowszym buildem niż wszystkie gameplaye z rozgrywki.
 
Art z pierwszej strony pdf-u super, podoba mi się. Ale reszta... Rzadko krytykuję, ale to porażka. Dla mnie cała głowa jest nieproporcjonalna do reszty ciała, a kształt twarzy z widoku en face jest.... Nie, nie będę się wyrażał. Strasznie nienaturalnie mi to wygląda.
 
Top Bottom