Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Hehe pamiętam, że po premierze trailera SoD tyle było narzekań na wygląd Yenn... A to na kolorki, a to, że wygląda nijako. Teraz nagle się okazuje, że dla każdego wyglądała idealnie. To jak to w końcu jest?
 
Hehe pamiętam, że po premierze trailera SoD tyle było narzekań na wygląd Yenn... A to na kolorki, a to, że wygląda nijako. Teraz nagle się okazuje, że dla każdego wyglądała idealnie. To jak to w końcu jest?

Trochę się różniła od mojego wyobrażenia ale jej wygląd pasował do jej temperamentu i jednocześnie nie była piękna ale na swój sposób atrakcyjna. Więc wszystko się zgadzało. U mnie kluczową sprawą u nowej Yen jest to że wygląda niemal identycznie jak brat mojego znajomego, kształt twarzy, szczęka, i nos, nawet pieprzyk na policzku się zgadza. Więc mam wrażenie że patrzę na faceta w peruce, inna szczęka by wszystko zmieniła. W książce było napisane że ma trójkątną twarz, tu ma mocno owalną. To niby nie jest bardzo ważne, ale ta szczęka wszystko psuje.
 
@sebogothic, mnie się na zwiastunie podobała, wersja z poradnika już nie ;) A narzekania były bo ludzie zawsze narzekają, każdy ma swoją wizję postaci.
 

nooooooooou Ma wyraz twarzy nierozgarniętej pani w opresji :( a jej brodą można odsnieżać podjazd.Nie jestem hejterem, ale no nie, no k... no nie
 
Jest szpetna, rzeczywiście :/ cała twarz do wymiany, ale najbardziej efekt psuje fryzura i oczy. Czoło powinno być bardziej widoczne, bo teraz wygląda jakby ktoś jej położył na głowie snopek czarnego siana :/ To jest Yen. Jej oczy muszą być bardzo wyraźne, ale znowu nie przesadzone w ten sposób, że będzie wyglądać wrogo, czy jak jakiś demon. Spojrzenie powinno być kuszące, seksowne, trochę tajemnicze, sprawiające wrażenie pewnej siebie kobiety, czarodziejki. Myślę, że bardzo dobrze pasują tutaj oczy Megan Fox, przynajmniej z tego foto (no i oczywiście fiołkowe :D):
 
Last edited:
Nie dramatyzaujmy. Twarz nie jest zła. Moim zdaniem, w ogólnym rozrachunku, lepsza niż trailerze.
Jednak mam kilka zatrzeżęń :
- podbródek powienien być trochę krótszy i szerszy - cała twarz ma teraz taki dziwny owal
- kości policzkowe powinny być lepiej zaznaczone
- może cała twarz powinna wyglądać ciut starzej (i tak pod tym zwględem jest nieco lepiej niż trailerze)
 
Jest szpetna, rzeczywiście :/ cała twarz do wymiany, ale najbardziej efekt psuje fryzura i oczy. Czoło powinno być bardziej widoczne, bo teraz wygląda jakby ktoś jej położył na głowie snopek czarnego siana :/ To jest Yen. Jej oczy muszą być bardzo wyraźne, ale znowu nie przesadzone w ten sposób, że będzie wyglądać wrogo, czy jak jakiś demon. Spojrzenie powinno być kuszące, seksowne, trochę tajemnicze, sprawiające wrażenie pewnej siebie kobiety, czarodziejki. Myślę, że bardzo dobrze pasują tutaj oczy Megan Fox, przynajmniej z tego foto (no i oczywiście fiołkowe :D):
U Megan Fox całą robotę robią wymodelowane(lub jak kto woli wyskubane) brwi jeśli chodzi o oczy. Twarz Yennefer od redów wyglądałaby duużo lepiej gdyby nie ten długi podbródek. Jeśli chodzi o spojrzenie to mi się podobały te oczy z trailera, tam wyglądała na pewną siebie kobietę. Gdyby oczy i podbródek wyglądały podobnie do tych z trailera to by twarz wyglądała duużo lepiej.
 
Faktycznie podbródek wydaje się nieco za długi i za wąski , policzkii trochę może za pulchne , ale oczy ma ładne;) lecz bym mimo wszystko wybrał tą Yen z zwiastuna gry
 

Guest 3669645

Guest
Hehe pamiętam, że po premierze trailera SoD tyle było narzekań na wygląd Yenn... A to na kolorki, a to, że wygląda nijako. Teraz nagle się okazuje, że dla każdego wyglądała idealnie. To jak to w końcu jest?
Jest tak, że przy tej nowej Yen stara wyglądała idealnie :p Pewnie już lepszej od tej trailerowej nie zrobią, więc lepiej niech do niej wrócą zamiast kombinować.
 
Niby ewidentnie widać, że to jest inny model, a może to przez oświetlenie, mimikę, filtry, cokolwiek. Ja chcę ten stary model, który według mnie był za młody ale za to dużo lepszy niż to co teraz widzimy. Może niech ktoś z Redów się wypowie jak to jest z tymi Cosplayami czy to są modele stare czy takie jak wygląją na dzień dzisiejszy? Odpowiedź od razu by rozwiała wszelkie obawy. Mam nadzieję, że Yennefer dostanie końcu godny jej postaci model, bo to na co teraz patrzę to na pewno nie jest ona. Na stos z tym beznadziejnym sobowtórem!
 
No tak już jest ta Yennefer z zwiastuna obok Geralta i Triss była ładna , ale wydawała się za młoda ta co teraz jest z drugiej strony ma parę minusów ..... no ale zobaczymy jak to wyjdzie może to nie jest jeszcze ostateczny wygląd Yen może jeszcze Redzi znajdą tak zwany złoty środek i każdy będzie zachwycony? ja na razie nie czuje zapachu bzu i agrestu ;)
 
Powoli zastanawiam się czy to nie celowe działanie twórców by utrudnić nam wybór między czarodziejkami. Kto przeczytał sagę to bez wahania wie, którą wybrać. Póki co Triss prezentuje się świetnie a nawet powiem, że jeszcze lepiej niż w W2, a biedna Yennefer zamiast powalać to wzbudza współczucie. Jak tak zostanie jak jest to faktycznie będziemy mieć bardzo trudny wybór moralny.
 
Naprawdę jak by była taka sytuacja w W3 że byłby wybór by wybrać z którą czarodziejką byś chciał się związać albo którą uratować to byś wybrał Triss? ja bym mimo wszystko wybrał Yen;)
 
Uważam, że Yennefer w trailerze stojąca obok Triss i Geralta wygląda jak młodsza siostra Geralta. W najnowszych screenach wygląda jeszcze gorzej.

A przecież to powinna być postać mega charyzmatyczna. Jedyna kobieta, która temu staremu draniowi z białą grzywą potrafiła zamącić w głowie. Enigmatyczna, nieprzewidywalna, budząca jednocześnie niepokój i pożądanie. Według jednych anioł, według drugich wredna suka.

Przy niej Triss to niedoświadczona trzpiotka.

Ewentualny kierunek którym, moim zdaniem, Redzi powinni podążać to art pod tytułem tego newsa.
 
Myślicie , że jak urwę z ogrodu bez i agrest i sobie go powieszę w domu nad telewizorem to jak w grze będę się kochał z Yennefer to się lepiej poczuje tak jak bym to ja tam był a nie postać , którą steruję?;) nie no taki żarcik wiadomo, że mnóstwo ludzi którym Yen nie będzie pasowała innym zaś przypadnie do gustu lecz ja bym poszedł w kierunku wyglądu Yen z zwiastuna tyle , że bym ją trochę postarszył;) jak była by mniej dziecinna to było by ok
 
Myślicie , że jak urwę z ogrodu bez i agrest i sobie go powieszę w domu nad telewizorem to jak w grze będę się kochał z Yennefer to się lepiej poczuje tak jak bym to ja tam był a nie postać , którą steruję?;) nie no taki żarcik wiadomo, że mnóstwo ludzi którym Yen nie będzie pasowała innym zaś przypadnie do gustu lecz ja bym poszedł w kierunku wyglądu Yen z zwiastuna tyle , że bym ją trochę postarszył;) jak była by mniej dziecinna to było by ok
Przestań używać w każdej wypowiedzi pytań retorycznych :D
beka ;D
 
@mitek24
Dla kogoś kto czytał Wiedźmina pierwszy wybór zawsze będzie bezdyskusyjny. Przy aktualnej (poradnikowej) Yennefer dla ludzi nieznających sagi ten sam wybór będzie także oczywisty ...lecz nie taki jak nasz. Dla laika poradnikowa Yen odpadnie w przedbiegach, ponieważ odstaje jakościowo a do tego jest czymś nieznanym.
 
Top Bottom