Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Myślicie , że jak urwę z ogrodu bez i agrest i sobie go powieszę w domu nad telewizorem to jak w grze będę się kochał z Yennefer to się lepiej poczuje tak jak bym to ja tam był a nie postać , którą steruję?;) nie no taki żarcik wiadomo, że mnóstwo ludzi którym Yen nie będzie pasowała innym zaś przypadnie do gustu lecz ja bym poszedł w kierunku wyglądu Yen z zwiastuna tyle , że bym ją trochę postarszył;) jak była by mniej dziecinna to było by ok

 
Cóż, po to również są fora, żeby mieć możliwość wsparcia twórców, żeby wiedzieli co się nam graczom podoba a co niekoniecznie. Nie chodzi o głupi hejt, ale o rzetelną krytykę. I tak jak po zobaczeniu Ciri miałam kompletny (pozytywny) opad szczeny, tak po zobaczeniu tej... "Yennefer" przeżyłam szok, ale kompletnie negatywny. W jej modelu z trailera jedyne co nie pasowało mi, to oczywiście kolor włosów, ale reszta była perfekcyjna. A tu taka kompletna zmiana proporcji twarzy... I jeszcze te spojrzenie, jak już ktoś wspomniał wcześniej "myślą nieskalane". Yennefer powinna samym spojrzeniem stawiać wszystko w ogniu, a tu taka bezbronna Zosia Samosia.
 
Cóż, po to również są fora, żeby mieć możliwość wsparcia twórców, żeby wiedzieli co się nam graczom podoba a co niekoniecznie. Nie chodzi o głupi hejt, ale o rzetelną krytykę. I tak jak po zobaczeniu Ciri miałam kompletny (pozytywny) opad szczeny, tak po zobaczeniu tej... "Yennefer" przeżyłam szok, ale kompletnie negatywny. W jej modelu z trailera jedyne co nie pasowało mi, to oczywiście kolor włosów, ale reszta była perfekcyjna. A tu taka kompletna zmiana proporcji twarzy... I jeszcze te spojrzenie, jak już ktoś wspomniał wcześniej "myślą nieskalane". Yennefer powinna samym spojrzeniem stawiać wszystko w ogniu, a tu taka bezbronna Zosia Samosia.
Ma takie spojrzenie bo to tylko model, nie wsparty żadną mimiką ani zimnymi spojrzeniami etc. Ale i tak brzydula z niej :C
 
Z intera:



Zakochałem się :p REDzi bierzcie przykład i poprawiajcie :)

Lepsza ale cała twarz jest nieproporcjonalna do reszty ciała. Moje zdanie jest takie: Oddajcie starą Yen lekko postarzoną i z czarnymi włosami. tyle
 
Lepsza ale cała twarz jest nieproporcjonalna do reszty ciała. Moje zdanie jest takie: Oddajcie starą Yen lekko postarzoną i z czarnymi włosami. tyle

Co znaczy "lekko postarzoną"? Tak nieprecyzyjne podpowiedzi tylko zmylić mogą zamiast pomóc. Yennefer wygląda mi tam na kobietę w okolicach trzydziestki więc nie rozumiem tych próśb o postarzanie. Ja jestem za tym by po prostu przywrócili tamtą twarz i więcej nie kombinowali :p
 
Naprawdę jak by była taka sytuacja w W3 że byłby wybór by wybrać z którą czarodziejką byś chciał się związać albo którą uratować to byś wybrał Triss? ja bym mimo wszystko wybrał Yen;)

W W2 mieliśmy podobny wybór czy ratować Triss. Ja osobiście podczas wyborów kieruję się cały czas sagą i tym jak moim zdaniem wybrałby Geralt. Więc zawsze przyjaciele na pierwszym miejscu i gdyby faktycznie była by sytuacja, która z czarodziejek to serce i saga wskazuje na Yen, ale jak patrzę na przedstawioną nam maszkarę to zaczynam się zastawiać.
 
Co znaczy "lekko postarzoną"? Tak nieprecyzyjne podpowiedzi tylko zmylić mogą zamiast pomóc. Yennefer wygląda mi tam na kobietę w okolicach trzydziestki więc nie rozumiem tych próśb o postarzanie. Ja jestem za tym by po prostu przywrócili tamtą twarz i więcej nie kombinowali :p
No to niech będzie okolicach trzydziestki, bo teraz to wygląda na rówieśniczkę Ciri.
 
Chyba nie mówisz o tej z Miecza Przeznaczenia?

Owszem o tej. Prawda, przyzwyczailiśmy się do niej już i gdyby nie kolor włosów to wydawałaby się ideałem, ale to nadal nie jest to. Tam wygląda na młodszą od Triss. Wiadomo, że miały swoje sposoby by wyglądać młodo, ale ci co czytali i znają charakterek Yennefer to wiedzą , że nie pozwoliłaby sobie na to by wyglądać jak gówniarz i to przy sporo młodszej przyjaciółce. Tak jak pisałem wyżej, ja również się już zdążyłem przyzwyczaić do tego starego wyglądu i jeżeli mam wybierać miedzy tą starą a nową to wygrywa ta z Miecza
 
No to niech będzie okolicach trzydziestki, bo teraz to wygląda na rówieśniczkę Ciri.

A to niby dlaczego? W sadze brak przesłanek ku temu, jakoby Yennefer wyglądała na około trzydzieści lat, przeciwnie.
Każda z przedstawicielek tego "cechu" utrzymywała młody wygląd, toteż nie ma przeciwwskazań, aby Yen wyglądała na rówieśnicę Ciri.
Skoro Triss nie wygląda na starszą, to niby czemu z czarodziejką z Vengerbergu miałoby być inaczej?
Grunt żeby nie przypominała "pasztetu". Tylko tyle i aż tyle.

Tam wygląda na młodszą od Triss. Wiadomo, że miały swoje sposoby by wyglądać młodo, ale ci co czytali i znają charakterek Yennefer to wiedzą , że nie pozwoliłaby sobie na to by wyglądać jak gówniarz i to przy sporo młodszej przyjaciółce.

Nie wygląda, to raz. Dwa, dla Yennefer faktyczny wiek był raczej kwestią drażliwą, niechętnie się doń przyznawała i jestem przekonany, że dokładała starań, aby nie wyglądać na starszą od pewnego rudzielca (tym bardziej, że była o tegoż rudzielca kapkę zazdrosna), czy reszty "koleżanek" po fachu.
 
Last edited:
tutaj się zgadzam wygląda Yen młodo , ale nie aż tak by porównywać ją do Ciri a nawet jeżeli to nie ma nic w tym złego że czarodziejka chce młodo wyglądać
 
A to niby dlaczego? W sadze brak przesłanek ku temu, jakoby Yennefer wyglądała na około trzydzieści lat, przeciwnie.
Każda z przedstawicielek tego "cechu" utrzymywała młody wygląd, toteż nie ma przeciwwskazań, aby Yen wyglądała na rówieśnicę Ciri.

Moim zdaniem jednak nie powinna wyglądać na rówieśniczkę Ciri. Wiemy jakie były relacje miedzy tymi dwiema i zwyczajnie nie wyobrażam sobie ich rozmów gdy jedna wygląda jak koleżanka drugiej
 
Ja mam proste pytanie dla znawców sagi. Dlaczego Yennefer nie może wyglądać jak dwudziestolatka? Przecież skoro prawie 100 letnia kobieta może wyglądać na na trzydziestolatkę, to czemu nie na dwudziestolatkę? Dlaczego panuje przeświadczenie, że Triss musi wyglądać młodziej? Być może odpowiedzi na to pytanie pojawiły się w sadze. Nie wiem, aż tak dobrze nie znam sagi. Parę osób na tym forum wydaje się znać ją niemalże na pamięć dlatego pytam.
 
Moim zdaniem jednak nie powinna wyglądać na rówieśniczkę Ciri. Wiemy jakie były relacje miedzy Tymi dwiema i zwyczajnie nie wyobrażam sobie ich rozmów gdy jedna wygląda jak koleżanka drugiej
Wygląd wyglądem, zachowanie zachowaniem. Wydaje mi się, że łatwo można by odróżnić wiek obu pań patrząc na zachowanie właśnie.
 
Top Bottom