Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
A nawet gdyby, render to jednak nie model z gry.

Dokładnie. Render użyty w poradniku wygląda tak:



Czyli ni jak ma się do modelu z gry. Z drugiej strony "cień" Janeczki jest w innej pozie niż Yen renderowa, więc może dostaniemy coś świeżego.
 
No nie, to jest art. To grafika 2D.

Rzeczywiśnie. Zatem renderu Yen jeszcze nie widzieliśmy. Choć z owymi też równie różnie bywa, taka Ciri w wersji z gry bije tą renderową na głowę, na przykład.
 
Last edited:
Mnie się ta wersja z concept artu bardzo podoba. Yennefer wygląda tak, że strach do niej podchodzić nawet nie tyle bez miecza, co bez całej grupy uderzeniowej ze wsparciem bombowców i artylerii.
 

Guest 3669645

Guest
A nawet gdyby, render to jednak nie model z gry.
Ano, niektóre rendery na materiały promocyjne dość się różnią od rzeczywistego wyglądu w grze. Geralt miał już kilka wersji renderów, każda nieco inna.

Render Yennefer jak i reszty pewnie będzie prezentował wygląd z filmu CGI. To już prędzej.

Dokładnie. Render użyty w poradniku wygląda tak:
Oby render tak nie wyglądał :p
 
Last edited by a moderator:
Niektórym czarodziejkom leci krew z nosa, a innym sinieją usta. Jest też możliwość, że Yennefer zmieniła stan istnienia na "nieumarły".
 
Przecież Yen z poradnika nie jest taka bidna jak Geralt na tym materiale, przeciwnie, cieniowanie itd. jest.
Model Geralta nawet "goły", jako sama bryła jest ok, a Yen do ok. bardzo daleko. Czy zmiana oświetlenia zmieni mi sam model, który jest zwyczajnie słaby?
Coś wątpię.

Poza tym my tak tu gadu, gadu, a Yen v2 jak nie było, tak nie ma.

Ale to wygląda prawie jak takie podstawowe cieniowanie, niewiele lepsze niż podstawowe oświetlenie w zwykłym edytorze. Shadery w grze wyglądają lepiej. Oczywiście nie będę się trzymał kurczowo tej opinii, bo nie wiem, ale Geralt z poradnika też raczej słabo wygląda. Chociaż rzeczywiście w przypadku Geralta, Ciri, czy Triss same modele, nawet bez dobrego światła mają już jakiś ciekawy charakter.
 
Top Bottom