Poradniki

+
Poradniki

Dostęp do tej SEKCJIjest możliwy tylko po zalogowaniu i zarejestrowaniu gry. Znajdziecie tutaj ciekawe poradniki stworzone przez twórców Wiedźmina. Pomogą Wam odkryć elementy gry nie zawsze dostrzegalne na pierwszy rzut oka. Mistrzostwo w sztukach wiedźmińskich wymaga wiedzy i praktyki, wiedzę znajdziecie właśnie tutaj.Chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów dotyczących tego, co chcielibyście otrzymać w ramach przyszłych poradników. Możecie je zgłosić i podyskutować na ich temat
 
Na pewno jakieś receptury mieszania składników ;> Nie chodzi mi o receptury, któe można dostać w grze ;)
 
SSj2 said:
Na pewno jakieś receptury mieszania składników ;> Nie chodzi mi o receptury, któe można dostać w grze ;)
Popieram ten pomysł!! Tylko dodałbym do tego poradnika nie tylko mikstury ale i smary na miecz oraz petardy. A moim własnym pomysłem jest poradnik w którym będzie napisane gdzie można znaleźć niektóre składniki alchemiczne :p.
 
Rycerz4 said:
A moim własnym pomysłem jest poradnik w którym będzie napisane gdzie można znaleźć niektóre składniki alchemiczne :p.
Również popieram przedmówcę, a dorzuciłbym do tego listę ogólnych przedmiotów i ich lokację ( np gdzie dokładnie możemy znaleźć narkotyki;)hehe:) lub książki pochowane w szafach, a przydatne do zbierania ziół i skórowania )
 
A ja bym chciała krótki spis nazw mikstur z wyszczególnieniem składników niezbędnych do uwarzenia....bo w instrukcji nie znalazłam, a trochę w tym zielarstwie można się pogubić a ja jaskółki, puszczyki no i jakąś petarde lubię se zrobić ;)Podoba mi się pomysł dodatków tylko dla osób, które zarejestrowały grę. Z patchami powinno być podobnie!
 
Iwona said:
Podoba mi się pomysł dodatków tylko dla osób, które zarejestrowały grę. Z patchami powinno być podobnie!
Otóż to! Z piractwem trzeba walczyć wszelkimi dostępnymi środkami.Btw. Sytuacja z życia. Dziś w szkole powiedziałem kumplowi "Mam wiedźmina. Jest za*****ty" Pierwsze jego słowa: "Przegraj mi." Został zabity śmiechem. ;)
 
Iwona said:
.............Z patchami powinno być podobnie![/color]
z tym nie mogę się zgodzić. jest masa ludzi, którzy nie rejestrują gry zaraz po jej zakupie a dla nich również powinny być dostępne aktualizacje moim zdaniem podczas instalacji gry powinniśmy wprowadzać cd-key,a autoupdate powinien sprawdzać ten klucz(mam na myśli system sprawdzania kluczy w grach online) - to by zatrzymało masę piratów
 
vcrproszek said:
vcrproszek said:
.............Z patchami powinno być podobnie![/color]
z tym nie mogę się zgodzić. jest masa ludzi, którzy nie rejestrują gry zaraz po jej zakupie a dla nich również powinny być dostępne aktualizacje moim zdaniem podczas instalacji gry powinniśmy wprowadzać cd-key,a autoupdate powinien sprawdzać ten klucz(mam na myśli system sprawdzania kluczy w grach online) - to by zatrzymało masę piratów
Z Bioshockiem sobie poradzili :/A rejestracja gry to trwa około minuty-dwie jeśli trzeba założyć konto...
 
Ja akurat gre rejestrowałem 2 dni... e-mail potwierdzający nie chciał dojść ^^Dużo osób nie rejestruje gry, chociaż ma "oryginała", więc jednak patch powinien być ogólnie dostępny ;]Wszelkie dodatki - dla zarejestrowanych :DA co do poradników... to przydałby się jakiś z rozpisanymi wszystkimi receptami (żeby tego w grze nie sprawdzać, tylko sobie wydrukować),Miejscami, gdzie można odnaleźć/kupić książki o alchemii oraz o roślinkach ;]to by było jako vol.2 :Dvol.3 :Jak dobrze rozwijać bohatera (Geralta), żeby był świetny w walce/ znakach/ chędożeniu :D
 
Recepty powinny byc wszystkie rozpisane. Chciałem sie pobawic w miesznie miksturtyle ze jak zażyłem w środku walki to mnie na dluższy czas oślepiło :p
Gilead said:
(...)Jak dobrze rozwijać bohatera(...) chędożeniu :D
Przecież on był wspaniały jak zawsze... początek gry wystarczy odpowiedzio pogadac z Merigold :DPS. sorry za offtopa ale nie moglem sie powstrzymac ;D
 
Elwer said:
Otóż to! Z piractwem trzeba walczyć wszelkimi dostępnymi środkami.Btw. Sytuacja z życia. Dziś w szkole powiedziałem kumplowi "Mam wiedźmina. Jest za*****ty" Pierwsze jego słowa: "Przegraj mi." Został zabity śmiechem. ;)
Miałem to samo...Podczas instalowania gadam z kumplem, mówię że już przyszedł Wiedzmin, a on na to: "Ty, to zaraz wpadnę do ciebie z płytką!". Po prostu OWNED...Co do poradnika, jestem za receptami :D...
 
Elwer said:
Elwer said:
Podoba mi się pomysł dodatków tylko dla osób, które zarejestrowały grę. Z patchami powinno być podobnie!
Otóż to! Z piractwem trzeba walczyć wszelkimi dostępnymi środkami.Btw. Sytuacja z życia. Dziś w szkole powiedziałem kumplowi "Mam wiedźmina. Jest za*****ty" Pierwsze jego słowa: "Przegraj mi." Został zabity śmiechem. ;)
U mnie to samo kumple że mam im nagrać :p. Nie ma Ch*ja we wsi nie nagram!!! NIE MA TAK DOBRZE. A swoją drogą się wkurzyłem bo już 23 widziałem na torrentach wiedźmina i jeszcze napisane: Jest to kopia orginalnej wersji gry. Na cracka trzeba poczekać. Po co umieszcził ktoś!?Co do poradnika bym chciał jak inni o zielarstwie. No i chciałbym taktyki na bossów może i potwory. Może też karty seksu gdzie jak i kiedy :]. No i najbardziej opłacalne questy poboczne (to taki wymuszony pomysł ;p).
 
Bardzo dobry pomysł z tymi dodatkami dla zarejestrowanych... ale pewnie i tak znajdzie się jakiś cymbał, który ściągnie a potem udostępni w sieci torrent lub innej... :/Co do poradników - bardzo bym prosiła o mini poradnik z rozmieszczeniem wszystkich miejsc gdzie można nauczyc się znaków wiedźmińskich. Przejrzałam poradnik (nie wczytywałam się aby nie natknąc się na spoilery) ale nic nie znalazłam, a przeprawa przez bagna, gdzie pełno tych wielkich "kfiatków" bez znaku podpalenia (Igni? Nigdy nie pamiętam...) to istna męczarnia.
 
Szaku said:
Szaku said:
Szaku said:
Podoba mi się pomysł dodatków tylko dla osób, które zarejestrowały grę. Z patchami powinno być podobnie!
Otóż to! Z piractwem trzeba walczyć wszelkimi dostępnymi środkami.Btw. Sytuacja z życia. Dziś w szkole powiedziałem kumplowi "Mam wiedźmina. Jest za*****ty" Pierwsze jego słowa: "Przegraj mi." Został zabity śmiechem. ;)
U mnie to samo kumple że mam im nagrać :p. Nie ma Ch*ja we wsi nie nagram!!! NIE MA TAK DOBRZE. A swoją drogą się wkurzyłem bo już 23 widziałem na torrentach wiedźmina i jeszcze napisane: Jest to kopia orginalnej wersji gry. Na cracka trzeba poczekać. Po co umieszcził ktoś!?Co do poradnika bym chciał jak inni o zielarstwie. No i chciałbym taktyki na bossów może i potwory. Może też karty seksu gdzie jak i kiedy :]. No i najbardziej opłacalne questy poboczne (to taki wymuszony pomysł ;p).
Taa to pewnie widziałeś jakiś słaby serwis ;) ja widziałem lepszy: Facet udostępnił grę ale pogrubionym drukiem pisało: "Jeśli chcesz grać w tą grę kup oryginał! Wspomóż naszych rodaków!"
 
To ja się może pochwalę nieskromnie, że jestem autorem tego (i kolejnych) poradników :)Pewien koncept tego, jakie elementy będą opisywane już powstał, ale na bieżąco będę czytał wasze posty i postaram się je uwzględnić w kolejnych częściach poradnika.Także, czekam na requesty ;)
 
vcrproszek said:
vcrproszek said:
.............Z patchami powinno być podobnie![/color]
z tym nie mogę się zgodzić. jest masa ludzi, którzy nie rejestrują gry zaraz po jej zakupie a dla nich również powinny być dostępne aktualizacje moim zdaniem podczas instalacji gry powinniśmy wprowadzać cd-key,a autoupdate powinien sprawdzać ten klucz(mam na myśli system sprawdzania kluczy w grach online) - to by zatrzymało masę piratów
Ale to by była dobra motywacja do rejestracji - ja to zrobiłem dopiero dziś, po przejściu gry:)
 
Keiran said:
hmm, moze by tak lista kart? bo niektore sa jakos tak malo intuicyjne do odkrycia :D
W chwili obecnej, nie ma w planach dokładnego opisania w poradniku kart seksu ( Podkreślam, w chwili obecnej :) )Są dwa powody dla takiej decyzji :1. W przeciwieństwie do walki czy alchemii, karty są tylko dodatkiem do gry i dokładne opisanie sposobów ich zdobycia odbiera IMHO całą zabawę2. Wbrew pozorom, w kartach seksu spore znaczenie ma przypadek, gdyż nie wszystkie postacie są zawsze w tym samym miejscu i czasie. W takiej sytuacji trudno było by nam napisać jak np. poderwać wieśniaczkę, która biega po całych outskirtsach :)
 

Similar threads

Top Bottom