Porównajmy swoje... poziomy

+
Jak wygląda u was maniaczenie w Gwinta? Dzięki nowemu UX w zakładce Podróż można - jak to faceci mają w zwyczaju - porównać co nieco :coolstory: Na zachętę sam zacznę:

Bez tytułu.png

Geralt oczywiście na stówce, przy jego premierze nie dało się levelować ponad.
Nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak wyglądało maksowanie Ciri, najwyraźniej wyparłem to z pamięci.
Jaskra nie dociągnąłem, nie chciałem się siłować z kolejnymi millami i Nekkerami wiedząc, że wrócę do niego pod koniec roku.
 
U mnie sytuacja wygląda następująco :ok::

podróż postęp.jpg

W moim przypadku Podróż Jaskra podzieliłem sobie mniej więcej na pół. Głównie z tego względu, że niezbyt za nim przepadam i nie miałem ciśnienia na maksowanie tej podróży już teraz zaraz, mogę poczekać te kilka miesięcy, ale również po to, by mieć co "wbijać" pod koniec roku :coolstory:
 
Ja z kolei mam wszystkie podróże zaliczone, ale dzięki temu że dodali podróżach Gerwanta i Ciri dodatkowe bibeloty, to mam co wbijać np. 170 poziom podróży Geralta. I to jest na plus że nawet ci co mają wymaksowaną podróż otrzymali nowe rzeczy do odblokowania. Pamiętam że podróż Ciri zaliczyłem tylko dlatego że wtedy był tryb sezonowy 9 sekund na ruch i wbijanie koron szybko szło. Ale np. taki Spyro pod koniec podróży ma 300 poziom. Nie wiem jak on to robi :shrug:
Podróże.png
 
Top Bottom