POSTAĆ: Iorweth

+
POSTAĆ: Iorweth

Dla jednych najbardziej poszukiwany bandyta w dolinie rzeki Pontar, dla innych - niezłomny bojownik o prawa nieludzi... Wielu twierdzi, że to najbardziej intrygująca z dotychczas poznanych postaci z gry. Już dzisiaj możecie zapoznać się z pełnym opisem na stronie POSTACIE!
 
Długo to trwało, ale nareszcie się doczekaliśmy czegoś nowego :). A na poważnie warto bylo czekać. Jak dla mnie szkic i render rewelacyjne i dopracowane. Podobnie opis - po raz pierwszy dwustronny i jak na ten etap prezentacji gry naprawdę wyczerpujący. No i zapowiadający niespodzianki w rozgrywce :)
 

gower

Forum veteran
Nieźle, postać zapowiada się naprawdę świetnie. Ciekawa, głęboka, z niebanalną osobowością. I co najważniejsze - elf:)
 
W końcu coś nowego zaskoczyliście mnie prawdę mówiąc dodając opis Lorwetha myślałem że zaczniecie o nim pisać tuż przed premierą gry a jednak ;) Ale opis rewelacja no i to jest elf ^^
 
Czyli jeśli będziemy podróżować z Vernonem to będzie pewnie trzeba go zabić. (lorvetha) Ciekawi mnie czy lorvetha nie będzie można mieć w "drużynie"
 
Venderein said:
Czyli jeśli będziemy podróżować z Vernonem to będzie pewnie trzeba go zabić. (lorvetha) Ciekawi mnie czy lorvetha nie będzie można mieć w "drużynie"
Wyrzucę Vernona przy najbliższej okazji :D
 
Coraz bardziej mnie nakręcacie na wiedźmina 2 , im bliżej premiery tym bardziej nie mogę się doczekać ! Ale wydaje mi się że lorveth jest ciekawszą postacią niż Vernon . Oczywiście opis świetny !
 
Iorveth to bojownik w walce o jakąś ideę, która ma ogarnąć świat, lecą głowy królów. Coś mi się wydaje, jak już ktoś zresztą wspominał, szykuje się rewolucja. I wydaje się być trochę podobna do francuskiej. Tylko jaką rolę odegrają nieludzie? Co ma się stać z ludźmi?:D:D Oj czuje, ze fabuła za sprawą tego Iorvetha nieźle pokopie tyłek i zakręci czachą. :D:D
 
No to Ci co narzekali to już może teraz trochę przestaną zarzucać temat z pytaniami do CDPR o nowe mateiały ;] dobry opis, zawsze wiemy cos wiecej ;)
 
Jestem w grupie użytkowników, która myślała, że opis ów elfa zostanie wydany przed premierą gry.Jednak CD PROJEKT RED potrafi zaskakiwać. Co do postaci to twierdzę, że Iorweth będzie miał duży wpływ na fabułę i jakieś powiązanie z "postacią w masce" .Pozdrawiam, Valrond Pierwszy!
 
Doczekaliśmy się w końcu czegoś nowego.. Bardzo podoba mi się ten opis. Trzeba przyznać jest świetny. Warto było czekać ;)
 
Dopracowany render, szkic i opis! Na to właśnie z niecierpliwością czekałam...Fanki czekają na Iorwetha! Już chcemy go 'dopaść' w nowej grze... ;)
 
Po takiej przerwie od nowych materiałów...ogromnie cieszy coś nowego!Wszystko świetne, opis, render, szkic...I jeszcze pewnie nie da spać po nocach!!
 
Świetny render, szkic, opis i wspaniała postać. Iorveth wyróżnia się ze wszystkich postaci i pewnie nieźle ubarwi fabułę gry. Mam tylko nadzieję, że elf nie będzie kimś w stylu magistra z pierwszej części i niezależnie wpłynie na wydarzenia w grze.I chyba będzie opcja "przeciągnięcia" Iorvetha na swoją stronę, bo jakoś nie mam ochoty jako Geralt pozbawiać życia tak interesującego bohatera.Po ukazaniu się tej postaci z coraz większą niecierpliwością czekam na premierę W2.
 
Top Bottom