POSTAĆ: Iorweth

+
TyrtanoX said:
Taak, Redowe postacie słabo wychodzą na screenach. Nie są fotogeniczne.
Moment robienia screenshota jest bardzo ważny, a to robota dziennikarza. Nietrafiona ironia.
 
maritimus said:
Po namyśle: jednak raczej obstawiam Zbrojewicz - Roche, Odija - Iorveth, a Matuszczak - Shilard (albo jednak Łycha... no bo mi się wybór skończyl). Poza tym Kulczycki jako Detmold.
Trochę się wyjaśniło co do dubbingu:http://www.dubscore.pl/Home/Details/365,12_probek_-_starzy_i_nowi_znajomi_-_tak_brzmi_Wiedzmin_2Wiadomi już byli:Geralt z Rivii - Jacek RozenekJaskier - Jacek KopczyńskiTriss Merigold – Agnieszka KunikowskaZoltan Chivay – Paweł SzczesnyFoltest - Adam BaumanDo tego dochodzi kolejny stary znajomy:Radowid Srogi - Waldemar Barwiński Oraz nowi:Shilard Fitz-Oesterlen– Włodzimiesz Matuszczak (ha! trafiłem!)Henselt – Dariusz OdijaAleksander Wysocki - Łowca Głów (ten z ostatniego gameplaya)oraz Zbigniew Konopka (Declan Leuvaarden z W1) jako KrasnoludNadal nie wiemy, kto zagra Detmolda (jest próbka, ale głos chyba jeszcze nierozpoznany) Iorvetha, Roche'a i Królobójcę, oraz kogo zagrają Zbrojewicz (myślę, że jednego z tej trójki, z wyjątkiem Iorvetha) i Kulczycki.
 
Szincza said:
Podobny ten Iorveth odrobinę do Konrada Tomaszkiewicza.
Kurczę, tak naprawdę pierwszy raz odwiedziłem ten temat. Looknąłem na screena i doszedłem do identycznego wniosku jak Ty :p
 
Ambr0ktn said:
Ambr0ktn said:
Podobny ten Iorveth odrobinę do Konrada Tomaszkiewicza.
Kurczę, tak naprawdę pierwszy raz odwiedziłem ten temat. Looknąłem na screena i doszedłem do identycznego wniosku jak Ty :p
A myślałem, że to tylko moja wariacja. Nawet sobie porównałem zdjęcia wpisując odpowiednie hasła do wyszukiwarki obrazów, w google. Podobieństwo jest co najmniej zauważalne :p
 
A myślałem, że to tylko moja wariacja. Nawet sobie porównałem zdjęcia wpisując odpowiednie hasła do wyszukiwarki obrazów, w google. Podobieństwo jest co najmniej zauważalne :p
Jak widać nie tylko Twoja ;) Mi przede wszystkim przypomina Konrada za sprawą mocno zarysowanej linii szczęki i wydatnych kości policzkowych. Zresztą jak wiadomo już w jedynce tu i ówdzie niektórzy NPC-e posiadali twarze REDów.
 
Ambr0ktn said:
A myślałem, że to tylko moja wariacja. Nawet sobie porównałem zdjęcia wpisując odpowiednie hasła do wyszukiwarki obrazów, w google. Podobieństwo jest co najmniej zauważalne :p
Jak widać nie tylko Twoja ;) Mi przede wszystkim przypomina Konrada za sprawą mocno zarysowanej linii szczęki i wydatnych kości policzkowych. Zresztą jak wiadomo już w jedynce tu i ówdzie niektórzy NPC-e posiadali twarze REDów.
Otóż to. Dlatego też nie zdziwił bym się, gdyby w dwójce zastosowano ten sam zabieg. W końcu ludzi z konkursu już do gry "wcisnęli".
 
,,What you've seen cannot be unseen" Teraz jak porównaliście Elfa z Panem Konradem nie mogę się nie zgodzić , że podobieństwo jest uderzające.
 
WhiteClaw308 said:
,,What you've seen cannot be unseen" Teraz jak porównaliście Elfa z Panem Konradem nie mogę się nie zgodzić , że podobieństwo jest uderzające.
Oj, nie tak "teraz", już jakiś czas temu o tym napisałem, ale każdy bezczelnie podniósł nogę i mnie olał :C:C:C Jestem taki smutny.
 
Top Bottom