POSTAĆ: Iorweth

+
domeks said:
Iorweth jest ciekawom postaciom i bardzo tajemniczom.
Niech to jakiś moderator da na cytat tygodnia. Oren za ortografię.Na temat:Ja ogólnie się boję że wszystkie angielskie głosy będą lepsze niż polskie. Naprawdę dopasowane są świetnie.
 
Fronczewski to sława dubbingu gier. Chociaż fajnie jakby postawiono na ludzi nowych. Ale gdyby dubbingować miała stara ekipa to Fronczewski do Łyżkobójcy pasuje genialnie. Tylko to będzie działać na zasadzie: Łyżkobójca coś powie, a przed oczami będziemy mieć Piotra Fronczewskiego.
 
Eee nie, głos Piotra Fronczewskiego to bardziej by pasował do króla albo jakiegoś wysoko postawionego arystokraty itp. Pan Łyżeczka - Andrzej Grabowski może?
 
Mnie nie podoba się zestawienie Fronczewski - Człowiek z Łyżką. Za bardzo charakterystyczny głos. Wolałbym już Pudzianowskiego albo inną zakazaną mordę:)
 
To może na elfa , Łukasz Nowicki podkładał głos między innymi , w Mass Effect 2http://www.youtube.com/watch?v=tuB1Omt1Icsa na łyżko bójce Jacek Mikołajczak , jego jak nie znacie to na pewno kojarzycie głos ; Bezimienny w Gothiku , w wiedźminie też pokładał głos Azara.Jak coś to dalej mogę poddawać propozycje.
 
Dla Iorwetha najlepszy byłby głos Joanny Senyszyn, tak myślę.Stary dobry Fronczewski... ok, ale może jako ktoś inny. Ciekawe z tym Jackiem Mikołajczakiem... Pewnie tak Red zrobi...
 
TyrtanoX said:
Dla Iorwetha najlepszy byłby głos Joanny Senyszyn, tak myślę.Stary dobry Fronczewski... ok, ale może jako ktoś inny. Ciekawe z tym Jackiem Mikołajczakiem... Pewnie tak Red zrobi...
Azar i Łyżkobójca gadający jednym głosem? No mam nadzieję, że takiej chałtury nie odwali.
 
Wie ktoś kto mówi Iorweth'em i Kingslayer'em w angielskiej wersji? Może te same osoby mogłyby podkładać głos w wersji polskiej? [:
 
Fronczewski jakoś mi nie pasuje do roli łyżkobójcy, ale za to świtny by był jako narrator. (jeśli będzie)W roli Łyżkobójcy wg mnie dobrze by się prezentował Wiktor Zborowski, świetnie sie prezentował w BG w roli Sarevoka.
 
A może ktoś z nas zagra głos Iorwetha ? A może chociaż jednej z postaci pobocznych? ;) To byłoby ciekawe ;D Ale czy mamy taki talent?
 
czempion9 said:
A może ktoś z nas zagra głos Iorwetha ? A może chociaż jednej z postaci pobocznych? ;) To byłoby ciekawe ;D Ale czy mamy taki talent?
Słyszałem próbki głosu Arwila i były więcej niż niezłe :D
 
Nightbring3r said:
Nightbring3r said:
A może ktoś z nas zagra głos Iorwetha ? A może chociaż jednej z postaci pobocznych? ;) To byłoby ciekawe ;D Ale czy mamy taki talent?
Słyszałem próbki głosu Arwila i były więcej niż niezłe :D
Ciekawe co na to Redzi? Nie wiem czy chcieliby nas mieszać w dubing ?
 
Venderein said:
Fronczewski jakoś mi nie pasuje do roli łyżkobójcy, ale za to świtny by był jako narrator. (jeśli będzie)W roli Łyżkobójcy wg mnie dobrze by się prezentował Wiktor Zborowski, świetnie sie prezentował w BG w roli Sarevoka.
Co do narratora to tylko jedna osoba może nim zostać , i na pewno zostanie jest to Pan Tomasz Marzecki jako narrator wystąpił przy intże do W1 , i podkładał głos Xardasowi , a po za tym przy każdej uroczystości państwowej , również występuje jako(komentator , narrator nie wiem jak to nazwać)http://www.youtube.com/watch?v=xXP6jpr5-Ts
 
Ja jestem za opcją nowych mniej znanych aktorów. "Rynek dubbingowy" (że sobie pozwolę tak to określić) w Polsze jest na tyle mały, że w każdej większej polonizacji, cały czas słychać te same głosy. Według mnie czas już na nową krew. Jacyś ludzie, którzy wczucia się w rolę nie utożsamiają z toną emfazy wyciekająca z każdego zdania...
 
Jestem za tym aby głosu nie podkładały znane osoby takie jak Fronczewski albo Linda. Najlepiej jakiś nieznanych.Na lektora to ja polecam Tomasza Knapika (ten z Bundych ;p)
 
TyrtanoX said:
TyrtanoX said:
Iorweth jest ciekawom postaciom i bardzo tajemniczom.
Niech to jakiś moderator da na cytat tygodnia. Oren za ortografię.
Każdy przyznaje oreny za co uważa, ale chyba trochę Cie poniosło...osoba, która rzuca takimi błędami, a tutaj jeszcze nagrodę dostaje...Dopra, to ja tesz zacznam pisadz po polskiemu, czekam na oreny od was, bo pisze nie poprawnie i ogulnie zle.Taki sam wydźwięk. Dzięki.
 
Co do głosu lorwetha, to może Janusz Zadura lub Jacek Bończyk?Zaś Łyżkobójca, to chociażby Piotr Bąk, Grzegorz Pawlak czy nawet Mirosław Zbrojewicz.
 
Karesh said:
Karesh said:
Karesh said:
Iorweth jest ciekawom postaciom i bardzo tajemniczom.
Niech to jakiś moderator da na cytat tygodnia. Oren za ortografię.
Każdy przyznaje oreny za co uważa, ale chyba trochę Cie poniosło...osoba, która rzuca takimi błędami, a tutaj jeszcze nagrodę dostaje...
Nagrodziłem go za to że mnie skrajnie rozbawił. Zwykle nie śmieje się z błędów ortograficznych, ale ten jest naprawdę... wyjątkowy.Może i źle że mu dałem orena, ale nieczęsto mi się zdarza śmiać przez 10 minut. :pEdit: Nadal jak na to patrzę to mi się robi wesoło... Przepraszam za Offtopic.
 
Top Bottom