POSTAĆ: Iorweth

+
Karesh said:
Karesh said:
Karesh said:
Iorweth jest ciekawom postaciom i bardzo tajemniczom.
Niech to jakiś moderator da na cytat tygodnia. Oren za ortografię.
Każdy przyznaje oreny za co uważa, ale chyba trochę Cie poniosło...osoba, która rzuca takimi błędami, a tutaj jeszcze nagrodę dostaje...Dopra, to ja tesz zacznam pisadz po polskiemu, czekam na oreny od was, bo pisze nie poprawnie i ogulnie zle.Taki sam wydźwięk. Dzięki.
Jak następnym razem spojrzę ze smutkiem na mój licznik po lewej stronie (chlip...), to będę już wiedział dlaczego ma taką wartość...Kiedyś tam mówiłem, że Gonera by pasował na Geralta. Po zastanowieniu, byłby chyba lepszy na Iorwetha:)
 
AlarisPauvell said:
Iorveth to bojownik w walce o jakąś ideę, która ma ogarnąć świat, lecą głowy królów. Coś mi się wydaje, jak już ktoś zresztą wspominał, szykuje się rewolucja. I wydaje się być trochę podobna do francuskiej. Tylko jaką rolę odegrają nieludzie? Co ma się stać z ludźmi?:D:D Oj czuje, ze fabuła za sprawą tego Iorvetha nieźle pokopie tyłek i zakręci czachą. :D:D
Liberté-Égalité-Fraternité :D
 
sabi96 said:
Dla Iorwetha dobry byłby głos Roberta Jarocińskiego
Przeczytałam Janowskiego i się zdziwiłam. Mocno!!Ale po ponownym, dobrym przeczytaniu, stwierdziłam że się zgadzam :)
 
gower said:
gower said:
gower said:
gower said:
Iorweth jest ciekawom postaciom i bardzo tajemniczom.
Niech to jakiś moderator da na cytat tygodnia. Oren za ortografię.
Każdy przyznaje oreny za co uważa, ale chyba trochę Cie poniosło...osoba, która rzuca takimi błędami, a tutaj jeszcze nagrodę dostaje...Dopra, to ja tesz zacznam pisadz po polskiemu, czekam na oreny od was, bo pisze nie poprawnie i ogulnie zle.Taki sam wydźwięk. Dzięki.
Jak następnym razem spojrzę ze smutkiem na mój licznik po lewej stronie (chlip...), to będę już wiedział dlaczego ma taką wartość...
Ze mnie w takim razie kawał analfabety :p
 
No nie wiem czemu, ale Linda pasowałby dla mnie idealnie jako Iorweth. Jako Kratos na prawdę się spisał.
 
A mi Linda IMO wogóle nie pasuje w roli elfa. Elfy powinny mieć jedwabisty, melodyjny głos.PS: Linda mógłby może podkładać głos Vernonowi...tak jakoś mi sie skojarzyło
 
Venderein said:
A mi Linda IMO wogóle nie pasuje w roli elfa. Elfy powinny mieć jedwabisty, melodyjny głos.PS: Linda mógłby może podkładać głos Vernonowi...tak jakoś mi sie skojarzyło
cóż, z tym Vesemirem to całkiem niezły pomysł... ale on już ma głos.
 
Yahoslaw said:
Yahoslaw said:
A mi Linda IMO wogóle nie pasuje w roli elfa. Elfy powinny mieć jedwabisty, melodyjny głos.PS: Linda mógłby może podkładać głos Vernonowi...tak jakoś mi sie skojarzyło
cóż, z tym Vesemirem to całkiem niezły pomysł... ale on już ma głos.
Nie z Vesemirem tylko Vernonem, poza tym polski dubbing nie jest jeszcze nagrywany.
 
Moim zdaniem kolejnymi postaciami, które powinny pojawić się na stronie są:1. Wielki i Łysy Przyjaciel Nieludzi z trailera.2. Yennefer z Vengerbergu, czarodziejka.3. Cirilla Fiona Ellen Riannon, wiedźminka.Myślę, że czas najwyższy by w grze pojawiły się najważniejsze postaci z sagi i zarazem najbliższe dla głównego bohatera.
 
Ghandi said:
Moim zdaniem kolejnymi postaciami, które powinny pojawić się na stronie są:1. Wielki i Łysy Przyjaciel Nieludzi z trailera.2. Yennefer z Vengerbergu, czarodziejka.3. Cirilla Fiona Ellen Riannon, wiedźminka.
4. Andrzej Sapkowski, były handlowiec aktualnie pisarz...5. Cudownie zmartwychwstały Vilgefortz z Roggeveen, czarodziej, zły.Po 1 to nie dział życzeń pobożnych, po 2 też nieraz była mowa o głównych postaciach z książek. Że nie byłoby to dobrym rozwiązaniem.
 
Ghandi said:
Moim zdaniem kolejnymi postaciami, które powinny pojawić się na stronie są:1. Wielki i Łysy Przyjaciel Nieludzi z trailera.2. Yennefer z Vengerbergu, czarodziejka.3. Cirilla Fiona Ellen Riannon, wiedźminka.
AD1. Nie - postać ważna fabularnie, ewidentnie kreowana na tajemnicza, lepiej dla nas jeśli taka zostanie. AD2 + AD3. Nie, dla ujawniania bohaterek przed premierą. Tak - dla samej obecności Yen i Ciri w W2.
modsog said:
po 2 też nieraz była mowa o głównych postaciach z książek. Że nie byłoby to dobrym rozwiązaniem.
Była, też mowa, że byłoby to bardzo dobre rozwiązanie. Kwestia gustu i spójności świata przedstawionego.
 
modsog said:
modsog said:
Moim zdaniem kolejnymi postaciami, które powinny pojawić się na stronie są:1. Wielki i Łysy Przyjaciel Nieludzi z trailera.2. Yennefer z Vengerbergu, czarodziejka.3. Cirilla Fiona Ellen Riannon, wiedźminka.
4. Andrzej Sapkowski, były handlowiec aktualnie pisarz...5. Cudownie zmartwychwstały Vilgefortz z Roggeveen, czarodziej, zły.Po 1 to nie dział życzeń pobożnych, po 2 też nieraz była mowa o głównych postaciach z książek. Że nie byłoby to dobrym rozwiązaniem.
Ojoj! Dziękuję, że zechciałeś przywołać mnie w tak błyskotliwy sposób do porządku. Jednak swoją wyliczankę, możesz sobie darować, albo zachować dla kogoś na kim robi wrażenie. No i nie dziw się. że pomimo iż w całym swoim majestacie uznałeś i uzgodniłeś z kolegami, że umieszczanie głównych postaci z książek w grze nie jest dobrym pomysłem, to ja się z tym nie zgadzam. Mało tego - wyobraź sobie, że nie natknąłem się na podobne opnie, a wręcz przeciwnie - znam osoby, które oczekują pojawienia się Yennefer i Ciri w grze. Nie szukając daleko - ja, jestem taką osobą. Książkowy wiedźmin porzucił wszystko (nawet wiedźmiński fach) dla wspomnianych bohaterek. Trudno sobie wyobrazić, żeby Geraltowi zaczęła wracać pamięć (a REDzi to zapowiedzieli) z pominięciem kobiet jego życia. Pominięcie Yenn i Ciri milczeniem w Wiedźminie 1 uważam za błąd. W Wiedźminie 2, jest to niedopuszczalne.NarseregMasz rację. Niech obecność i rola kluczowych postaci pozostanie tajemnicą ;)
 
Ghandi said:
Mało tego - wyobraź sobie, że nie natknąłem się na podobne opnie, a wręcz przeciwnie - znam osoby, które oczekują pojawienia się Yennefer i Ciri w grze. Nie szukając daleko - ja, jestem taką osobą.
Ja chcę Płotkę. Dopisz się do kolejki.
Ghandi said:
Książkowy wiedźmin porzucił wszystko (nawet wiedźmiński fach) dla wspomnianych bohaterek. Trudno sobie wyobrazić, żeby Geraltowi zaczęła wracać pamięć (a REDzi to zapowiedzieli) z pominięciem kobiet jego życia. Pominięcie Yenn i Ciri milczeniem w Wiedźminie 1 uważam za błąd. W Wiedźminie 2, jest to niedopuszczalne.
Czy tak trudno niektórym zrozumieć, że gra to NIE kontynuacja sagi? Tu się tylko/aż wykorzystuje świat i bohaterów z sagi. I po pierwsze w 1 była wspominka o Ciri nawet całkiem spora bo karczmarz opowiedział sporą cześć jej historii i gdyby Geraltowi miało coś "błysnąć" pod sufitem to pewnie by to się stało wtedy. Po 2 niedopuszczalne to wcale by nie było bo jak? Jak wspominałeś Geralt rzucił w diabły wszystko co miał dla Y&C to w gdyby nie zrobił tego w grze to nie byłby ten Geralt. A jeśli by zrobił i olał ściganie zabójców/itd to co, End Game? Try again? Zresztą jak chcesz to sobie chciej, ktoś gdzieś chciał żeby Lambert ożenił się z Triss i mieli dzieci. Dla mnie to tylko trochę głupsza możliwość od powyższej na grę o takich możliwościach. A teraz wyobraź sobie, że REDOM nie wyjdzie zbytnio Ciri lub Yen. Słyszysz te tłumy fanów książek? Słyszysz jak buczą? Dlatego lepiej jest wykorzystywać "neutralnych" starych znajomych niż trącać w czułe nuty wiedząc, że 1/3 i tak się to nie spodoba bo mieli inne wyobrażenie o danej postaci. I tak już wystarczy offtopu.
 
modsogRozumiem Twoje obawy i Twoje podejście do tematu. Jednak w kościach czuję, że Y&C pojawią się w grze. Mam świadomość, że gra nie jest kontynuacją książki, jednak świat, tło historyczne i bohater są wyjęte z niej żywcem. Jasne, że nie trzeba sięgać po najważniejsze postaci sagi, bo było w niej wiele ciekawych postaci drugoplanowych, a można i wymyślić masę nowych (co REDzi udanie robią). Jednak ukłonem w stronę fanów byłoby odważne wprowadzenie na scenę postaci najważniejszych.
A teraz wyobraź sobie, że REDOM nie wyjdzie zbytnio Ciri lub Yen. Słyszysz te tłumy fanów książek? Słyszysz jak buczą? Dlatego lepiej jest wykorzystywać "neutralnych" starych znajomych niż trącać w czułe nuty wiedząc, że 1/3 i tak się to nie spodoba bo mieli inne wyobrażenie o danej postaci.
Myślę, że REDzi mają dość oleju w głowie, żeby nie przejmować się ciągłym lamentem wciąż niezadowolonych fanów. Pokazali już, że potrafią zrobić dobrą grę, Jeśli ktoś jest na tyle niedojrzały, że nie potrafi zrozumieć, że NIKT na świecie nie jest w stanie trafić dokładnie w jego wyobrażenia, to tym bardziej nie należy traktować go poważnie. Wiedźmin jest dla dorosłych, książka i gra...
 
Tak tylko chciałem zasugerować, że po to powstał ten wątek, by nie dyskutować już o Yen i Ciri we wszystkich pozostałych...
 
Ghandi said:
Moim zdaniem kolejnymi postaciami, które powinny pojawić się na stronie są:1. Wielki i Łysy Przyjaciel Nieludzi z trailera.2. Yennefer z Vengerbergu, czarodziejka.3. Cirilla Fiona Ellen Riannon, wiedźminka.Myślę, że czas najwyższy by w grze pojawiły się najważniejsze postaci z sagi i zarazem najbliższe dla głównego bohatera.
Wielki i Łysy Przyjaciel Nieludzi z trailera ( gdzie leży Trailer? gdzieś obok Rivii? ) jest nazywany, jak na razie - Kingslayer.Jeśli jakimś cudem w grze pojawi się Yennefer i Ciri i nie spowoduje to całkowitej ruiny fabuły to się zdziwię. Jedyną ważniejszą postać z książki jaką chętnie bym spotkał w grze byłby zregenerowany Regis ;)Co do Iorwetha to boli mnie jedna rzecz - jest naszym wrogiem i z tego co czytam to jest to nam narzucone z góry. Szkoda, myślałem że sytuacja z Iorwethem będzie taka sama jak z Yaevinnem - dołączysz się, albo walczysz przeciwko. No cóż...
 
dla mnie nie jest to takie oczywiste. Sądzę raczej, że Iorweth będzie naszym wrogiem na początku, a potem w miarę rozwoju fabuły może stać się nawet sojusznikiem - wyobraź sobie, że Kingslayer może chcieć elfa tylko wykorzystać, potem go wystawi do wiatru i od nas będzie zależało czy się do nas przyłączy czy też go zabijemy.
 
Dla mnie osobiście byłaby to świetna opcja, jest prawie pewne że Geralt będzie miał szansę na współprace z elfem, fakt pozostaje faktem że w jedynce mógł się zaangażować po ich stronie wiewiórek dość otwarcie, w końcu w starej Wyzimie zabijał zakonników wcale jeszcze nie wiedząc o tym że Jakub de Aldersberg jest kompanem Azara.
 
Top Bottom