Poszukiwacz zaginionej twórczości...

+
Status
Not open for further replies.
Poszukiwacz zaginionej twórczości...

Witam Na wstepie chcialbym zaznaczyć , że jest to coś a'la ogłoszenie, nie wiem czy regulamin forum tego zabrania... wpadlo mi poprostu do glowy, że jeśli jest to miejsce Off-Top'u, to może tutaj moglbym się kogoś poradzić.Poluję już jakiś czas na jakiegos rodzaju plakat, może ogloszenie koncertowe, albo reklame "nowej" plyty czy trasy koncertowej Jacka Kaczmarskiego. Problem w tym, ze to artysta dość niszowy (czyt. niekomercyjny) i bardzo trudno coś takiego znaleźć. Jeśli ktorys z uzytkownikow ma jakies info, gdzie moglbym takie coś dostać, albo ewentualnie jest posiadaczem(byloby super) to bylbym wdzieczny za odpowiedź. W koncu spolecznosc Wiedzmina skupia rozne indywidualnosci, i kto wie, moze akurat ktoś chetny się znajdzie?Mogę powiedzieć, że ja dysponuje szeregiem ciekawych pamiątek/reminescencji z okresu socjalizmu, tak w Rosji, jak i w PRLu, duża kolekcją książek fantasy, a także z zakresu histori najnowszej... moze jakas wymiana barterowa? :)Jeszcze raz przepraszam, jesli zlamalem jakąś zasadę forumPozdrawiam TzL
 
TaczcyZLagami said:
Jeszcze raz przepraszam, jesli zlamalem jakąś zasadę forum
Ostatnio widziałem w Empiku jakiś zbiór ekskluzywnych materiałów związanych z twoim(I moim, a co!) ulubionym artystą. Były to jakieś wywiady bodajże, najlepsze utwory etc. Jest tylko jeden szkopuł: cena(chyba, że stać cię na wydatek rzędu 280 zł.)Jeżeli chodzi o plakaty i płyty to może poszukaj na allegro.
 

jiti

Forum veteran
Aalaron said:
Ostatnio widziałem w Empiku jakiś zbiór ekskluzywnych materiałów związanych z twoim(I moim, a co!) ulubionym artystą. Były to jakieś wywiady bodajże, najlepsze utwory etc. Jest tylko jeden szkopuł: cena(chyba, że stać cię na wydatek rzędu 280 zł.)Jeżeli chodzi o plakaty i płyty to może poszukaj na allegro.
Arka Noego, bo o tym piszesz, jest zbiorem wszystkich utworów i płyt Kaczmarskiego(zawiera też 'suplement'), wzbogaconym o drobne omówienia (całość kosztuje ponad 200 zł, ale można nabyć mniejsza wersję - same audycje z Radia Wolna Europa oraz programy Zbroja i Przejście Polaków Przez Morze Czerwone, za ok 50 zł.). Szczerze polecam, sam jestem szczęśliwym posiadaczem tegoż zbioru i naprawdę jest świetny.
 
TaczcyZLagami said:
Witam Na wstepie chcialbym zaznaczyć , że jest to coś a'la ogłoszenie, nie wiem czy regulamin forum tego zabrania... wpadlo mi poprostu do glowy, że jeśli jest to miejsce Off-Top'u, to może tutaj moglbym się kogoś poradzić.Poluję już jakiś czas na jakiegos rodzaju plakat, może ogloszenie koncertowe, albo reklame "nowej" plyty czy trasy koncertowej Jacka Kaczmarskiego. Problem w tym, ze to artysta dość niszowy (czyt. niekomercyjny) i bardzo trudno coś takiego znaleźć. Jeśli ktorys z uzytkownikow ma jakies info, gdzie moglbym takie coś dostać, albo ewentualnie jest posiadaczem(byloby super) to bylbym wdzieczny za odpowiedź. W koncu spolecznosc Wiedzmina skupia rozne indywidualnosci, i kto wie, moze akurat ktoś chetny się znajdzie?Mogę powiedzieć, że ja dysponuje szeregiem ciekawych pamiątek/reminescencji z okresu socjalizmu, tak w Rosji, jak i w PRLu, duża kolekcją książek fantasy, a także z zakresu histori najnowszej... moze jakas wymiana barterowa? :)Jeszcze raz przepraszam, jesli zlamalem jakąś zasadę forumPozdrawiam TzL
Jeśli nie wiesz czy tego zabrania to przeczytaj najlepiej go (Regulamin). :whatthe:
 
cRPGWilkszyn, to pewna ironia, że o tym wspominasz, bowiem pod Twoim awatarem widnieje tekst, którego regulamin karmy zabrania na pewno......widzisz źdźbło w oku brata Twego, a belki w swoim oku nie widzisz...Sugeruję zmianę ;>@Tańczący, forum to nie jest tablica ogłoszeń, ale nie chodzi o takie, jak Twoje - szukasz informacji we właściwym dziale, można by się jedynie przyczepić, że nowy temat niepotrzebny, bo mogłeś zapytać w wątku o muzyce... Ale ja dziś nie jestem w czepliwym nastroju - więc daj znać, czy odpowiedzi Cię satysfakcjonują i zamknij swój temat, bądź tak miły :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom