Poszukiwanie Godnego gracza.

+
Witam.

Mam problem z wyszukiwaniem graczy po ostatniej aktualizacji, nigdy wcześniej to nie występowało a gram w gwinta dużo i długo. Generalnie gra wchodzi w fazę niekończącego się wyszukiwania gracza i będzie wisiała tak do końca świata (zostawiałem na kilka godzin odpalone i nic), przy próbie wyjścia z wyszukiwania wisi zaś na próbie anulowania w nieskończoność. Co ciekawe gram w gwinta na 3 urządzeniach: PC, laptop i telefon. Na PC wszystko jest ok, bez problemu gry szuka maksymalnie 1 min, na androidzie i laptopie na 10 prób 8 razy muszę wyłączyć aplikację lub grę przez managera zadań i jest to bardzo denerwujące. Dodam że internet nie ma nic do tego, używałem 3 różnych w każdej konfiguracji na każdym internecie (nawet hotspot z telefonu) na PC działa ok a na dwóch pozostałych urządzeniach się zawiesza. Jest na to jakieś lekarstwo bo więcej czasu tracę na próby odpalenia gry niż na samej grze jeśli nie gram z PC.

Pozdrawiam
 

Lexor

Forum veteran
Nie wiem jak to jest z tym na urządzeniach innych od PC, ale czy próbowałeś reinstalacji / weryfikacji plików?

Zakładam, że na wszystkich urządzeniach grasz na tym samym koncie?
 
A to nie jest tak, że PC jest wpięty kablem a pozostałe urządzenia łapią neta przez wifi? Może coś jest poblokowane, np. słynne porty. Nie znam się, ale tak rzucam pomysł.
 
Mi tam na laptopie czasem tylko nie załapie, pół minuty poszuka i wywali bład. Mimo wszystko to na laptopie gra mi się najwygodniej. Może to problem z łapaniem zasięgu? Co do androida, to tam ze względu na słabsze podzespoły i średnią optymalizację, gwint po prostu słabiej działa.
 
A to nie jest tak, że PC jest wpięty kablem a pozostałe urządzenia łapią neta przez wifi? Może coś jest poblokowane, np. słynne porty. Nie znam się, ale tak rzucam pomysł.
Ja gram głównie na androidzie i nie mam problemu z wyszukaniem przeciwnika zazwyczaj trwa to kilka sekund. Mam za to problem z aktualizacjami i pobieraniem samej gry ale tu już niemal na 100% jestem pewny że mój dostawca blokuje jakieś wymagane porty.
Dobrze by było uzyskać listę portów z których korzysta gwint na mobilkach następnie poprosić swojego dostawcę o listę blokowanych portów i je sobie porównać.
 
Odpaliłem Gwinta po aktualizacji i mam to samo - wyszukuje gracza w nieskończoność nawet po zastosowaniu wszystkich kroków zamieszczonych w FAQ.

Edit: Dodam, że gram długo i w miarę regularnie i tak jak autorowi tematu nigdy mi się to wcześniej nie zdarzało.
 
Last edited:
Mam to samo na PC strasznie długo szuka i nikogo nie znajduję.
Post automatically merged:

 
Top Bottom