Jobs Store Support Register

Poszukuję chętnych do współpracy

+
Poszukuję chętnych do współpracy

Siema, poszukuję ekipy do współpracy przy tworzeniu modyfikacji do Wiedźmina 2. Kilka pokazowych screenów jest dostępnych pod linkiem: http://imgur.com/a/CfNT5
Poszukuje osób, które miały styczność z RedKitem lub z edytorami do tworzenia modeli 3d np. 3ds Max, Maya, Blender itd. i zajęły by się projektowaniem poziomów/obiektów. Ponad to poszukuję osób, które wsparły by projekt od strony artystycznej (rysunki, concept arty, animacje, filmiki) oraz które chciały by wziąć udział w pisaniu fabuły i projektowaniu questów.
Na priv wyjaśnię chętnym szczegóły odnośnie moda.
 
Postępy są. Prace nad scenariuszem idą pełną parą. Ponad to pojawiają się nowe assety. Kilka nowych screenów dostępnych jest tutaj: http://imgur.com/a/mOJTI

Nadal poszukuję chętnych do współpracy! Przede wszystkim potrzeba jakiegoś grafika 3d, oraz kogoś kumających trochę RedKita.
 
@Blashix - A ty co byś chciał? Żeby fanowski mod robiony w czasie wolnym powstał w miesiąc? Niektóre mody do Gothica powstawały 5 lat albo i więcej. Skoro tak się niecierpliwisz zawsze możesz pomóc. :)
 
Cześć! Wznawiam rekrutacje do współpracy przy tworzeniu modyfikacji. Pracę postępują nadal, mimo zerowego odzewu jak dotąd z mojej strony ;)
Potrzebuje ludzi, którzy chcieliby wziąć udział przy tworzeniu przygody do TW2 oraz umieją posługiwać się w jakimś stopniu RedKitem lub innymi programami graficznymi jak 3ds Max, Maya, Blender itd. Mile widziani też rysownicy od concept artów. Na priv opowiem więcej szczegółów dotyczących moda i poruszanej przez niego historii.

Na zachętę screenshot z jednej z lokacji:

http://imgur.com/6kh3Xdr