Poszukuję zapisu z gry...

+
Czy swój post skierowałeś do mnie? Jeżeli tak, to przeczytaj wyjaśnienie... po to je tam umieściłem.
 
nie kierowałem jej do ciebie ale do tych osób które teraz ściągna te save-y żeby zobaczyć koniec i pograć taką wykoksioną postacią...
 
raptem 10 osób zassało, a sam epilog 2-3... każdy woli grać swoją postacią... po moją sięgają w ostatecznościludzie z różnych powodów tracą save'y - ja swoje najczęściej wywalam jak jestem dziabnięty :eek: i postanawiam skończyć z paskudnym nałogiem jakim jest granie :D
 
Poproszę o jak najwczesniejszy save zaraz po pierwszej rozmowie w Wiedzminie. Mam ją zbugowaną gra dalej się nie toczy. Maselko@op.pl lub niech ktoś gdzies go wrzuci. Z góry dzięki.
 
Czołem...Gra wiesza mi się po odegrani filmiku przy wejściu do Wyzimy - koniec aktu I.Jeśli ma ktoś save'a z początku aktu II - prosiłbym o jakieś wystawienie albo na maila (lukasz.formas at gmail.com)Pozdrawiam
 
Ja szukam save na poziomie trudności średnim lub trudnym, około 20-25 lvl. Byłem w trakcie robienia zadania bez przebaczenia i wybrałem stronę rebeliantów... Save straciłem gdyż padł mi komp i musiałem zrobić formata (zapomniałem skopiować sejwy)Mile widziane zdobyte wszystkie trofea :D
 
Hej. Mam nietypową prośbę. Otóż mam problem z misją z przyjęciem w Nowym Narakorcie. Na przyjeciu nie moge podjąć dialogu z Addą. Klikam na nia i nic się nie dzieje. Ze wszystkimi innymi postaciami na przyjęciu nie ma problemu ale z nią za cholerę nie da się gadać. Bez tego nie ukończę tego questu a jest to misja kluczowa. Czy ktoś byłby chętny do tego abym przesłał mu mojego sejwa w momencie zaraz przed przyjęciem, przejściu za mnie tego momentu, zasejwowaniu i odesłaniu mi nowego pliku? Pomóżcie!
 
Przeczytaj poradnik dołączony do gry. Tam masz wszystko. Adda nie gada z tobą od razu. Najpierws pogadaj z innymi: Leuvaardenem, Talarem itp.
 
ScoField said:
Przeczytaj poradnik dołączony do gry. Tam masz wszystko. Adda nie gada z tobą od razu. Najpierws pogadaj z innymi: Leuvaardenem, Talarem itp.
Czytam poradnik. I tak jak napisałem wyżej. Po wejściu na górę karczmy robię tak:Witam się z Triss. Odpala się krótki filmik dialogowy, gadamy, kąze mi się przywitać ze wszystkimi. No to wchodzę do drugiej sali. W poradniku pisze jak byk: 1. Przychodzimy o 18:00 2. Witamy się z gospodarzami i gośćmi:* Addą, dziedziczką tronu, moja znajomosc z nia doprowadza de Wetta do szalu * Veleradem* Talarem* Leuvaardenem3. Gdy Triss zostawia nas samych podchodzimy do Talara i znów gadamy.......4. Rozmawiamy z Addą5. Znów Tarar itd. Problem jest z punktem drugim - po pierwszej gadce z: Veleradem, Talarem i Leuvardenem nie mogę po raz pierwszy porozmawiać z Addą. Nie da się. Klikam na nią i nic się nie dzieje. To automatycznie powoduje, że punkt nr 3 się nie dzieje - Triss nie zostawia mnie samego i nie mogę porozmwaiać z Taraem po raz drugi. Jestem w kropce. Pomóżcie. Jeżeli coś robię nie tak to powiedzcie co, chętnie sam przejdę grę. Ale wydaje mi się, że to kolejny błąd w grze. Ponawiam prośbę. Czy ktoś byłby na tyle dobry żebym mógł mu przesłać swojego sejva i mógłby mi przejśc tylko ten krótki wątek na swoim kompie, zasejvować i odesłać plik??? Piszę z Irlandii, nie mam znajomego z drugim kompem gdzie mógłbym to zrobić. Czekałem na grę 2 tygodnie i jestem już zdesperowany.
 
Pogadaj z tym rycerzykiem koło niej. Stoi po jej lewej. On zacznie cię obrażać, a Adda stanie w twojej obronie. W poradniku tego nie ma, bo był pisany do starszej wersji gry (jeszcze nie ukończonej). Koniec off-topu!!
 
Musiałem sformatować dysk i niestety przepadły mi wszystkie savey. Średni poziom trudności Akt II zaraz po sekcji zwłok w szpitalu Lebiody.Jak ktoś ma to proszę o podrzucenie. Z góry dziękuje.
 
Top Bottom