Poszukuję zapisu z gry...

+
Witam, poszukuję save do Wiedźmina edycji rozszerzonej, do początku rozdziału 4.

Ważniejsze wybory, jakie dokonywałem:

Akt I:
- wiewiórki zabierają towary Colemana
- wstawienie się za Abigail

Akt II:
- walka w kanałach wspólnie z Zygfrydem

Akt III:
- odczarowanie wilkołaka
- Alvinem zajmuje się Shani
- Talar żyje
- stanięcie po stronie Zakonu podczas napadu na bank
- Pani Nocy żyje
- wiedźmin przespał się z Addą

Starałem się zachować neutralność, robiłem zadania poboczne, poker, walki, kobiety :) itd.

Proszę o save, bo grałem jakiś czas temu, i moje save-y przepadły, a teraz chciałbym skończyć jedynkę i zacząć grać w część drugą :)

mail: tylkojeden[at]o2.pl

Z góry dzięki!
 
Siemka. Potrzebuje save do WM1 gdzieś z II aktu (najlepiej gdzieś na początku). Wiem że może być ciężko ale może komuś się uchował. Z góry dziękuje :)/>

venedetta4@gmail.com
 
Witam. To jest save do gry wiedzmin 1 akt 5 , neutral, wybrana triss, rozwiązanie konfliktu po stronie pani jeziora, Berengar żyje , wilkołak i strzyga odczarowani, miecz na potwory od łowczego i ten runiczny na ludzi od dentysty. Ale wrzucam ten save z prośbą czy ktoś mógłby wczytac tą gre zabic tych
2 mutantów i zapisac i wrzucić gdyż u mnie gra w tym momęcie przestaje działać tylko prosze zapisac od razu po zabiciu mutantów nie isć na walke z Azarem gdyż sam chce go zabić. Mój email suludar95@o2.pl
Link z save : http://speedy.sh/TfcVR/000701-Katakumby-018.TheWitcherSave
 
Witam.
Niedawno wgrywałem nowego windowsa i zapomniałem o zapisaniu sejwów. Nie chce mi się znów przechodzić od nowa pierwszego aktu, więc prosiłbym o save od momentu Loszku. Może być przed kuroliszkiem, lub po kuroliszku z Zygfrydem. Fajnie by tez było jakby na obrzeżach Wyzimy elfy zostały zabite. Przechodzę któryś raz z kolei i teraz chciałbym się wstawić maksymalnie po stronie Zakonu. Mail: janixor@gmail.com
 
Witam, mam problem bo mój komputer całkowicie wyzionął ducha i save jest nie do odzyskania. Czy posiada ktoś save w momencie gdy spotykamy Zygfryda po raz pierwszy w kanałach?
Poszedłem z Triss,
U wieśniaków stanąłem po stronie Abi.
Z góry dzięki i wesołego nowego roku :D/>
 
Witam!
Mógłbymi ktoś dać save z Wiedźmina I z poszątku 2. aktu, ale zaraz po zejściu do kanałów?
 
Mam prośbę. Czy ktoś mógłby zapodać mi save do pierwszego Wieśka (sam początek aktu III lub sam koniec II) ?
Z góry dzięki :)/>
 
Syki09 said:
Mam prośbę. Czy ktoś mógłby zapodać mi save do pierwszego Wieśka (sam początek aktu III lub sam koniec II) ?
Z góry dzięki :)
Zanim założysz nowy temat koniecznie użyj wyszukiwarki. Jak widać istnieje już taki wątek i nie ma potrzeby zakładania kolejnych.

Proponuję lekturę samouczka.

Scalam.
 
GgMam prośbę o save z samego początku aktu 3 jak Geralt jest u triss a Ona rozmawia przez skype'a w lustrze. Ewentualnie koniec aktu 2 przed teleportacją. Wybory są raczej nie bardzo istotne chociaż dodam że zakon mnie nie lublił :D. Ekwipunek nie jest w ogole wazny tak samo jak rozwoj postaci. Wielkie dzieki góry :D
 
Witam, ja szukam save z Wiedźmina 1 końcowego, dokładniej mówiąc, po stronie Zakonu Płonącej róży,
oraz, żeby był to save podobny do tego, który udostępnił pewnie Youtube'er i nazwie: MrSetoKami,
jak ktoś ma jego save, to proszę dać, jeżeli jest łaskaw ;)
 
Save z Wiedźmina

Czy ma ktoś zapisany stan z gry z pierwszej części i byłby skłonny się podzielić ? :) Chodzi o stronę neutralną, sihill i aerondight, wszyscy ocaleni itd.

Scaliłam z istniejącym wątkiem. Proszę, przed założeniem nowego tematu, użyć wyszukiwarki.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Witam :) Ostatnio miałem format komputera i zapomniałem zgrać mojege save z Wiedźmina. Czy może ktoś ma podobnego save'a do mojego:
-Początek aktu 5
-Strona Zakonu
-Romans z Triss
 
Witam. Ostatnio robiłem format i niestety zapomniałem o "sejwach" z Wiedźmina 2, więc jeśli ktoś ma to prosiłbym o save po ukończeniu gry z następującymi decyzjami:
Arian żyje
Strona Roshe'a
Zabicie Henselta
Ocalenie smoka
Nie wyciągnięcie kryształu i zabicie Sheali
Zabicie Detmolda
Ocalenie Letho
 
Top Bottom