Poszukuję zapisu z gry...

+
Nie rozumiem o cochodzi krytykującym. czasem jakiś większy bug się wedrze pod koniec któregoś aktu, a mało komu się chce N razy przechodzić to samo. Ja tak miałem z Batmanem:Arkham Origins jak przechodziłem pół gry 5 razy.
 
Mógłbym prosić o save z W1 który mógłbym zaimportować do W2.
-Abigail żyje
-Jestem za Wiewiórkami
-Alvin u Shani (Shani to miłość mojego życia itd. xD)
-wilkołak odczarowany
-Adda nie żyje
-Pani Nocy żyje
-król gonu nie żyje
-Kompromis Pani Jeziora
Save wysłać na mój mail: kalasz999@gmai.com
Z góry dzięki ^^
 
Potrzebuję save`u z 2. aktu z odblokowanymi bagnami, proszę :)

Proszę też o kontakt przez PW :)
 
Współwidźemini, wielka prośba o pomoc. Byłem już gotowy na Wiedźmina III i wszystkie save z dwójki ze wszystkimi możliwymi zakończeniami już czekały na instalację części trzeciej. Niestety dysk padł i wszystkie save przepadły. Dodatkowo nie dysponuje już jedynką więc nie mogę nawet dokonać heroicznego wyczynu i przejść po raz kolejny. Proszę o pomoc i o przesłanie save końcowych z jedynki z zakończeniem po stronie elfów i drugi z zakończeniem po stronie zakonu.
Prosiłbym o wysłanie na mail: sheepex@wp.pl

Z góry serdeczne dzięki
 
Last edited:
Witam
Padl mi dysk i wszystkie save-y sie stracily.
Poratowal by ktos savem?
Bylem we Flotsam, po kejranie, trolu i rozy pamieci i ucieczce Letho.Pomoglem Iorwethowi.
Chyba gdzies w rezydencji komendanta bylem.
Prosze o pomoc i przeslanie save-a na maila : morgainesolo@gmail.com
Pozdrawiam
Solo
 
Witam
Padl mi dysk i wszystkie save-y sie stracily.
Poratowal by ktos savem?
Bylem we Flotsam, po kejranie, trolu i rozy pamieci i ucieczce Letho.Pomoglem Iorwethowi.
Chyba gdzies w rezydencji komendanta bylem.
Prosze o pomoc i przeslanie save-a na maila : morgainesolo@gmail.com
Pozdrawiam
Solo

Ja mam tylko save z chwili przed walką w elfich ruinach i wyborem (pierwszym - damy miecz, czy nie) Iorveth/Roche. Jeśli cię interesuje mogę podesłać, ale to jednak kawałek (niewielki co prawda) musiałbyś powtórzyć.
 
Jakiś czas temu przeszedłem pierwszego Wiedźmina po raz pierwszy po stronie Zakonu. Teraz chciałem kontynuować przygodę w dwójce i okazało się że popełniłem gafę jak ostatni uczniak - zgubiłem zapisy podczas wymiany komputera... Zapisy niby jakieś mam, ale brak tam oznaczenia w pliku, odpaliłem jednak grę i już na wstępie Foltest mówi że Adda przeżyła, a ja ją zabiłem więc to na pewno jakiś plik z gry po stronie neutralnej albo wiewiórek z dawnych lat.

Mógłby ktoś poratować takimi zapisami? Grałem zabijając elfy, zabiłem też Addę, Vincenta i Talara więc jeśli byłaby opcja z takimi wyborami to byłoby super, ale najbardziej zależy mi na samym fakcie ukończenia po stronie Zakonu.
 
Mógłby ktoś poratować takimi zapisami? Grałem zabijając elfy, zabiłem też Addę, Vincenta i Talara więc jeśli byłaby opcja z takimi wyborami to byłoby super, ale najbardziej zależy mi na samym fakcie ukończenia po stronie Zakonu.

Save - zakon
Nie bardzo pamiętam jakich wyborów tu dokonano, ale jeśli nie znajdziesz nic lepszego to może się przyda. Najprawdopodobniej Adda, Vincent oraz Talar żyją (nigdy nie miałem serca ich zabić), tak więc wybory mogą być całkiowicie odmienne. Główny warunek jest jednak spełniony.
 
Mam małą prośbę. Potrzebuję sejw do W2 z samego początku II aktu.
Najlepiej ścieżka Roche'a, ale elfia też może być. Z góry dzięki. :)
 
Pomoc w odzyskaniu Save'a

Chciałbym prosić o pomoc - straciłem save'y do Wiedźmina po awarii komputera. Czy ma ktoś może stare zapisane gry? Byłem na poczatku IV rozdziału. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś podesłał mi save z samego początku tego rozdziłału.
 
A możesz mi pokrótce opisać, jakich wyborów Ty dokonałeś? W sumie to nie do końca jest istotne, bo przecież mogę sobie to w razie czego pozmieniać w edytorze, żeby mniej więcej było zgodnie z moją starą grą. Chodzi mi głównie o save'a na początku IV rozdziału. Możesz mi podesłać tego save'a na mail sonicmeanoth@gmail.com? Byłbym bardzo wdzięczny.
 
Prolog:
- walka z Savollą

Akt I:
- towary Harena obronione przed wiewiórkami
- wstawienie się za Abigail

Akt II:
- walka w kanałach wspólnie z Zygfrydem
- nie prowadziłem zwiadu na bagnach
- Azar rozpracowany

Akt III:
- odczarowanie wilkołaka
- Alvinem zajmuje się Triss
- Talar żyje
- oczyszczenie przejścia pod bankiem dla długouchych
- Pani Nocy żyje
- wiedźmin przespał się z Addą
- ludzie zamknięci w krypcie przez Scoia'tael uratowani przed trupojadami

Czy wymieniłem wszystko? Nadmienię jeszcze, że wykonywałem wszystkie zadania poboczne, obiłem mordy pięściarzom i wygrałem co się dało w kości.
Mail już poszedł, a w moim pierwszym poście dodatkowo masz link do pobrania ze speedyshare'a.
 
Dzięki serdeczne, bardzo mi pomogłeś. Teraz będę mógł jak człowiek po prostu przejść Wiedzmina, po tych wszystkich latach. Cheers!
 
Top Bottom