Poszukuję zapisu z gry...

+
Poszukuję zapisu z gry...

W tym wątku proszę umieszczać wszelkie prośby o save'y z gry.[moderator]E: Jedynie użytkownicy, którzy zarejestrowali grę, mogą pisać prośby o save'y. Prośby użytkowników bez zarejestrowanej gry będą usuwane.[/moderator]E1,5: [moderator]Wszelkie posty nie na temat (takie, w których nie ma prośby o save, bądź udostępnionego save'a) będą kasowane.[/moderator]Udostępniać może każdy, bez dodatkowych warunków.E2: Bardzo proszę, żeby w poście z prośbą umieszczać swój adres e-mail, na który save mógłby być wysłany.E3: Savy znajdują się w:Dla Windows 7
Code:
C:\Users\[nazwa użytkownika]\Documents\The Witcher\saves
Dla Windows XP
Code:
C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Moje dokumenty\The Witcher\saves
 
Cześć.Poszukuje save na bagnach w którym następuje kradzież Księgi Magów z Wieży ( II akt) . Kradnie ją Javed. Księga jest mi potrzebna do szybkiego zabicia Magistra.
 
Owszem, mam taki, ale muszę Cię uświadomić, że tej księgi nie zabiera Azar, ani nie ma sposobu aby ją zatrzymać dla siebie.
 
A ja prosil bym o save po wlaclez Sawollą (Prolog) ..Nie wiem dlaczego ale jak zadaje ciosy Sawolli to po jakims czasie jego wskaznik zycia nie maleje ,i pomimo ze ze ja atakuje znakiem aard i stylem silnym to i tak on zawsze mnie pokonuje ...Dlatego bym prosil o taki save :)
 
[ironia on]A ja poproszę sava, tuż przed końcową walką. Nie chce mi się przechodzić gry, a chciałbym zobaczyć jak się kończy.[ironia off]Ludzie! Sami grajcie!
 
Save juz niepotrzebny ;) Zmienilem tryb na latwy (z normalnego) i zaczalem gre od nowa ...Atakowalem tylko stylem silnym (no czasami zeby polozyc Savolle to uzywalem znaku) no i pokonalem :) ...Pewnie to byl moj blad :)
 
prosiłbym o save na początku 5 aktu lub na końcu 4 dla kolegi albowiem nie posiada internetu. eazy-e92@go2.pl
 
q1q1q1 said:
prosiłbym o save na początku 5 aktu lub na końcu 4 dla kolegi albowiem nie posiada internetu. eazy-e92@go2.pl
Kiepski żart.... to po co grać skoro chcesz save z końca gry...strata czasu ;P
 
q1q1q1 said:
nie wiem może chce sobie zobaczyć końcówkę gry.
To niech sobie pogra i sam sprawdzi. Ubawi się po drodze nie jeden raz ;)A prośba IMO niepoważna. Kropka.
 
wielkie dzięki. a kiedy jest walka ze strzygą? ma ktos save przed walką? prosiłbym bardzo
 
Walka ze strzygą jest w 5 akcie. Jest prosta. Dzisiaj ją położyłam po raz kolejny -nawet na hardzie nie stanowi wyzwania.
 
A ja prosze o save'a jak wchodzimy do chaty Talara pierwszy raz chce się pośmiać z jego ''K***a''.Proszę cenzurować wulgaryzmy.Elwer
 
Witam!Byłbym wielce szczęśliwy, gdyby ktoś zechciał mi przysłać na maila (scofield66@gmail.com) lub zamieścić na dowolnym serwerze save'a z mniej więcej połowy II-go aktu. Prośbę uzasadniam - zmieniałem sprzęt, m. in. CPU i płytę główną, co niestety wymaga re-instalacji systemu. Zapomniałem również, że save'y gromadzone są na dysku C: (gry instaluję na innej partycji). Oczywiście wszystkie utraciłem...Dane utraconego zapisu:poziom trudności - ŁatwyWalka przeprowadzona z magiem (prolog).Abigail oszczędzona i wypędzona (I akt).Wszystkie zadania z pierwszego aktu zrobione.90 % zadań pobocznych z 2-go aktu zrobione (te 10% to niektóre na bagnach)Wątek główny - poszukiwanie sefirów, by zwabić Azara Javeda do wieży.Geralt był rozwijany w sposób zbalansowany (teraz doszedłem do wniosku, że powinienem go rozwijać na typowego wojownika)Wyuczone 3 znaki - Aard, Igni i Quen.Prosiłbym, żeby zaoferowany save był na tym samym poziomie trudności oraz by MNIEJ WIĘCEJ zgadzał się z poprzednim.Mniej więcej, więc by nie był to save z Geraltem-magiem, na samym początku II aktu itp.Z góry dziękuję!!!
 
proszę... oto kilka linków, jakby ktoś potrzebował... innych nie mamwersja patcha 1.1 - należy otworzyć save na 1.1, zapisać grę i dopiero zainstalować patcha 1.22 akt bagna - przed wejściem do wieży3 akt - początek3 akt wyzima - postęp fabuły ok. 75%3 akt baza salamandry4 akt - początek4 akt - koniec5 akt cmentarz - strzyga5 akt katakumby - kościej, javed5 akt - koniecepilog kanały - walka z zeuglemepilog lodowe pustkowiaepilog - koniecopis MOŻLIWE SPOILERY:poziom - normal, stronnictwo - nieludzie, alvin u trisszaliczone wszystkie questy poboczne, zlecenia i trofea, pięściarstwo i pokerzbroja, zbroja kruka, harvall w 2 akcie, sihill w 4 akcie, miecz pani jeziora, dyabl, księżycowe ostrze (do odebrania w 5 akcie)abigail ocalona, talar uratowany, wilkołak oszczędzony, berengar oszczędzony, strzyga odczarowanarozwój z naciskiem na siłę, zręczność, styl grupowy, aard i igni
 
to już jest ogromne ułatwienie ;Dale fajnie jak sie komuś nie chce gry przechodzić chociaż wtedy po co kupował grę za 100 złotych ???
 
Top Bottom