Poszukuję zapisu z gry...

+
PiochU said:
PiochU said:
Powtarzam jeszcze raz dla niequmatych, którzy czytają tylko najnowszą wiadomość:[size=8pt]Wybory:prolog:Do laboratoriumI Akt:Abigail przeżyłaII Akt: Odkryłem tajemnice Raymonda, W starciu na bagnach- neutralnyIII Akt: Wilkołaka oszczędziłem, w banku chyba z zakonem, wybrałem chyba TrissIV Akt: Dwa razy neutralny (w starciu w wiosce, i w walce z Dagnoem)V Akt: Ogółem neutralnyEpilog:Neutralny ( zabiłem Króla gonu, ale wy nie macie save'po walce .)[/size]
http://hosted.filefront.com/Piolun
A może nie ktoś nie chce od Ciebie savów bo nie masz zarejestrowanej gry ? Albo po prostu komuś nie pasuje . Nie musisz o sobie przypominać 2 razy na każdą stronę .
 
DavidxPL said:
Twój save nie działa...
Spróbuj zrobić to:
DavidxPL said:
Sprawdziłem te save'y. Nie jest to chyba wina konfiguracji, lecz nazwy pliku. ( Czyżby filefront skracał nazwy?) Podam przykład:wyspa rybitwnazwa pliku po pobraniu: 000072_-_Wyspa_Rybitw-072rSavepowinno być: 000072 - Wyspa Rybitw-072.TheWitcherSaveTak zmienionego save'a można spokojnie wczytać.Sprawdziłem to u siebie i wszystko działa. Mam nadzieję, że pomogłem :).
;)
 
DavidxPL said:
000027_-_Obrze380a_WyzimyrSave
Zmień nazwę na 000027 - Obrzeża Wyzimy-027.TheWitcherSave , powinno działać ;). ( Sprawdziłem u siebie, mam nadzieję, że u Ciebie także to zadziała :).)Myślę, jednak, że trzeba by coś z tym zrobić, bo takie zmienianie nazw nie ma sensu...PiochU! Spakuj wszystko w archiwum WinRarem, przynajmniej zostaną zmienione nazwy archiwów, a nie samych save'ów. Inaczej nie ma sensu tego tam trzymać, bo instalując to trzeba się domyślać... Po za tym, z tych 20 MB zrobi się 5, więc będziesz zaoszczędzisz swój czas. Innym sposobem może być podanie PEŁNYCH nazw tych save'ów, wtedy będzie można wszystko ładnie skopiować ;).Jeżeli nie wprowadzisz w życie któregoś z tych sposobów, to proponuję usunąć to wszystko, bo jest pewien mały problem...Otóż: 000027_-_Obrze380a_WyzimyrSave000027 - Obrzeża Wyzimy-027.TheWitcherSaveSkracanie nazw zmusza nas do domyślania się, czemu? Otóż pogrubiona liczba, nie zawsze jest równa fioletowej liczbie. Czasem jest mniejsza o 3, a czasem o XYZ. Nie wiem jak jest w wypadku wszystkich Twoich saveów, ale tak jak pisałem wcześniej musisz coś z tym zrobić, bo domyślanie się wartości pogrubionej liczby nie uczyni tych save'ów działającymi...
 
O już działa, ale wyraźnie prosiłem żeby był poziom trudny a nie łatwy czy średni... ta gra jest za prosta żeby ją na łatwym czy średnim przechodzić. Nadal czekam na jakiegoś save'a.
 
Niestety jestem z tych ktorym sie gra ciagle "crashuje" na dodatek doszlo kasowanie save games...Ech, ta gra bylaby perfect gdyby nie te problemy. Jestem na granicy wywalenia jej.Do rzeczy , zwracam sie z prosba o udostepnienie savea z samego poczatku rozdzialu IV (zaraz po skonczeniu III rozdzialu).Super by bylo,zeby wiedzmin mial ukonczone wszystkie misje z poprzednich rozdzialow (te ktore mozna bylo oczywiscie ukonczyc) , przekazal dziecko Triss , byl po stronie Rozy , zabil wilkolaka (mial skill drapieznik czy jakos tak) i byl blisko levelu 27. Poziom sredni lub trudnyBylbym bardzo bardzo wdzieczny.Email: paulklich@iinet.net.au
 
Ja również poproszę o save z 4 aktu z tym, że nie z początku, a środka (chociaż jeśli musi być z początku to może być). Poziom trudności normalny. Nie mam żadnych szczególnych wymagań odnośnie reszty.email: kamikazze@op.plz góry dziękuję!
 
Naprawde nikt nie ma saveow z Shani ??jesli nikt nie ma Vtego aktu to niech to chociaz bedzie gdzies z IV..Przypominam wybory, ale nie sadze zeby ktos mial dokladnie takie..Prolog:Do laboratoriumI Akt:Abigail przeżyłaII Akt: W starciu na bagnach- neutralnyIII Akt: Wilkołak oszczedzony, w banku za nieludzmi, >>>>>> z kobiet wybrana SHANI
 
Czołem,potrzebuje save do gry w Wyzimie klasztornej, najlepiej jakos przed badaniem nieboszczyka.bede bardzo wdzieczny :)email: donone@psik.us
 
Ej a mogłbym save'a przed walką z zeuglemwarunki1. ekwipunek srebny Aerodnight stalowy D'yabel lub Shill2.dziecko u Triss3. elfyMój mail to: grzesiek.mlody@gmail.com
 
Witam,Moja kopia gry (EE + patch 1.5) ma jakis dziwny problem - po zdobyciu odgromnika plyne na bagna, ale po przeprawie ladowanie czesci "Las na bagnach" konczy sie czarnym ekranem i brakiem jakiejkolwiek reakcji ze strony gry. Konczy sie wyjsciem do Windows i ubiciem procesu z menadzera zadan. Co dziwne, dzwiek dziala. Nijak nie moge dokonczyc questu z golemami, wiec potrzebny jest mi save z okolic koncowki drugiego aktu - tuz przed lub po golemach. Ponizej lista questow, ktore edytor save game pokazuje jako ukonczone (Akt I + II, alfabetycznie...). Email: ptashek [malpa] gmail [kropka] comBestia z kanałówBezpieczna przystańBrzemię przeszłościCo kryje prawdaEliksir dla TrissGliniankiKanibalLudzie i potworyNawiedzony domNiespokojny duchNiezwykłe winoNocni gościeObeliskiObrona Kaer MorhenOgon salamandryPamięć ostrzaPielgrzymkaPodejrzany: BaraninaPodejrzany: KalksteinPodejrzany: LeuvaardenPodejrzany: TalarPodejrzany: Vincent MeisPodejrzany: VivaldiPogrzebane wspomnieniaPotwór z jezioraPracujące dziewczynyPrzyjaciółka z dawnych latRasiściRozpoznanie bojemSekcja zwłokSpóźniony słowikTajemnicza wieżaTajemniczy ogródWdzięczność grabarzaWielka ucieczkaZlecenie na alghuleZlecenie na barghestyZlecenie na echinopsyZlecenie na ghuleZlecenie na psyZlecenie na topielceZlecenie na utopceZlecenie na wilkiŚwiadek
 
Równiez prosze o powyższego save'a. Poziom średni, gra z elfami. Byłbym BARDZO wdzieczny! moj e-mail : jacek.strzyzx@gmail.comZ góry dzieki.E: Było by dobrze jak by ten save mial ukonczone zadania : król krypty i potwór z jeziora
 
Proszę o save zaraz po wyjściu z cmentarza (ustawieniu czujki)Poziom łatwy, abigail oszczędzonaMój email - harry.jas@wp.pl
 
Siemka potrzebuje save z 1 aktu mniejwiecej środek :p z góry dziekuje ;)) wiem ze to błachostka ale nie lubie prologu z powodu wielokrotnego przechodzenia ;/Moj e-mail to Forgetten112@gmail.com
 
Top Bottom