Poszukuję zapisu z gry...

+
Save Wiedźmin 3

Witam ! Nie wiedziałem gdzie napisać. Mianowicie jeżeli chodzi o możliwość zapisu i czy ktoś takowy posiada byłbym wdzięczny :( Miałem 28-29lvl przed bitwą w Kaer Morhen. Chciałbym zapis przed bitwą. Wykonałem nie te wybory ,które miałem wybrać i zakończenie mnie strasznie rozczarowało :( Mam swoje zapisy ,ale nie mogę się tak daleko cofnąć ,bo są to szybkie zapisy...Chodzi mi o złe wybory z Ciri. Gdyby miał ktoś podobny save byłbym wdzięczny.. Ale mogą być trochę inne decyzje też ,nie obrażę się. Po prostu chcę rozegrać od nowa decyzje po bitwie w Kaer Morhen ,albo jak ktoś by miał save ,to przed bitwą też byłby mile widziany. Również dobrze może być save przed wpłynięciem na Wyspę Mgieł ,ale żeby były podobne decyzje do tych ,które są poniżej...

Baron nie żyje
Roche żyje, Ves też
Letho w Kaer Morhen
Wybrałem Triss
Król żebraków żyje na ulicach jako biedak
Keria nie żyje
Radowid zabity
Krolem skelige została dziewczyna

Ehh. Chciałem zaczac spokojnie dodatek ,ale tak się zdenerwowałem ,że muszę po prostu wszystko inaczej zrobić po tej bitwie... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś coś miał :(

PS: Miałem Mistrzowski rynsztunek Wilka. Jeżeli ktoś ma niższy poziom tego rynsztunku też bym był wdzięczny ,mogę przecież poszukać kolejnych poziomów.
 
Endi2196;n9676111 said:
Nie wiedziałem gdzie napisać.

Może w dedykowanym temacie? Przeniosłem, na przyszłość skorzystaj z wyszukiwarki, większość kwestii była już gdzieś poruszana.
 
Dajcie sejwika po zabiciu drauga
na poziomie trudnym
najlepiej po stronie Vernona Rocha
z góry dzięki :p
 
Hej, teraz pewnie ktoś napiszę, że pewnie mi się nie chce jej pokonywać itd. ale próbuje może już 5 raz i nie daje rady, nie mam eliksirów więc raczej nic z tego, czy ktoś mógłby mi pomóc dając mi save? Tak, wiem ,że to droga na skróty lecz chciałabym iść dalej z fabułą niż męczyć się z jednym bossem.


Chciałabym także dodać ,że to dopiero początek mojej przygody z tą grą i nie do końca rozumiem jeszcze niektóre techniki itd.
 
Witam, potrzebuję save'a do Wiedźmina 3 v 1.31 tuż przed zakończeniem dodatku Krew i Wino - przed rozmową z Regisem.
Pozdrawiam.
 
Top Bottom