Potencjał kościanego pokera

+
Potencjał kościanego pokera

Niektórzy z was zapewne grają lub widzieli na wp.pl gry online. Pomyślcie co by było gdyby szanowni Redzi zrobili kościanego pokera online. Jestem ciekaw czy was też wessała ta gra i czy byli byście za takim pomysłem.
 
Znudziłby się po kilkunastu minutach, Jako element gry spełnia swoje zadanie, jednak jako gra sama w sobie nie dałby rady, niestety...
 
oskarroza said:
Znudziłby się po kilkunastu minutach, Jako element gry spełnia swoje zadanie, jednak jako gra sama w sobie nie dałby rady, niestety...

Nic dodać nic ująć. Gra jest po prostu zbyt monotonna, żeby ją wydzielać jako osobną. Ale w Wiedźminie faktycznie jest ok, stwarza fajny klimat.
 
Jak już to nie online tylko w sklepie do kupienia skrzynka a jak się otwiera to można grać tak jak w Wiedźminie. Albo mogli by też coś takiego dołączyć do edycji kolekcjonerskiej W3.
 
Przepraszam bardzo, ale kości jako takie są świetną grą towarzyską ;P
Nie wiem, jak sprawdziłyby się online, ale mam za sobą masę wieczorów spędzanych ze znajomymi przy piwie i innych trunkach oraz grze w kości . Herezje opowiadacie ;)
 
zi3lona said:
Przepraszam bardzo, ale kości jako takie są świetną grą towarzyską ;P
Nie wiem, jak sprawdziłyby się online, ale mam za sobą masę wieczorów spędzanych ze znajomymi przy piwie i innych trunkach oraz grze w kości . Herezje opowiadacie ;)
Przy piwie, w dobrym towarzystwie jak najbardziej TAK (zresztą nie tylko gra w kości, ale też inne gry towarzyskie i nie tylko przy piwie)
Grać online w takie gry to jak uprawiać seks online. Ta sama frajda ;)
 
Chętnie bym kupił pełny zestaw do kościanego pokera taki jak w grze (2x kości, pudełko-plansza i 2x zdobione kubki). Zestaw ładnie wykonany z drewna kosztował by pewnie ok 200 zł czyli tyle ile się płaci za zdobione drewniane szachy. Gdyby Redzi chcieli zarobić na gadżetach z gry to taki zestaw wydaje się dobrym pomysłem. Fajny też byłby medalion wilka wykonany ze srebra i na srebrnym łańcuchu.
 
AndrewXRW said:
Grać online w takie gry to jak uprawiać seks online. Ta sama frajda ;)
Skąd wiesz? hehe :rolleyes:

A tak wracając do tematu, może i pomysł nie głupi, ale nie spełniłby swojej roli. Już prędzej jakiś dodatek do Versusa, który nie wiem czy jeszcze działa w ogóle :) Najlepiej niech zostanie tak jak jest, w grze ma to klimat i gra gitara :)
 
Top Bottom