Potężne Beczki zastąpią Beczki Zestawu Podstawowego!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Aktualizacja 7.3 pojawi się 1 października, ale chcieliśmy Wam z wyprzedzeniem powiedzieć o małej zmianie: Beczki Zestawu Podstawowego zostaną zastąpione Potężnymi Beczkami!


Potężne Beczki zawierają karty z puli wszystkich dostępnych w grze, podczas gdy Beczki Zestawu Podstawowego zawierają wyłącznie karty Zestawy Podstawowego.


Poza zmianą w sklepie, beczki zostaną podmienione także w drzewkach nagród. A, i Sklep kazał przekazać, że cena się nie zmienia!


Miłego gruchotania beczek!
 

Lexor

Forum veteran
@Alicja. Czegoś tu nie rozumiem, bo czytam, że te "nowe" beczki zastąpią "stare" w drzewkach nagród (i to jest dobry krok), ale czy w sklepie w dalszym ciągu będą osobno dostępne do kupienia "stare" beczki?

Bo jeśli w sklepie też ich nie będzie, to jak będzie można kompletować karty z podstawowej edycji kart Gwinta? Mamy się zdawać na RNG, że z "nowych" beczek wypadną nam "podstawowe" karty? Wiadomo, że weterani mają mnóstwo / komplet kart "podstawowych", ale co z nowymi graczami?
 
@Alicja. Czegoś tu nie rozumiem, bo czytam, że te "nowe" beczki zastąpią "stare" w drzewkach nagród (i to jest dobry krok), ale czy w sklepie w dalszym ciągu będą osobno dostępne do kupienia "stare" beczki?

Bo jeśli w sklepie też ich nie będzie, to jak będzie można kompletować karty z podstawowej edycji kart Gwinta? Mamy się zdawać na RNG, że z "nowych" beczek wypadną nam "podstawowe" karty? Wiadomo, że weterani mają mnóstwo / komplet kart "podstawowych", ale co z nowymi graczami?

Cytując Alicję
"Potężne Beczki zawierają karty z puli wszystkich dostępnych w grze, podczas gdy Beczki Zestawu Podstawowego zawierają wyłącznie karty Zestawy Podstawowego "

Ja to rozumiem tak że potężne beczki będą zawierały to co beczki zestawu podstawowego obecnie. Z kolei beczki zestawu podstawowego od października będą zwierały wyłącznie karty zestawu podstawowego czyli neutralne(?) jeśli się nie mylę.
 

Lexor

Forum veteran
Ja to rozumiem tak że potężne beczki będą zawierały to co beczki zestawu podstawowego obecnie.
@piotr4440: Źle rozumiesz. "Nowe" beczki będą zawierały karty ze wszystkich edycji / dodatków (w tym też podstawowej edycji). Ale jeśli "stare" beczki znikną ze sklepu to zniknie też możliwość kupienia beczki, która zawiera jedynie karty z podstawowej edycji (którą teraz kupujemy w celu ograniczenia RNG jeśli wciąż brakuje nam jakichś kart z podstawowej edycji).
 
Widzę, że niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumiemien :(

Znikną Beczki Zestawu Podstawowego, a w ich miejsce zostaną dodane Potężne Beczki, w których będą wszystkie dostępne karty.

Jak dla mnie to bez sensu.
Post automatically merged:

@piotr4440: Źle rozumiesz. "Nowe" beczki będą zawierały karty ze wszystkich edycji / dodatków (w tym też podstawowej edycji). Ale jeśli "stare" beczki znikną ze sklepu to zniknie też możliwość kupienia beczki, która zawiera jedynie karty z podstawowej edycji (którą teraz kupujemy w celu ograniczenia RNG jeśli wciąż brakuje nam jakichś kart z podstawowej edycji).

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :) Teraz będzie trudniej skompletować karty z zestawu podstawowego. Pozostanie RNG i crafting.
 

Lexor

Forum veteran
Jak dla mnie to bez sensu.
No tak w połowie to ma to sens - w przypadku drzewek (czy Areny - ale tu będzie "wielka modyfikacja", więc "trochę późno").

Natomiast skasowanie podstawowych beczek ze sklepu to, fakt, imho zupełnie nieprzemyślana, bezsensowna decyzja.
 
A co z tymi, którzy mają jeszcze beczki zestawu podstawowego do otwarcia. Ja mam np. ok. 50 beczek zestawu podstawowego nieotwartych.
Czy zostaną one zamienione na beczki premium czy zostaną zestawem podstawowym a może zostaną usunięte?
 

Lexor

Forum veteran
A co z tymi, którzy mają jeszcze beczki zestawu podstawowego do otwarcia. Ja mam np. ok. 50 beczek zestawu podstawowego nieotwartych.
Czy zostaną one zamienione na beczki premium czy zostaną zestawem podstawowym a może zostaną usunięte?
Będą zamienione na potężne beczki (info z reddita):
RyanGodric: All base set kegs will be changed, even the ones in your possession. If you want to, you can still open them before the change or keep them until after the change to open ultimate kegs later.

Jeszcze nie wiem co będzie z beczkami z zestawu podstawowego typu premium (animowanymi) - ale te chyba zostaną?
 
Dla nowego gracza to dobre, bo będzie miał więcej możliwych kart do wydropienia, czyli mniej powtórek, starych graczy, którzy wszystko mają to nie ruszy, natomiast trudniej będzie skompletować karty z zestawu podstawowego.
 
Dla nowego gracza to dobre, bo będzie miał więcej możliwych kart do wydropienia, czyli mniej powtórek
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. To zły tok myślenia. Nowy gracz TEŻ będzie miał gorszą sytuację.
 
Pewnie wywalą beczki podstawowe i z dodatków a zostawią tylko potężne, potężne premium i frakcyjne. Lipa.
 
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. To zły tok myślenia. Nowy gracz TEŻ będzie miał gorszą sytuację.
Uważam, że zestaw podstawowy ma najgorsze brązowe karty. Co prawda powoli przerabiane, ale dostać 10x wilka czy milicję o wartości 4 za 4 to ja dziękuję. Póki co jest na korzyść nowego gracza, który z beczek drzewkowych dostanie karty z większej puli.
 
Uważam, że zestaw podstawowy ma najgorsze brązowe karty. Co prawda powoli przerabiane, ale dostać 10x wilka czy milicję o wartości 4 za 4 to ja dziękuję. Póki co jest na korzyść nowego gracza, który z beczek drzewkowych dostanie karty z większej puli.
Beczek drzewkowych - tak. Od początku pisania postów każdy w tym temacie się z tym zgadza.
Ale brak beczek zestawu podstawowego w sklepie to już zupełnie inna bajka, wszyscy na tym stracą.
 
Uzupełnienie kolekcji na pewno będzie upierdliwe, szybciej wytworzysz niż znajdziesz.
 
No i własnie o tym piszą wszyscy w tym temacie, bo to mocno dotknie większość graczy.

Jedyni, którym powinno być / będzie wszystko jedno, to nie nowi gracze, tylko weterani z pełną kolekcją kart.
 
Wrr kolejny bezsens... zostaną beczki każdego zestawu oprócz podstawowego, gdzie jest najwięcej kart do skompletowania...
Fajnie że z areny czy z drzewek będą beczki z wszystkimi kartami, ale w sklepie powinna być możliwość zakupu kart z konkretnego zestawu. Bardzo mnie to zaboli bo zacząłem od otwierania beczek z zestawów i z podstawowego najwięcej kart mi brakuje.
Deweloperzy gwinta chyba testują ile gracze mogą znieść zanim porzucą grę...
Jak nowi gracze będą mieli trudny start to będzie ich mniej, a mniej graczy również i wetom da się we znaki przez długi czas czekania na przeciwnika.
 
@Alicja. Co się stanie z beczkami premium (z animowanymi kartami) z zestawu podstawowego?
Czy one też zostaną zamienione na potężne beczki premium?
 
Jak nowi gracze będą mieli trudny start to będzie ich mniej, a mniej graczy również i wetom da się we znaki przez długi czas czekania na przeciwnika.
A ja nie rozumiem takich zdań. Przecież obecnie 90% jak nie więcej kart w użytku to karty frakcyjne więc liczy się otwieranie beczek frakcyjnych a tam masz i tak karty ze wszystkich dodatków. Ludzie grają w Gwinta by wygrywać albo dla rozgrywki. Kolekcjonowanie kart to przy okazji i raczej nie zniechęci ich zamiana beczek. Ba teraz moga mieć łatwiej bo będą mieć od razu dostęp do większej ilości kart nawet jak prawdopodobieństwo wyciagniecia konkretnej będzie mniejsze
 
Top Bottom