Potrzebna pomoc z Scoi'tael - desperacja.

+
Potrzebna pomoc z Scoi'tael - desperacja.

Witam.
Chciałbym prosić o pomoc z deckiem, gdyż albo jest beznadziejny, dostałem jakiś rodzaj klątwy Gwintowej, lub po prostu mam spory TILT.
Straciłem dzisiaj ponad 400 punktów rankingowych z win ratio około 30%...
http://www.gwentdb.com/deckbuilder/5...3:1;50202:3:1;
Dotychczas wystarczało, aby piąć się w górę, jednak dzisiejszy dzień to jakaś katastrofa.
Co chwila trafiam na ludzi z kartami za 800, co chwila mam szczęśliwy traf i na ostatnią kartę trafiam adrenalinę, lub w momencie zmiany kart na pierwszą runde trafia mi się drugi wiedźmin do ręki.
Proszę o jakąkolwiek pomoc. Posiadam większość kart wiewiórek, ale ani jednej karty za 800.


@edit
Może redsi rozważycie opcję spadania do niższych lig, w obecnej widocznie sobie nie radzę.
 
Last edited:
Wyrzuć adrenalinę, zamiast tego dodaj 2xpiorun alzura. Oprócz tego saper i wsparcie out. Na ich miejsce medyk i komandos. Jak często palisz swoje jednostki pożogą? Z doświadczenia wiem, że pożoga lubi wypaść przy pierwszym lub drugim użyciu Najemnika. Osobiście zamieniłbym na Idę Emean, żeby uchronić pierwszy rząd przed DBomb.
 
Przeciwnicy są dobierani w zależności od aktualnego MMR, nie od rangi.
Proponuje zbierać skrawki na Aglais.
Spróbuj dodać 2 Havekarskich medyków i straż mahakamską zamiast adrenalin i sapera.
 
Adrenaliny to jedyne czego oczekuje na ręce gdy mam Szmuglerów. Zaś saper w moim poziomie jest idealny, gdyż wrogowie kochaja spamować jeden rząd głównie melee, a wtedy zabieram im po 12 lub więcej na jeden ruch. Z pożogą różnie. Raz wywaliłem, to nie dawałem sobie rady z Milfgardem i Monsterami.
 
Osiągnąłem właśnie punkt krytyczny 800 (!!!) MMR. Z tak niskim nawet nie zaczynałem. Walczę z ludźmi o randze 2-4. Mimo to dostaje spam Igni, Jaszczurki niszczącej 2 najsilniejsze jednostki, czy innych dziwnych kart. Po prostu lece na łeb na szyję, pomimo tego, że nie robię jakiś specjalnie zauważalnych błędów...
 
http://www.gwentdb.com/decks/12310-b...cast-miuns-upg tutaj masz talie która wbiłem już 13 range jedyny problem to Radowid ale przeciwko niemu masz WR 50% . Ciri Dash w dwoch turach,oraz na straz krolowej rowniez 2 dwoch turach,Swim Dorfa tez robi, pozeranie i pogodynki czyli aktualne decki Pozdrwawiam i zachecam do komentowania lub pomyslow na zmiany w tej talii :))
 
Last edited:
Top Bottom