Potrzebny Grafik 3d!Do projektu Pogrom w Rivi

+
Status
Not open for further replies.
Potrzebny Grafik 3d!Do projektu Pogrom w Rivi

Potrzebny jest grafik 3d do teamu Witchermodds.Wymagane doświadczenie w tej branży!A oto fabuła moda:
[size=10pt][/size]Pogrom w Rivi.Geralt po pokonaniu Jakuba de Aldersberga rusza do Rivij przygotować się na wyprawę w poszukiwaniu Alvina. Geralt siedzi w jednej z Rivijskich karczm. Pije „czystom” z Jaskrem, Zoltanem Chivayem oraz Yarpenem Ziginem Rozmawia z jakimś tajemniczym jegomościem który ma dla niego nietypowe zlecenie... On coś napomyka o dziwnych światłach w jednym z domów. Wiedźmin idzie na miejsce. Atakuje go demoniczny potwór, Geralt go zabija choć walka jest ciężka. Wraca. Gościa w karczmie nie ma. Karczmarz podczas niemiłej rozmowy mówi że kupił jakieś jedzenie i wódkę i wyszedł cały się trzęsąc i pobiegł w kierunku jaskini a za nim popędziły dwie zakapturzone postacie. Geralt idzie na poszukiwania zleceniodawcy.Ten gość leży martwy przed jaskinią , Geralt patrzy na niego w kieszeni ma poplamioną notkę…Reszty dowiecie się jak zagracie! Ale bez grafika 3d będzie ciężkoP.S:To nie jest cała fabuła moda! Jest to jej fragment!Kompletną fabułe będą znać tylko członkowie teamu i ci co zagrają w moda.A oto to co będzie oferował modZalety jakie przedstawiają Pogrom w Rivi to:-Nowa wielowątkowa fabuła.-Zupełnie nowy wielki tętniący życiem świat.(Rivia)-Bardzo dużo nowych NPC i paru starych znajomych.(Wielu będzie miało swój unikalny charakter i problemy, np. chorujący wieśniak, hardy rycerz, rivijska królowa) -Nowe potwory.-Wiele zadań pobocznych-Różne rozrywki(hazardziści, pięściarze, moczymordy)a niewykluczone że będzie jakaś nowa rozrywka.-Estereggi.-Po wydaniu moda na pewno będzie dubbing-48 godzin niezapomnianych wrażeń(z wykonywaniem zadań pobocznych nawet dłużej)Osoba dobrze znająca skrypty Neverwinter Nights też nie zaszkodzi.
 
Yyyy...48h?!Jakie macie doświadczenie w branży? Ilu Was jest? Bo to raczej WIELKI projekt jest.EDITI na jakim etapie prac jesteście, choć sądząc z braku grafika 3D to chyba tylko fabuła. Kiedy planujecie to wydać?
 
48h to był po prostu błąd w pisaniu posta.Na razie za wiele nie jest z powodu grafika właśnie.
 
Ja się nie wypowiem. Ambicji Wam/Ci (nie wiem ile osób w teamie) nie brakuje. Na razie życzę powodzenia ;D Zobaczymy na rozwój wypadków ;)
 
Kolegę po prostu poniosła trochę wyobraźnia.Projeky na pweno będzie bardziej w zasięgu naszych możliwości niż to co było przedstawione w 1 poście.Na razie szukamy grafika , a jeśli nie znajdziemy go to zrobimy fabułę pod Wyzimę.
 
Znag said:
Kolegę po prostu poniosła trochę wyobraźnia.Projeky na pweno będzie bardziej w zasięgu naszych możliwości niż to co było przedstawione w 1 poście.Na razie szukamy grafika , a jeśli nie znajdziemy go to zrobimy fabułę pod Wyzimę.
Fakt ;)
 
Wy chociaż zdajecie sobie sprawę jak ciężko znaleźć grafika, który ma umiejętności i chęci by zrobić nową lokację. Bo nie wydaje mi się ... :wall:
 
juve-fan-sebek said:
Wy chociaż zdajecie sobie sprawę jak ciężko znaleźć grafika, który ma umiejętności i chęci by zrobić nową lokację. Bo nie wydaje mi się ... :wall:
Zdajemy sobie sprawę , ale to nie oznacza , że nie możemy tutaj założyć tematu.
 
Znag said:
Znag said:
Wy chociaż zdajecie sobie sprawę jak ciężko znaleźć grafika, który ma umiejętności i chęci by zrobić nową lokację. Bo nie wydaje mi się ... :wall:
Zdajemy sobie sprawę , ale to nie oznacza , że nie możemy tutaj założyć tematu.
Oczywiście, każdy może założyć swoje ,,Robię moda, poszukuje blablabla. Ale powiedź mi jak wy chcecie znaleźć człowieka do zespołu jak już na wstępie opis waszej przygody zawiera masę błędów językowych. :wall: Proponuję wam zróbcie na początek prostą przygodę ok. 2 godzin a dopiero później zabierajcie się za coś bardziej skomplikowanego. Tak zrobił Ifrit, tak zrobił Red Flame i tak zrobią wszyscy którzy myślą na poważnie o moddowaniu Wiedźmina.
 
Dokładnie. No chyba, że już coś zrobiliście w tajemnicy ;D Ale skok na głęboką wodę, bywa niebezpieczny...
 
Pisałem już , że kolegę zdecydowamie poniosło.Planujemy przygodę na godzinę czy 2 gry.
 
Znag said:
Pisałem już , że kolegę zdecydowamie poniosło.Planujemy przygodę na godzinę czy 2 gry.
To może napiszecie jeszcze raz jak naprawdę ma wyglądać wasz mod zamiast tego planu, który nigdy nie ujrzy światła dziennego. ? ;)
 
juve-fan-sebek said:
juve-fan-sebek said:
Pisałem już , że kolegę zdecydowamie poniosło.Planujemy przygodę na godzinę czy 2 gry.
To może napiszecie jeszcze raz jak naprawdę ma wyglądać wasz mod zamiast tego planu, który nigdy nie ujrzy światła dziennego. ? ;)
Wstęp do fabuły: Geralt po pokonaniu Jakuba de Aldersberga rusza do Rivii , aby przygotować się na wyprawę w poszukiwaniu Alvina. Wiedźmin siedzi w jednej z Rivijskich karczm wraz z Jaskrem, Zoltanem oraz Yarpenem Ziginem. Geralta zaczepia jakimś tajemniczy jegomość .Napomyka on o dziwnych światłach w jednym z domów. Geralt idzie na miejsce. Tam atakuje go demoniczny potwór.Geraltowi po ciężkiej walce udaje go pokonać. Wraca do karczmy. Jednak tam tajemniczego czlowieka już nie ma.Po rozmowach z karczmarzem i kilkoma gośćmi , Geraltowi udaje się uzyskać jakieś informacje na jego temat.Wiedźmin idzie więc na poszukiwania zleceniodawcy.On tymczasem leży martwy przed jaskinią.Jego ciało jest rozszarpane. Mod planujemy na godzinę lub 2 gry.Będziemy korzystać głównie z zasobów Wiedźmina.Oprócz 1 nowego potwora i świata nie planujemy nic nowego.
 
Znag said:
Znag said:
Znag said:
Pisałem już , że kolegę zdecydowamie poniosło.Planujemy przygodę na godzinę czy 2 gry.
To może napiszecie jeszcze raz jak naprawdę ma wyglądać wasz mod zamiast tego planu, który nigdy nie ujrzy światła dziennego. ? ;)
Wstęp do fabuły: Geralt po pokonaniu Jakuba de Aldersberga rusza do Rivii , aby przygotować się na wyprawę w poszukiwaniu Alvina. Wiedźmin siedzi w jednej z Rivijskich karczm wraz z Jaskrem, Zoltanem oraz Yarpenem Ziginem. Geralta zaczepia jakimś tajemniczy jegomość .Napomyka on o dziwnych światłach w jednym z domów. Geralt idzie na miejsce. Tam atakuje go demoniczny potwór.Geraltowi po ciężkiej walce udaje go pokonać. Wraca do karczmy. Jednak tam tajemniczego czlowieka już nie ma.Po rozmowach z karczmarzem i kilkoma gośćmi , Geraltowi udaje się uzyskać jakieś informacje na jego temat.Wiedźmin idzie więc na poszukiwania zleceniodawcy.On tymczasem leży martwy przed jaskinią.Jego ciało jest rozszarpane. Mod planujemy na godzinę lub 2 gry.Będziemy korzystać głównie z zasobów Wiedźmina.Oprócz 1 nowego potwora i świata nie planujemy nic nowego.
No teraz jest ,,powiedzmy" poprawnie, i ,,powiedzmy" życzę wam powodzenia. :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom