Potwory Morskie

+
Status
Not open for further replies.
Potwory Morskie

Pamiętam że czytałem w jakiejś recenzji że mają pojawić się potwory morskie takie jak kraken. Kiedy płynąłem między główną wyspą ,a an skellig "skała" zaczęła płynąć w moją stronę a później zniknęła pod wodą. Wie ktoś czy finalnie potwory morskie trafiły do gry ?
 
Nie trafiły.

Podobnie jak wyścigi łodziami, piraci czy sztormy, które mogły rozbić/wywrócić (a my mieliśmy się wychłodzić z zimna) naszą łajbę. Brak też wszelkich innych statków (poza małymi przybrzeżnymi łódeczkami) pływającymi po akwenach (wiem, dziwne - Skellige kraj żeglarzy i piratów, a na morzu pustki; podobnie też Novigrad, miasto portowe). W wodzie (poza rybami) spotkasz tylko utopce albo syreny. Okazjonalnie w oddali może przemknąć (w zacinające się animacji) słabej jakości model wieloryba (nie można z nim wejść w interakcję ani nie stanowi żadnego zagrożenia).

Żal się człowiekowi robi jak widzi ile rzeczy wyleciało z ostatecznej wersji. Zwłaszcza ze Skellige, które w sporej części jest obszarem morskim, martwym obszarem morskim należałoby dodać :( .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom