Potyczka

+
Witam. Gram od niedawna. Na jakiej zasadzie losuje się przeciwników w potyczkach ? Mam dopiero 21 poziom w grze, a wylosowany '' odpowiedni'' przeciwnik niebotycznie wysoki poziom, niejednokrotne 80 ! Szanse na rozsądne starcie niemalże zerowe! Nie to doświadczenie, nie te zdobyte karty oraz zbudowane talie, i nawet nie zbliżone poziomy. To o co tu chodzi ? Nie wspomnę że samo losowanie trwa dosyć długo, to jeszcze przeciwnik nieodpowiedni.
 
Moja dziewczyna również ma ten sam problem, ma póki co jakiś 30lvl i przeciętnie trafia na 50-90 lvl (Oczywiście cieszy się niesamowicie jak ogra taką 90tke) Ale nie ciekawie się robi kiedy wiem, że ona ma ledwo kilka kart kupionych a trafia na metowe talie, które jakby nie patrzeć troche kosztują.
 
Mam dopiero 21 poziom w grze, a wylosowany '' odpowiedni'' przeciwnik niebotycznie wysoki poziom
Na potyczkach nie ma takiej selekcji jak choćby na trybie rankingowym, gdzie zawsze będziesz trafiał na przeciwników o bliskim zaawansowaniu w punktach rankingowych.
Nie wspomnę że samo losowanie trwa dosyć długo
Ten aspekt jest ściśle powiązany z siłą przeciwnika, najpierw system szuka przeciwników zbliżonych, a czym dłużej szuka tym bardziej poszerza grono poszukiwań. A z racji tego, że potyczki aktualnie nie są zbyt popularne to nie ma aż tak dużo chętnych graczy.
 
Witam. Gram od niedawna. Na jakiej zasadzie losuje się przeciwników w potyczkach ? Mam dopiero 21 poziom w grze, a wylosowany '' odpowiedni'' przeciwnik niebotycznie wysoki poziom, niejednokrotne 80 ! Szanse na rozsądne starcie niemalże zerowe! Nie to doświadczenie, nie te zdobyte karty oraz zbudowane talie, i nawet nie zbliżone poziomy. To o co tu chodzi ? Nie wspomnę że samo losowanie trwa dosyć długo, to jeszcze przeciwnik nieodpowiedni.
Graj same gry rankingowe, na początku nowego sezonu granie potyczek ma niewiele sensu, dlatego tez ludzie głównie graja na rankingach przez co też dłużnej losuje.
 
Top Bottom