Poważny błąd z AI - bies, czart - po patchu 1.22

+
Poważny błąd z AI - bies, czart - po patchu 1.22

Witam. Na problem ze sztuczną inteligencją tychże bestii natrafiłem przy spotkaniu Morvudda i jakiegoś czarta w jaskini. Wygląda to w ten sposób, że gdy podejdziemy na bliską odległość, osobniki te w ogóle nie atakują Geralta. Dopiero po spamieniu około 3-4 ciosów mieczem przeciwnik odpowiada atakiem, po czym wraca do biernej postawy jeśli nie wyprowadzimy kolejnych 3-4 ciosów. Kiedy oddalimy się na pewną odległość, bies potrafi tylko szarżować i używać hipnozy, . Ten problem dotyczy każdego biesa/czarta jakiego udało mi się spotkać. Strasznie to psuje dynamikę starć. Krótko mówiąc- nie ma wyzwania. Pamiętam jak grałem w wersję gry 1.11 tego problemu nie było. Specjalnie przeinstalowałem grę, żeby to zweryfikować i problem zawsze powtarza mi się przy łatce 1.22. Wgrałem starszego save'a v.1.11 - walka z biesem na Krzywuchowych Moczarach. Na 1.11 wszystko przebiegało w porządku, bies był agresywny, po wgraniu patcha 1.22 - AI biesa się sypie. Nie chciało mi się zaczynać gry od nowa na patchu 1.22, ale myślę że problem by się powtórzył. Zaznaczę, że mam zainstalowanego Wiedźmina 3 - podstawkę, bez dodatków Serca z Kamienia, Krew i Wino. Do tego pakiet 16 free DLC. Czy ktoś miał podobne doświadczenia po tym patchu?

:cirisad:
 
Top Bottom