Poważny BUG w misji "Racja Stanu".

+
Poważny BUG w misji "Racja Stanu".

Witam, mam problem z misją "Racja Stanu". Mianowicie, gdy podchodzę do redańskiego żołnierza, żeby dostać się na statek, opcja rozmowy z nim jest nieaktywna. Podobny problem miałem z Kowalem na Skellige, ale tam wystarczyło wczytać ponownie grę i użyć opcji odpoczynku. Tutaj te "chwyty" nie pomagają, robiłem też opcję "napraw" i nic. Ktoś miał jeszcze ten problem? Komuś udało się go rozwiązać?
View attachment 32710:yawn:

Wiedźmin w wersji pudełkowej, na GOG Galaxy, Wiesiek zainstalowany na SSD, .
 

Attachments

  • Wiesław vel Bugosław.jpg
    Wiesław vel Bugosław.jpg
    315.3 KB · Views: 56
Last edited:
Gra sama ustrzegła Cię przed tym questem xD

Masz zapis sprzed rozpoczęcia zadania? Albo choć z poprzednim celem misji? Jeśli jeszcze nie próbowałeś, to napraw grę i wczytaj tamten zapis.
 
Witam, mam problem z misją "Racja Stanu". Mianowicie, gdy podchodzę do redańskiego żołnierza, żeby dostać się na statek, opcja rozmowy z nim jest nieaktywna. Podobny problem miałem z Kowalem na Skellige, ale tam wystarczyło wczytać ponownie grę i użyć opcji odpoczynku. Tutaj te "chwyty" nie pomagają, robiłem też opcję "napraw" i nic. Ktoś miał jeszcze ten problem? Komuś udało się go rozwiązać?
View attachment 32710:yawn:

Wiedźmin w wersji pudełkowej, na GOG Galaxy, Wiesiek zainstalowany na SSD, .

Z kowalem to ja miałem zawsze na każdej wersji, ale znalazłem jak zrobić by było można z nim rozmawiać rozkręcić zadymę tak aby cała straż cie goniła, tak za tunel i jak minie i nie będą cie gonić wrócić szybko konno i od razu do kowala.
Ale za następnym razem to samo trzeba robić.
W Racja Stanu miałem gorszy Bug bo miałem koniec ale w miejscu po zabiciu wszystkich było nadal, ze nie są zabici i drzwi w teatrze wszystkie zamknięte, a Talar siedział w powietrzu Ves leżała na ziemi zaczęła płakać ogólnie sama się położyła, jaja jak nic.
Zmieniłem kilka ustawień graficznych wczytałem grę trochę wcześniej i było ok.
 
Top Bottom