Powraca Weekend Beczek Premium!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Powraca Weekend Beczek Premium!



Powraca Weekend Beczek Premium! Do południa w najbliższy poniedziałek (23 kwietnia) każda piąta karta w otwieranych beczkach będzie animowana. Zdobądź gwarantowaną kartę Premium z każdej beczki, którą otworzysz w czasie trwania wydarzenia!
 

Guest 4136390

Guest
25 srebrnych i 10 złotych premium ze 160 beczek. Właściwie to zostały mi do zdobycia premium same jakieś takie, które są bezużyteczne, ale trzeba to zrobić do pełnej kolekcji. Nie mogę się doczekać aż będzie 100% za zwrot w momencie wyjścia z OBT.
Łapcie taki bonusik:
 
Last edited by a moderator:
Zazdroszczę, Panowie. Skoro mielenie ma być 100% refund to postanowiłem sobie że nie spalę ani jednej karty choćbym nie wiem jak innych rzeczy potrzebował. Wieczorem otwieram 140 beczek, 3mcie kciuki.
 
Z 95 beczek wypadły mi 3 złote karty. Hima miałem, Dijkstre animowanego też miałem, jedynie Eista nie miałem (szkoda tylko, że nikt go nie gra). Żenada krótko mówiąc. Czy nie lepiej by było jakby twórcy wprowadzili gwarantowaną co np. 15 beczek złota kartę? Chyba nikt by na tym nie stracił, a gracze by mieli większą pewność że coś trafią.
 
:facepalm2: och, jak mnie boly...

Otworzyłem te swoje 66 beczek.

Oprócz 10 sreber Premium, wypadło mi (uwaga uwaga)

JEDNO złoto. Jakby tego było mało, było nieanimowane, bo wypadło jako jedna z czterech kart.

<smutno mi, borze>

 

Guest 4136390

Guest
MikiGhost;n10847671 said:
Z 95 beczek wypadły mi 3 złote karty. Hima miałem, Dijkstre animowanego też miałem, jedynie Eista nie miałem (szkoda tylko, że nikt go nie gra). Żenada krótko mówiąc. Czy nie lepiej by było jakby twórcy wprowadzili gwarantowaną co np. 15 beczek złota kartę? Chyba nikt by na tym nie stracił, a gracze by mieli większą pewność że coś trafią.

Eist to spoko sprawa na Arenie, tam często można go brać jak obok nie ma nic ciekawego, robi w końcu gwarantowane 17 punktów. Co do kart w beczkach to wiele razy było przerabiane co i jak, Twój pomysł nie przejdzie. W porównaniu do konkurencji to Gwint i tak prowadzi pod względem szacunku do gracza nawet jak nie ma gwarantowanej złotej karty co x beczek.
 
Ingen0000;n10847721 said:
:facepalm2: och, jak mnie boly...

Otworzyłem te swoje 66 beczek.

Oprócz 10 sreber Premium, wypadło mi (uwaga uwaga)

JEDNO złoto. Jakby tego było mało, było nieanimowane, bo wypadło jako jedna z czterech kart.

<smutno mi, borze>

Ja otworzyłem ok 30 parę i kilka złotych mi się dropnęło...ale na poprzednim takim weekendzie żadnej złotej nie miałem xD
 
82 beczki, które miałem dały mi 7 złotych kart, ale nietypowo, gdyż aż 6 bez możliwości wyboru. Zostało mi jeszcze niecałe 10k złota to pewnie kilka razy mimika zrobie i zastanowie sie czy chce wydawac zloto na beczki.
 
PanSzarata;n10847731 said:
Eist to spoko sprawa na Arenie, tam często można go brać jak obok nie ma nic ciekawego, robi w końcu gwarantowane 17 punktów. Co do kart w beczkach to wiele razy było przerabiane co i jak, Twój pomysł nie przejdzie. W porównaniu do konkurencji to Gwint i tak prowadzi pod względem szacunku do gracza nawet jak nie ma gwarantowanej złotej karty co x beczek.

Nie twierdzę że jest najgorszy, ale porównywanie normalnych meczy z areną jest beznadziejne. Przecież nie muszę mieć jakiejś karty w kolekcji żeby móc nią grać na Arenie. Natomiast w potyczkach czy meczach rankingowych widzę Eista raz na ruski rok.
Mój pomysł może teraz nie przejdzie, ale zobaczymy co będzie za jakiś czas. A co do szacunku graczy do firmy, nie wiem po co w ogóle to poruszyłeś. Wiadomo na jakim poziomie są Redzi w stosunku do innych twórców...
 
Hey twórcy Gwinta może warto dodać jakies bibeloty albo inne pierdółki do odblokowania za kase albo golda z gry....Animowane avatary ?Jakies ramki ,moze nawet elementy stołu:D
 

Guest 4136390

Guest
MikiGhost;n10847971 said:
Nie twierdzę że jest najgorszy, ale porównywanie normalnych meczy z areną jest beznadziejne. Przecież nie muszę mieć jakiejś karty w kolekcji żeby móc nią grać na Arenie. Natomiast w potyczkach czy meczach rankingowych widzę Eista raz na ruski rok.
Mój pomysł może teraz nie przejdzie, ale zobaczymy co będzie za jakiś czas. A co do szacunku graczy do firmy, nie wiem po co w ogóle to poruszyłeś. Wiadomo na jakim poziomie są Redzi w stosunku do innych twórców...

Co do Eista to fakt, karta na grach rankingowych jest martwa, ale staram się być optymistą, więc chociaż na Arenie będziesz miał ją w wersji animowanej pomimo, że nie trzeba mieć danej karty w kolekcji, żeby ją wybrać. Lepsze to niż animowane złoto bezużyteczne na wszystkich trybach. Co do drugiej sprawy miałem po prostu na myśli to, że bardzo łatwo się tutaj zarabia złoto, skrawki i pył w związku z tym kolejne takie ułatwienie jak gwarantowana złota karta w 15 beczkach nie wypali. Kto wie co będzie w przyszłości, jeśli tak będzie to tylko się cieszyć.
 
PanSzarata;n10848131 said:
Co do Eista to fakt, karta na grach rankingowych jest martwa, ale staram się być optymistą, więc chociaż na Arenie będziesz miał ją w wersji animowanej pomimo, że nie trzeba mieć danej karty w kolekcji, żeby ją wybrać. Lepsze to niż animowane złoto bezużyteczne na wszystkich trybach. Co do drugiej sprawy miałem po prostu na myśli to, że bardzo łatwo się tutaj zarabia złoto, skrawki i pył w związku z tym kolejne takie ułatwienie jak gwarantowana złota karta w 15 beczkach nie wypali. Kto wie co będzie w przyszłości, jeśli tak będzie to tylko się cieszyć.

To może ja doprecyzuję. Animowany był tylko Dijkstra. Him i Eist byli zwyczajni. Całe te 3 złote karty były w 4 kartach na starcie bez możliwości wyboru. Złotej do wyboru na 95 beczek nie miałem ani jednej! Co do pyłu z kart i ich fragmentów to przed otwarciem beczek miałem około 20k skrawków teraz mam 26k. Nie robi mi to większej różnicy, bo jak coś chcę mieć to to stworzę. Ale gdzie tu ta zabawa przy otwieraniu beczek? Jak w moim przypadku mam same brązy i czasem jakieś srebro :/
 
VampireBlack;n10848041 said:
Hey twórcy Gwinta może warto dodać jakies bibeloty albo inne pierdółki do odblokowania za kase albo golda z gry....Animowane avatary ?Jakies ramki ,moze nawet elementy stołu:D

Napisałi kiedyś, że myślą nad tym.
 
Last edited:
Gwarantowane złoto nie jest potrzebne. Z resztą gdy już będziesz miał wszystkie brązy, to i tak będziesz w stanie tworzyć sobie jednego golda co 12 beczek. Poza tym zwróć uwagę na to ile Ci padło sreber.

Ja np. pamiętam, jak miałem "kiepski" opening, bo nie leciały w ogóle goldy, za to srebro było co chwila, więc opening ostatecznie mogę zaliczyć jako jeden z lepszych :D

 
Przyszło zastanowienie i stwierdzam, że nie ma co narzekać na brak goldów.

Osobiście, po 1100 godzinach gry mam całą kolekcję, złota albo zwykłe albo w wersji premium, a w dwóch mainach, czyli Skellige i NR wszystkie złota przerobiłem na premium, do tego większość granych sreber, najładniejsze goldy pozostałych frakcji i większość neutralnych goldów też mam w animkach. Wydałem kasę tylko na pakiet startowy.

Ergo - gwint jest grą w którejprzy dobrym grindzie i tak da się dobić do pełnej kolekcji - w przeciwieństwie do tej śmiesznej kolorowanki karcianej.. Zapomniałem jak się nazywa, podobnie do pierwszego dodatku do Wiedźmina 3.

Obecnie mam 33k skrawów w powtórkach więc nowe karty też stworze jak tylko sie pojawią. REDZI mogli zostawić zwroty na Starym poziomie (na początku open bety powiekszyli je 2 razy) i czerpac wiecej hajsu z niecierpliwych graczy. Ekonomia jest cudowna dla graczy i kulejąca dla studia, także sam fakt że pojawia się takie cudo jak weekend premium powinno być zadoscuczynieniem za rzadki drop złotych kart.

Mam nadzieję, że ekipa dopnie to wszystko jakoś i po Homecomingu nagle nie zamkną serwerów z powodu strat jakie przynosi Gwint i mej pięknej kolekcji nie trafi szlag :(
 
Ingen0000;n10848941 said:
Przyszło zastanowienie i stwierdzam, że nie ma co narzekać na brak goldów.



Ergo - gwint jest grą w którejprzy dobrym grindzie i tak da się dobić do pełnej kolekcji - w przeciwieństwie do tej śmiesznej kolorowanki karcianej.. Zapomniałem jak się nazywa, podobnie do pierwszego dodatku do Wiedźmina 3.

Spokojnie dojdą nowe beczki, gdzie goldy będą za 1600 kawałków :D. Dlatego teraz wydadzą grę, a po wydaniu zaczną sypać się karty i nie tak łatwo będzie nadążyć.
 

Guest 4136390

Guest
MikiGhost;n10848231 said:
To może ja doprecyzuję. Animowany był tylko Dijkstra. Him i Eist byli zwyczajni. Całe te 3 złote karty były w 4 kartach na starcie bez możliwości wyboru. Złotej do wyboru na 95 beczek nie miałem ani jednej! Co do pyłu z kart i ich fragmentów to przed otwarciem beczek miałem około 20k skrawków teraz mam 26k. Nie robi mi to większej różnicy, bo jak coś chcę mieć to to stworzę. Ale gdzie tu ta zabawa przy otwieraniu beczek? Jak w moim przypadku mam same brązy i czasem jakieś srebro :/

Racja, przeczytałem jeszcze raz to co napisałeś. Coś mi się pomyliło, przyjąłem, że wszystkie były animowane. No to kiepsko z tym otwieraniem, szkoda bo 95 beczek to kilka złotych wypaść powinno oczywiście jako karta do wyboru.
 
Top Bottom