Powraca Weekend Beczek Premium!

+
Ingen0000;n10848941 said:
Osobiście, po 1100 godzinach gry mam całą kolekcję, złota albo zwykłe albo w wersji premium, a w dwóch mainach, czyli Skellige i NR wszystkie złota przerobiłem na premium, do tego większość granych sreber, najładniejsze goldy pozostałych frakcji i większość neutralnych goldów też mam w animkach. Wydałem kasę tylko na pakiet startowy.

Ja mam niecałe 300 godzin gry i praktycznie wszystkie potrzebne karty. Brakuje mi trochę goldów, ale pokroju nowej Yen :D

W kartach obecnie ponad 5000 skrawków jak zmielę. Ale poczekam do zakończenia homecoimng to będzie pewnie jakieś 15000 (nielicząc tych z beczek).

Obecnie w Gwincie naprawdę można łatwo uzbierać kolekcję. Codziennie otwarcie jednej beczki to kwestia czasem 30 minut gry (jak dobrze idzie, przeciwnik nie zastanawia się godziny nad ruchem i się wygrywa). A jeżeli dojdzie się do drugiej nagrody, to praktycznie codziennie mamy 2-3 beczki (dostaje się nagrody za GG, za wygranie co drugiej rundy i za zadania dzienne). W miesiącu otwarcie ponad 60 beczek nie wymaga nawet jakiegoś grindu.



 
No Title

Mam podobny problem co Martinez_76.

 

Attachments

  • photo207771.jpg
    photo207771.jpg
    21.3 KB · Views: 45
  • photo207781.jpg
    photo207781.jpg
    157.5 KB · Views: 47
  • photo207791.jpg
    photo207791.jpg
    325.1 KB · Views: 45
Wejdźcie przez zakładkę wydarzenia i tam kliknijcie weekend beczek premium to Was przekieruje do otwierania beczek od razu :) Tylko nie można nadal kupować, tylko otwierać już posiadane beczki. Na 240 beczek 8 goldów i 70 silverow :)
 
Last edited:
144 beczki, 6 legend, 35 epików. Ogólnie całkiem spoko, kilka nawet przydatnych kart wpadło. 10k skrawków na chwilę obecną do zdobycia z powtórek (czyli w Homecoming zrobi się z tego 20k), brak 120 kart... Za pół roku pewnie będzie cała kolekcja. W próbie 292 beczek od początku roku średnio 5 legend i 23 epiki na 100 beczek. Cóż, zaczynamy odkładać beczki na kolejny tego typu event, który, jeżeli Redzi zachowają częstotliwość, w połowie lipca.
 
U mnie słabo. Nie potrzebnie czytam że ktoś wyciągnął 17 z 240. Ja wyciągnąłem z 251 beczej 9 niezbyt fajnych goldow w tym 4 animowane. Część to powtórki tych co miałem. Za to koło 60 srebrnych w tym wiele powtórek. Samego dijango frett wyciągnąłem 4 razy. Słaba ilość Golda szczególnie snimoeanegi, srebra nawet całkiem duża.
 
snimoeanegi = animowanych. Niestety nie wiem jak edytować na komórce, a nie jestem w domu.
 
Niestety im więcej mamy kart w kolekcji, tym trudniej wyciągnąć coś unikatowego, dlatego rozwiązaniem dla nas jest otwieranie beczek i czekanie na pełen refund z okazji Homecoming'u, by ze skwarków uzupełnić ubytki.
 

Guest 4136390

Guest
MrCloudancer;n10851861 said:
144 beczki, 6 legend, 35 epików. Ogólnie całkiem spoko, kilka nawet przydatnych kart wpadło. 10k skrawków na chwilę obecną do zdobycia z powtórek (czyli w Homecoming zrobi się z tego 20k), brak 120 kart... Za pół roku pewnie będzie cała kolekcja. W próbie 292 beczek od początku roku średnio 5 legend i 23 epiki na 100 beczek. Cóż, zaczynamy odkładać beczki na kolejny tego typu event, który, jeżeli Redzi zachowają częstotliwość, w połowie lipca.

Nie no, zrobi się chyba trochę więcej niż 20k skrawków, bo:
  • Tworzysz białą za 30, niszczysz za 10.
  • Tworzysz niebieską za 80, niszczysz za 20.
  • Tworzysz fioletową za 200, niszczysz za 50.
  • Tworzysz żółtą za 800, niszczysz za 200.


Mówię o kolorach według niszczarki. Z mieleniem animowanych to chyba wygląda to tak, że dostajesz ilość skrawków potrzebnych na zwykłą + ilość pyłu potrzebnego do transmutacji. Wtedy każdą białą za 30 zniszczysz, niebieską za 80, fioletową za 200 i żółtą za 800.
 
Last edited by a moderator:
Evald;n10852951 said:
snimoeanegi = animowanych. Niestety nie wiem jak edytować na komórce, a nie jestem w domu.

Musisz przełączyć na tryb PC w przeglądarce, zamiast mobilnego.
 
50 beczek zero złotych kart. Dodatkowo straciłem możliwość transmutacji złotych kart od aktualizacji. Ma ktoś pomysł jak to naprawić???
 
Czy ktoś z CDPR lub moderatorów mógłby uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć czy ten ewent kiedykolwiek jeszcze się powtórzy? Lubię otwierać beczki ale jeszcze bardziej lubię je hodować na ten event. Jeśli bym sobie otwierał i event by był to by było rozczarowanie, nie chcę też się męczyć z odkładaniem beczek jeśli byłoby to nie potrzebne.
 
Witam wszystkich gwintowników,
czy informacja o zwiększeniu ilości skrawków przy niszczeniu kart do ich pełnych wartości jest pewna na 100%? Od tego zależy czy połaszę się na większą ilość animek czy jednak będę kisić złoto w oczekiwaniu na nową zawartość gry.
 
DeckCard_Cain;n10859791 said:
Witam wszystkich gwintowników,
czy informacja o zwiększeniu ilości skrawków przy niszczeniu kart do ich pełnych wartości jest pewna na 100%? Od tego zależy czy połaszę się na większą ilość animek czy jednak będę kisić złoto w oczekiwaniu na nową zawartość gry.

To oficjalne info ale przez pół roku mogą zmienić zdanie bo to jednak dość niekorzystne dla redów dawać pełny zwrot na wszystkie karty zapewne nawet redzi nie są w stanie odpowiedzieć ci na pytanie z 100% pewności
 
Top Bottom