Powraca Weekend Beczek Premium!

+
smykPL Nie musisz a wręcz jest nieopłacalne trzymanie golda na nowe beczki - ale tylko jeśli info o pełnym zwrocie za karty będzie prawdą. Sam trzymałem golda na nowe beczki, ale w momencie ogłoszenia projektu Homecoming przestałem chomikować i wydałem wszystko w weekend premium.
 

Guest 4136390

Guest
DeckCard_Cain;n10859791 said:
Witam wszystkich gwintowników,
czy informacja o zwiększeniu ilości skrawków przy niszczeniu kart do ich pełnych wartości jest pewna na 100%? Od tego zależy czy połaszę się na większą ilość animek czy jednak będę kisić złoto w oczekiwaniu na nową zawartość gry.


Według CDP jest pewna na 100%. W liście o tym informowali wszystkich ludzi, którzy grają w Gwinta oraz w pytaniach do twórców ktoś jeszcze o to dopytywał ostatnio, to jeden z pracowników podtrzymał tą informację i dodał, że złoto, skrawki i pył już posiadany też nie zniknie z konta. Uważam, że jak coś takiego już powiedzieli to nie wycofają się z tego bo będzie to miało katastrofalne skutki. Wiele ludzi tak naprawdę dzięki tej obietnicy dalej gra i będzie grać przez kolejne 6 miesięcy, żeby uzupełnić swoją kolekcję czy jeszcze więcej duplikatów wyciągnąć, żeby mieli łatwiejszy start. Z racji, że są porządni myślę, że można im zaufać, ale wspominałem też o tym, że jak wycofają się z tego pomysłu i nie będzie 100% refund to ja już nie zaufam im więcej nie ważne o co będzie chodziło i w jakiej grze. Po prostu tutaj chodzi o zasadę. Z takiej obietnicy nie należy się wycofać ani jej zmieniać.

 
kotwica407;n10860901 said:
smykPL Nie musisz a wręcz jest nieopłacalne trzymanie golda na nowe beczki - ale tylko jeśli info o pełnym zwrocie za karty będzie prawdą. Sam trzymałem golda na nowe beczki, ale w momencie ogłoszenia projektu Homecoming przestałem chomikować i wydałem wszystko w weekend premium.

Jest nieopłacalne dla mnie tylko wtedy jeśli zależy mi na pyle meteorytowym bo teraz mam gwarantowaną kartę premium a co za tym idzie zwrot pyłu jeśli obietnice redów okażą się prawdziwe. Jeśli chodzi o zwrot skrawków i refund będzie rzeczywisty to mogę kupić i otworzyć bęczki w każdej chwili bez weekendu premium. Mnie karty premium jakoś nie obchodzą i wole trzymać ten gold gdyby jednak redzi zmienili zdanie albo okaże się że mogę go wydać na inną zawartość w grze. Może będzie dało się za niego kupować coś w kampanii dla jednego gracza itp ;)
 
smykPL Otwierając beczki przed premierą i zachowując karty wyjdziesz na plus niż gdybyś miał otwierać nowe beczki. Teraz każda zdobyta karta będzie niszczona za pełną wartość, natomiast gdy wyjdą nowe beczki, jeżeli trafiać będziesz potwórki, będziesz wychodził na minus.
 
kotwica407;n10862201 said:
smykPL Otwierając beczki przed premierą i zachowując karty wyjdziesz na plus niż gdybyś miał otwierać nowe beczki. Teraz każda zdobyta karta będzie niszczona za pełną wartość, natomiast gdy wyjdą nowe beczki, jeżeli trafiać będziesz potwórki, będziesz wychodził na minus.

Dzięki stary ale uwierz że ja to rozumiem, jeśli chodzi o "kombinowanie" w tych kwestiach to mam to w małym paluszku. Tak jak powiedziałem, mi nie zależy na pyle meteorytowym i jeśli zdanie redów bliżej premiery się nie zmieni wtedy otworzę resztę beczek "po skrawki", pozdro
 
No Title

U mnie statystyki są wciąż łaskawe: 100 beczek i 10 goldów oraz 20 sreberek :)
A zerknijcie na tą beczuszkę :D
 

Attachments

  • photo208171.jpg
    photo208171.jpg
    677.3 KB · Views: 44
Barbazek;n10847831 said:
82 beczki, które miałem dały mi 7 złotych kart, ale nietypowo, gdyż aż 6 bez możliwości wyboru. Zostało mi jeszcze niecałe 10k złota to pewnie kilka razy mimika zrobie i zastanowie sie czy chce wydawac zloto na beczki.

I wydałem, ze 110 beczek tym razem mniej bo 5 złotych kart, ale tym razem wszystkie wpadały jako piąte.

Statystycznie cały weekend przebiegł dobrze na 192 beczki dostałem aż 12 złotych kart, co daje ładną równą liczbę złota karta co 16 beczkę. Połowa z tych złotych wpadła bez możliwości wyboru, więc można podsumować, że złotą kartę do wybrania miałem co 32 beczkę, co już jest słabą statystykom. Szczęśliwie jednak złote wpadały również w czterech pierwszych zakrytych równie często co w trzech otwartych:D

Do uzupełnienia kolekcji brakuje mi aż 79 kart, ale oczywiście nie mam zamiaru marnować swoich milionów skrawków aby je tworzyć :) Co śmieszne w brakujących kartach jest co najmniej jedna brązowa.
 
Top Bottom