Powracają Podróże Alzura, Triss i Yennefer!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Pora na kolejne Nieskończone Podróże — pełne nowych nagród!

Jeśli przegapiliście Podróże Alzura, Triss lub Yennefer, teraz macie szansę nadrobić zaległości!

Dzięki ponownemu wprowadzeniu poprzednich Podróży będziecie mogli powrócić do miejsca, w którym przerwaliście swoją przygodę, a co ważniejsze, będziecie mogli odblokować nowe przedmioty kosmetyczne.




A przede wszystkim: możecie kompletować Podróże we własnym tempie, ponieważ nie mają już ograniczenia czasowego.



Po więcej informacji, sprawdźcie zakładkę Podróży w grze lub stronę dedykowaną Podróżom.
 
@pat_811 , @Histross to tzw. aura-widmo.
Rozgrywałem mecze Triss z wszystkimi aurami poza aura natury i kontrakt nie zaliczył progresu.
Tak więc albo to bubel gościa od tekstu, albo też Triss miała tak samo jak Yennefer otrzymać 2 aury, tyle tylko że graficy nie wyrobili i nie poinformowali o tym działu od tekstów.

I tak jestem pozytywnie zaskoczony ilością nowej zawartości w powracających podróżach (u Geralta i Ciri wypadło to słabo, jak dla mnie tylko ścieżki dźwiękowe uratowały sytuację).
 
@pat_811 , @Histross to tzw. aura-widmo.
Rozgrywałem mecze Triss z wszystkimi aurami poza aura natury i kontrakt nie zaliczył progresu.
Tak więc albo to bubel gościa od tekstu, albo też Triss miała tak samo jak Yennefer otrzymać 2 aury, tyle tylko że graficy nie wyrobili i nie poinformowali o tym działu od tekstów.

I tak jestem pozytywnie zaskoczony ilością nowej zawartości w powracających podróżach (u Geralta i Ciri wypadło to słabo, jak dla mnie tylko ścieżki dźwiękowe uratowały sytuację).
Zrobiłam dokładnie to samo, czyli rozgrywałam mecze wszystkimi aurami, oprócz aury natury i nic. I też uważam, że Triss prawdopodobnie miała mieć dwie nowe aury jak Yennefer. Kontrakt został już naprawiony i chodziło o kostur natury. Tak samo jak aura burzy piaskowej u Yen okazała się być aurą dżina, ale widzę, że ten błąd również został naprawiony.
 
Witam. Chciałby podzielić się kilkoma spostrzeżeniami dotyczącym nowych podróży Alzura, Yennefer i Triss. Jak wszyscy zauważyli mamy do zrealizowania po 175 poziomów dla każdej podróży, łącznie wychodzi 525 poziomów. W tygodniu możemy zrealizować jedynie 3 poziomy dla wybranej podróży. Jak łatwo obliczyć zrobienie wszystkich poziomów może zająć około trzy i pół roku, trochę szok. Wobec powyższego mam propozycję, może by tak zwiększyć dodawanie nowych zadań dla osiągnięcia poziomów raz dziennie bądź co drugi dzień. Ponadto myślę, że jeżeli ktoś zakupił wcześniej podróż premium i zrealizował podróż (całą bądź jej część) to powinny mu być one zaliczone. Nie wspomniałem o jeszcze nowych podróżach, które za jakiś czas znowu wrócą, więc poziomów do zrealizowania jeszcze przybędzie. Dajcie znać co o tym myślicie. Pozdrawiam.
 
Oprócz koron za wykonywanie zadań wbijasz poziom po prostu grając. 1 wygrana partia zapewnia ci +2 pkt do korony. Wystarczy rozegrać około 6 meczów dziennie i będziesz miał codziennie +1 poziom do podróży.
 

Lexor

Forum veteran
Oprócz koron za wykonywanie zadań wbijasz poziom po prostu grając. 1 wygrana partia zapewnia ci +2 pkt do korony. Wystarczy rozegrać około 6 meczów dziennie i będziesz miał codziennie +1 poziom do podróży.
Małe wyjaśnienie "dla początkujących": wygrana +2 plus dzienny bonus +2 = +4 - stąd +4 x 6 = +24 korony = +1 poziom.
 
Bez tytułu.png

Chciałem się pożalić - umyśliłem sobie dobić podróże do 175 poziomu i 0/24 (ostatni pułap z bonusami + by estetycznie wyglądało). I co? 2x w decydującej grze, gdzie potrzebowałem jednej rundy przeciwnicy robili esc+enter już w r1. I to 2x z rzędu. Nie pamiętam kiedy wcześniej miałem tak, że przeciwnik odpuścił już po zagraniu paru kart.
Dziękuję za wysłuchanie, życzę miłej niedzieli.
 
Jeżeli grałeś rębaczami lub kultystami to przeciwnik mógł od razu poddać grę. Albo stwierdził że nie ma szans na daną talię i poddał. Tak by the way mi została tylko do dobicia Aretuza (mam 169 i Yennefer - mam na razie 153)
 
Top Bottom