Powracają Podróże Geralta i Ciri!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Dwie pierwsze Podróże, które znacie i kochacie, powróciły i są jeszcze lepsze niż kiedykolwiek. Jeśli przegapiliście nasze dwie pierwsze Podróże, znów macie szansę je przejść.​



Dzięki ponownemu wprowadzeniu poprzednich Podróży będziecie mogli powrócić do miejsca, w którym przerwaliście swoją przygodę, a co ważniejsze, będziecie mogli odblokować nowe przedmioty kosmetyczne.​




A teraz najważniejsze: możecie grać w swoim własnym tempie — jesli je kupiliście, powracające Podróże nie mają limitu czasowego.​
 

Lexor

Forum veteran
Czy doczekamy się jakichś rekompensat dla graczy, którzy kupili te podróże wcześniej, gdy pojawiły się one po raz pierwszy i dostali z nich słabsze karty niż te, które zostały teraz w nich umieszczone? Czy też "nowi kupujący" będą uprzywilejowani względem tych osób, które od razu wsparły Was finansowo?
 
Czy wszystkie karty w tych podróżach są premium? Bo część wyświetla mi się jako premium, a cześć nie
 
Wreszcie coś z sensem! Jak przeleciała podróż Geralta i nie sczaiłem, że trzeba było jakieśtam jeszcze zadania porobić, poza jej ukończeniem, to pisałem o przywrócenie tej podróży. Dostałem odpowiedź, że się skończyła, przepadło, kropka. W końcu jednak stanęło na moim;)
 
@Lexor bujanie w obłokach.
@Pan_Nikt. z tego co wiem nie wszystkie karty w battlepassach są premium i tak miało być.
@Piesman sam mam jedną przygodę do dokończenia, poza tym widok (póki co zakładek, które są w większości poblokowane) wszystkich podróży w jednym miejscu jest miły dla oka.
 
@Lexor bujanie w obłokach.
@Pan_Nikt. z tego co wiem nie wszystkie karty w battlepassach są premium i tak miało być.
@Piesman sam mam jedną przygodę do dokończenia, poza tym widok (póki co zakładek, które są w większości poblokowane) wszystkich podróży w jednym miejscu jest miły dla oka.
Jeśli się nie mylę to w dwóch poprzednich podróżach wszystkie były premium. Bo właśnie przy tych kartach które nie pokazują się jako premium jest dźwięk z ich wersji premium. I teraz nie wiem czy to tylko błąd wizualny, czy po prostu karty są standardowe.
 
Mnie ciekawi jedno. Pamietam jak pare lat temu przy podrozy ciri moj ziomek zrezygnowal z gry bo nie dal rady dobic do 175.

Bylo wtedy wiele obliczen ile trzeba grac dziennie bez i z dodatkowymi poziomami wygrywac CODZIENNIE 16 rund plus wykonywac zadania to bylo 175 poziom.

Nie wiem ile tym razem podroze te beda trwaly. W sensie ile jest czasu na odblokowanie. Ale majac w glowie to ze niektorzy gracze musza teraz dobic 175 poziom Żeraltem i Cirilla mnie troche przeraza bo "bonusowych" koron za zadania jest tyle samo. Co przy jednej podrozy.

Przykladowy ja, co ma w ciri prawie 200 poziom i teraz mecze Żeraltinia, wiem ze mam latwo izi dobic. Mnie ciekawi co z graczami ktorzy teraz kupuja podroz i zaczynaja od zera. Albo jak na obrazku 168 poziomow z obydwu wbite, wiec brakuje 182 poziomy. (175x2=182 + (52+116)
 
Siema jak zrobić kontrakt opowieści przy ognisku z podróży Ciri bo nigdzie nie mogę go znaleść a potrzeby mi jest do ukończenia innego kontraktu??
 
@_Roke_Alva_ Tu masz link dotyczący podróży. Wynika z niego że zakupione podróże są nieskończone. Jeżeli wbiłeś poziom 168 na obu podróżach to zostaje on zapamiętany i zaczynasz właśnie zdobywanie poziomu od 168.
Post automatically merged:

Siema jak zrobić kontrakt opowieści przy ognisku z podróży Ciri bo nigdzie nie mogę go znaleść a potrzeby mi jest do ukończenia innego kontraktu??
Opowieści przy ognisku.png

Musisz wykupić podróż Ciri premium i wykonać wszystkie tygodniowe zadania zarówno z wersji podstawowej jak i premium.
 
Last edited:
Z tego co pamiętam to CDPR uprzedzał, że kontrakty z tygodniowymi zadaniami, ze względu na zmienioną formułę zadań, miały nie działać na początku powrotów podróży, ponieważ czekają na dostosowanie, które nie wiem czy już nastąpiło / kiedy nastąpi.
 
Last edited:
Gdzie się przełącza między podróżami albo można sprawdzić poprzedni postęp? Jestem już chyba stary i nie widzę XD
 
Na ekranie z tabelką z nagrodami z podróży na dole masz przycisk do pokazania wszystkich podróży.
 
Dobra musiałem zaktualizować grę i dopiero w zakładce "Co nowego?" po kliknięciu kwadraciku z tą informacją przenosi mnie tam gdzie trzeba. Dziwne że mogłem grać na niezaktualizowanej wersji gry, wcześniej zawsze kazało mi zaktualizować. Druga sprawa że jest to mocno ukryte ale domyślam się że niedługo wyciągną to jakoś do głównego lobby.
Post automatically merged:


Edit: Jednak nie jak do końca wszystko ok. Raz że u mnie nie pokazuje wszystkiego tak jak na screenie Alicji a dwa że kupowałem wszystkie podróże do tej pory a jest tak jakbym tego nie robił,
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    158.5 KB · Views: 98
Jednak nie jak do końca wszystko ok.
Niestety masz rację. Nawet ktoś kto nie kupił podróży powinien widzieć ich listę.
Ponadto do tej tabelki już teraz można przejść z głównego menu gry przez kartę / przycisk podróży.
Zrób weryfikację plików gry.
 
Last edited:
Top Bottom