Powracają Podróże Geralta i Ciri!

+
Tak sobie myślę, że z problemem chyba borykają się tylko te osoby, które nie zrobiły aktualizacji gry od razu... ciekawe.
 
Tak sobie myślę, że z problemem chyba borykają się tylko te osoby, które nie zrobiły aktualizacji gry od razu... ciekawe.
Ja zrobiłem od razu i miałem ten problem na początku. W dzień patcha była masa graczy co miała tego buga.
 
Ja zrobiłem od razu i miałem ten problem na początku. W dzień patcha była masa graczy co miała tego buga.
Nie napisałeś co zrobiłeś, że Twój problem ustał - może to by jakoś pomogło tym, którzy się obecnie na niego skarżą.
 
Nic nie zrobiłem. Po kilku godzinach było naprawione dla wszystkich(?). Sadzę że wystarczy zgłosić problem supportowi.
 
Poprzednio myślałem, że może to ja coś źle zrobiłem, ale dziś pojawiły mi się nowe zadania tygodniowe i ich zmianę miałem ponownie od razu ukazaną jako już wykorzystaną. Mam tam napis: "Zmiana zadania będzie dostępna od Nowego Tygodnia".

Czy komuś działa ta możliwość zmiany zadania tygodniowego?

@betraymechino: Czyli "trzeba czekać", jak zwykle.
 
Z tego co widzę, teraz każdy z nas ma te zadania zupełnie inne (we wcześniejszych podróżach każdy miał takie same).

Przycisk zmiany zadania tygodniowego wygląda identycznie jak przycisk zmiany zadania dziennego co sugeruje, że powinien działać identycznie, a nie, jak piszesz, zmieniać na zadanie z poprzedniego tygodnia. Żaden szanujacy się twórca interfejsu nie zrobiłby tego samego wyglądu przycisku do dwóch różnych funkcji. Ale to CDPR, więc wszystko jest możliwe.

Bez sensu. :/

BTW: Dlaczego gracze przy wprowadzaniu takich nowych rzeczy muszą się sami domyślać "co CDPR miał na myśli"?
 
Załóżmy, że nie osiągnę 175 poziomu w trybie rozszerzonym podróży Geralta/Ciri to będę mogła to kontynuować nawet jak wrócą kolejne trzy podróże? Podobno nie ma już limitu czasowego, ale wolę się upewnić czy coś mi nie przepadnie.
 
Załóżmy, że nie osiągnę 175 poziomu w trybie rozszerzonym podróży Geralta/Ciri to będę mogła to kontynuować nawet jak wrócą kolejne trzy podróże? Podobno nie ma już limitu czasowego, ale wolę się upewnić czy coś mi nie przepadnie.
Możesz być spokojna, nic nie przepadnie.
 
Top Bottom