Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

+
Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

I stało się, Wiedźmin: Powrót Białego Wilka dorobił się swojej pierwszej (i miejmy nadzieję nie ostatniej :) ) okładki!
Nam się podoba, a wam?Oprócz okładki, w samym magazynie również znajdziecie coś na temat powrotu Białego Wilka. Jest to ciekawy artykuł, w którym twórcy zdradzają kilka informacji na temat wyglądu przyszłego Wiedźmina, a także uchylają rąbka tajemnicy odnośnie obecnie toczących się prac.Gorąco zachęcamy do lektury!Poniżej kilka wybranych cytatów.„Wyzima, jedno z największych miast w historii gier RPG, w nowym Wiedźminie stanie się jeszcze bardziej urokliwa.”„Na potrzeby gry, a zwłaszcza walk, przygotowywane są także zupełnie nowe, jeszcze bardziej widowiskowe animacje zachowań Geralta oraz jego przeciwników. Powstają one we Frankfurcie pod okiem osób odpowiedzialnych za motion capture w pecetowym Wiedźminie. Miałem okazję zobaczyć efekty ich prac i naprawdę zapierają one dech.”
 
hah. w tej chwili wrocilem ze sklepu i chcialem to napisac.pankarol znow szybszygratuluje pierwszego covera :beer:
 
Taa, widziałem tą okładkę już kilka dni temu na stronie Clicka!, a za kilka godzin czasopismo wpadnie w moje ręce... :) Najbardziej interesuje mnie ten fragment odnośnie przyszłych produkcji - mam nadzieję, że jakaś ciekawa i istotna informacja się pojawi... ;)
 
Okładka jak okładka - wygląda normalnie. W każdym bądź razie dobrze, że zauważyli wiedźmina na konsole.
 
Jak dla mnie okładka nawet, nawet, ale dla mnie ważniejsze niż sam wygląd jest to, że Wiedźmin na konsolę to bardzo dobra promocja. Jakby nie patrzeć, to rynek konsolowy jest ogromny.A to może wyjść Wiedźminowi i CDP na zdrowie. :)
 
imho okładka taka sobie :E jakiś dziwny ten Geralt ;)
Qak said:
Jak dla mnie okładka nawet, nawet, ale dla mnie ważniejsze niż sam wygląd jest to, że Wiedźmin na konsolę to bardzo dobra promocja. Jakby nie patrzeć, to rynek konsolowy jest ogromny.
Bo tam prawie nie istnieje pojęcie piractwa.. Prawie bo i tak można zdjąc zabez. no ale.... ban na server w przypadku xboxa. Jakby w każdej grze wykorzystywać zabez. DRM to rynek gier PC byłby też baardzooo ogrooomnyyy.
 
Zaki49 said:
Extra okładka ale ja czekam na styczniowy numer CDA ;)
To chyba się rozczarujesz. CDA nie jest pismem o grach konsolowych, więc raczej nie napisze o nowym Wiedźminie więcej niż kilka zdań.
Zaki49 said:
Bo tam prawie nie istnieje pojęcie piractwa.. Prawie bo i tak można zdjąc zabez. no ale.... ban na server w przypadku xboxa. Jakby w każdej grze wykorzystywać zabez. DRM to rynek gier PC byłby też baardzooo ogrooomnyyy.
Po pierwszym zdaniu zaplułem klawiaturę. Wśród kilkunastu znajomych osób posiadających X360 nie ma żadnej, która nie przerobiłaby konsoli ;). Tak więc osobiście zdania typu "na konsolach nie ma piractwa" wkładam między bajki. Owszem, jest dużo mniejsze niż na PC (bo trudniejsze), ale mimo to bardzo powszechne.A co do okładki to mi średnio się podoba, ale to bardziej kwestia stylu przyjętego przez Click'a a nie brzydoty rendera :).
 
Tajest - dziś czytało się w Empiku, czytało...Będąc fanem plastycznej strony Wiedźmina (plastycznej, nie graficznej), z przyjemnością bym ujrzał jakieś nowe szkice koncepcyjne lub grafiki. Wspaniale by się prezentowały na mojej ścianie!
 
Okładki Clicka są ostatnio poprawne aż do bólu, ale najważniejsze że wiedźmin znalazł się w topie.Ciekawe czy w artykule są jakieś nowe, ciekawe informacje?
 
Okładka bardzo fajna i ciesz mnie to że obrazek Geralta jest taki duży co oznacza że musieli poświęcić o tym pare stron.
 
A nie niepokoją was współpracownicy CDP-Red? Widescreen games jak na razie nie zrobili nic dobrego - znani są głównie z Black Buccaneer :D
 
Socchi said:
Socchi said:
Extra okładka ale ja czekam na styczniowy numer CDA ;)
ja tam bym się na niej spodziewał nowej Lary
Zmartwię Cię, ale nowy Tomb Raider był recenzowany w ostatnim numerze CDA, ale na okładkę wskoczył groźny Król Lisz. Czyli nici z rozkładówki Lary w następnym numerze... :-\ ;)Okładka okładką, ale dla mnie najważniesze są informacje odnośnie powstających projektów. A tu, jak zwykle, nie dowiadujemy się niczego nowego (przynajmniej nie wprost). Ale ten fragment wywiadu z Michałem Kicińskim trochę zaspokaja moją ciekawość:[quote author=Michał Kiciński, CD Projekt]Po sukcesie Wiedźmina zmiana świata i gatunku byłaby nierozsądna. Wciąż mamy też wiele pomysłów, których z różnych powodów nie mogliśmy zrealizować w pierwszej części. Odpowiadam trochę naokoło, ale chyba łatwo wydedukować, co się święci... Na oficjalne potwierdzenie: "Tak, robimy kolejną część Wiedźmina" trzeba jednak jeszcze poczekać, bowiem w tej chwili skupiamy się na projekcie konsolowym.[/QUOTE]Czyli jestem już na 101% pewny, że Wiedźmin 2 już powstaje... :) Tylko dalej nie wiadomo, kiedy wpadnie w nasze ręce... :p Gorsza informacja: z tego wywiadu można wywnioskować, że na ogłoszenie W2 jeszcze w tym roku (miły prezent na gwiazdkę) nie mamy co liczyć... :-\
 
Hostile said:
Zmartwię Cię, ale nowy Tomb Raider był recenzowany w ostatnim numerze CDA, ale na okładkę wskoczył groźny Król Lisz. Czyli nici z rozkładówki Lary w następnym numerze... :-\ ;)
i przerwaliby tradycję? eee, nie sądze
 
[quote author=Michał Kiciński, CD Projekt]Po sukcesie Wiedźmina zmiana świata i gatunku byłaby nierozsądna. Wciąż mamy też wiele pomysłów, których z różnych powodów nie mogliśmy zrealizować w pierwszej części. Odpowiadam trochę naokoło, ale chyba łatwo wydedukować, co się święci... Na oficjalne potwierdzenie: "Tak, robimy kolejną część Wiedźmina" trzeba jednak jeszcze poczekać, bowiem w tej chwili skupiamy się na projekcie konsolowym.[/QUOTE]A co z zapewnieniami że wersja konsolowa w żaden sposób n ie opóźnia innych projektów ? ;>
 
Top Bottom