Powrót Białego Wilka - Problem z Salamandrą

+
Powrót Białego Wilka - Problem z Salamandrą

Witam. Aktualnie przechodzę sobie Wieśka z modem "Powrót Białego Wilka". Doszedłem do momentu, gdzie po znalezieniu klucza do opuszczonej chaty w kieszeni Olafa, muszę biec do kryjówki Salamandry. No i wszystko jest ok, do momentu, kiedy wchodzę do środka. Tam zamiast rozmowy czeka mnie nawalanka od razu. Bandytów siekam bez problemu, zbieram co się da i co się okazuje? W dzienniku nadal pisze mi, że muszę się udać do kryjówki bandytów. Podejrzewam, że przed sieczką powinna być najpierw rozmowa z hersztem. Wie ktoś o co c'mon? Nie chcę kończyć swojej przygody z tak błahego powodu :cirisad:
 
No i wszystko jest ok, do momentu, kiedy wchodzę do środka. Tam zamiast rozmowy czeka mnie nawalanka od razu. Bandytów siekam bez problemu, zbieram co się da i co się okazuje? W dzienniku nadal pisze mi, że muszę się udać do kryjówki bandytów. Podejrzewam, że przed sieczką powinna być najpierw rozmowa z hersztem. Wie ktoś o co c'mon?
Rozmowa z pachołkiem jest przed wejściem do domku. Potem robisz siekę, włącza się filmik, schodzisz na dół i wtedy jest rozmowa z hersztem.
 
Właśnie problem jest w tym, że Herszt jest na górze, ginie podczas sieki i nie ma żadnego filmiku :V
Nie może być! Przejdź jeszcze raz, po masakrze w chatce powinien się włączyć filmik o pakunkach Harena. Przeszukaj zwłoki i paczki.
 
Top Bottom