Powrót do Wiedźmina po wielu latach - pytania

+
weusd;n9967041 said:
Ogólnie to król chyba jest najsłabszy w tej grze, przynajmniej odniosłem takie wrażenie, bo z innymi przeciwnikami musiałem wiele razy się wczytywać, a tutaj wygrałem szybciej.
Cały kościany poker jest losowy i zależy tylko i wyłącznie od szczęścia.
weusd;n9967041 said:
1. Da się przejść przez ten kamień w starej kopalni na bagnach?
Tak, kombinacja: Igni, Igni, Aard lub Igni, Aard, Igni.
weusd;n9967041 said:
2. Mam Runę Księżyca, Runę Ziemi, Runę Słońca, każda z tej runy może zostać wykuta na srebrnym mieczu, ale gdzie to mogę zrobić w V akcie? Posiadam też trzy meteoryty, z których może zostać wykuty miecz przez kowala, więc gdzie dokładnie w V akcie mogę wykuć ten miecz i jak to się robi?
To najlepszy srebrny miecz w grze- Aerondight, Ci nie wystarczy? Zależy po której jesteś stronie. Zakonnicy i wiewiórki mają kowala, jak jesteś neutralny to w V akcie kowala już chyba nie ma.
 
CannibalisticCorpse;n9967721 said:
Tak, kombinacja: Igni, Igni, Aard lub Igni, Aard, Igni.

Dzięki za informację.

Starożytne krypty

http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Starożytnych_kryptach

CannibalisticCorpse;n9967721 said:
To najlepszy srebrny miecz w grze- Aerondight, Ci nie wystarczy? Zależy po której jesteś stronie. Zakonnicy i wiewiórki mają kowala, jak jesteś neutralny to w V akcie kowala już chyba nie ma.

Tak po prostu zapytałem. Czyli Aerondight jest lepszy od miecza Księżycowe ostrze?

Księżycowe ostrze

Elfi miecz srebrny, jest możliwy do zdobycia tylko jako nagroda za oddanie 10 trofeów. Brak dodatkowych efektów sprawia, że lepszym wyborem wydaje się Być Aerondight, sam Geralt nie lubi zakrzywionych ostrzy.

http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Srebrne_miecze_w_grze

Za zrealizowanie wszystkich 10 zadań z cyklu „Trofeum" łowczy wręczy ci jeden z najlepszych srebrnych mieczy - Księżycowe ostrze.

http://www.eurogamer.pl/articles/201...olucja?page=51

http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Trofea

Nie udało mi się zdobyć miecza Księżycowe ostrze, na początku gry musiałem nie dostarczyć jakiegoś trofeum, bo po prostu o tym nie wiedziałem i stąd przepadł mi ten miecz, bo teraz w V akcie dostarczyłem łeb Vespera i Lilly i nie otrzymałem tego miecza od Łowczego.
 
Last edited:
weusd;n9969181 said:
Czyli Aerondight jest lepszy od miecza Księżycowe ostrze?
Sprawa zależna od gustów. Moim zdaniem tak, piękny, pierwotny wygląd wiedźmińskiego miecza, Księżycowe Ostrze zdecydowanie mi się nie podoba. W V akcie to już praktycznie wszystkie style są zazwyczaj na najwyższym poziomie, więc statystyki idą na bok. Dany efekt da się wykonać atakiem specjalnym.
weusd;n9969181 said:
Nie udało mi się zdobyć miecza Księżycowe ostrze, na początku gry musiałem nie dostarczyć jakiegoś trofeum, bo po prostu o tym nie wiedziałem i stąd przepadł mi ten miecz, bo teraz w V akcie dostarczyłem łeb Vespera i Lilly i nie otrzymałem tego miecza od Łowczego.
Pewnie przegapiłeś ghula z krypty w I akcie. Łatwo przeoczyć to miejsce, ponieważ zostaje ono odblokowane po wykonaniu zadania z wybiciem ghuli.
 
Ukończyłem grę. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiadali w tym temacie, a szczególnie Tobie CannibalisticCorpse. :)

Z tych wszystkich dodatkowych przygód, tylko Cena... i Efekt uboczny to są oficjalne przygody z głosami, tak? Długie te przygody są, czy krótkie?



 
Last edited:
weusd;n9975991 said:
Z tych wszystkich dodatkowych przygód, tylko Cena... i Efekt uboczny to są oficjalne przygody z głosami, tak? Długie te przygody są, czy krótkie?
Tak, tylko te dwie przygody mają dubbing, są to oficjalne przygody od REDÓW. Krótkie, ale fajne, polecam zagrać.
 
CannibalisticCorpse;n9976321 said:
Tak, tylko te dwie przygody mają dubbing, są to oficjalne przygody od REDÓW. Krótkie, ale fajne, polecam zagrać.

Przygody ukończone. Dzięki jeszcze raz za pomoc. Czas wrócić do Wiedźmina 2. :)
 
Witam
Grajac w misje "zamek i klucz" doszedłem do miejsca w którym trzeba sie spotkać z jednym gwardzistą. Bedąc w kanałach o północy i po rozmowie z nim nie ma cuscenki i nie wprowadzana jest drabina. Czytałem już na innych tematach problem nie został rozwiązany. Zainstalowałem putcha i dalej to samo. Czy są jakieś opcje lub alternatywy? Np. By dać komuś save by ruszył tylko przez tą drabine? Chciałbym dokończyć gre by zacząć 2. Od nowa już nie będę grał dlatego prosze o pomoc.
 
Top Bottom