Pożegnanie Białego Wilka - Mod do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

+
@W_Wallace obowiązkowo weź samopompujący kapok ratunkowy, bo coś czuję, że topienie marzanny na wiosnę to nie jedyna Krakowska tradycja związana z Wisłą.
 
Last edited:
Nie widzisz różnicy między darmowym modem, a grą, za 150 zł? Płacisz, to chcesz mieć produkt dobrej jakość zgodny z tym co pokazują twórcy i nie ma nic w tym złego.
Jeżeli niczego złego nie widzisz w brzęczeniu o oświetleniu, włosach Yen, głupich gnomach itp. problemach pierwszego świata to nie mam pytań. Hm... Nie wiem czy nie wymyślę sobie jakiegoś głupiego "widzimisię" i zacznę spamować na kilka stron i wklejając te pierdoły do podpisu, no bo przecież pobierając dodatek tracę czas, a ten jest nie do zwrócenia.
 
Jeżeli niczego złego nie widzisz w brzęczeniu o oświetleniu, włosach Yen, głupich gnomach itp. problemach pierwszego świata to nie mam pytań. Hm... Nie wiem czy nie wymyślę sobie jakiegoś głupiego "widzimisię" i zacznę spamować na kilka stron i wklejając te pierdoły do podpisu, no bo przecież pobierając dodatek tracę czas, a ten jest nie do zwrócenia.

Prawdopodobnie po to powstał temat sugestie, marzenia i pobożne życzenia, żeby brzęczeć.
 
Jeżeli niczego złego nie widzisz w brzęczeniu o oświetleniu, włosach Yen, głupich gnomach itp. problemach pierwszego świata to nie mam pytań. Hm... Nie wiem czy nie wymyślę sobie jakiegoś głupiego "widzimisię" i zacznę spamować na kilka stron i wklejając te pierdoły do podpisu, no bo przecież pobierając dodatek tracę czas, a ten jest nie do zwrócenia.
Albo nie zrozumiałeś jego posta, albo celowo przekierowujesz argumenty na kompletnie inny temat. Tak czy inaczej, gratulacje.
 
Wiedźmińska Wikia zrobiła film o PBW. Co w sumie najważniejsze, autor przewalił cały temat i nie walnął baboli z kanonem, jak to było w jednym artykule, zresztą w ogóle nie wyłapałem żadnej jego nadinterpretacji / zmiany sensu pierwotnego, wręcz mam wrażenie, że miejscami nawet cytował, ponadto wspomina również o kwestii dubbingu, co oznacza, że nie zerznął z artykułów np. z GOL.
 
Gość który wypuścił ten filmik tak właśnie nazwał swój kanał. "Wiedźmin wiki". Ja bym na twoim miejscu Miki go podał to trybunału konstytucyjnego :D.
 
Ja nie wiem - widzę konto pt. "Wiedźmińska Wiki", to sądzę, że autorem jest ktoś z polskiej Wiedźmińskiej Wiki. Jeśli tak nie jest, no to cóż, niechcący, albo chcący, facet popularyzuje wikię :D

@SMiki55 A cóż takiego zrobiła, że się nie chcesz przyznawać? Bo faktycznie pamiętam tam gdzieś twoje konto.
 
Top Bottom