Poziom końcowy

+
Poziom końcowy

A tak mnie ciekawi na ktorym lvl zakonczyliscie gre?Ja grajac na poziomie normalnym mialem 39 i 3/4...prosze zeby pisac na jakim poziomie trudnosci graliscie bo od tego zalezy liczba xp
 
na łatwym - 36na normalnym - prawie 39 (brakowało mi chyba ze 3000 xp)na trudnym - właśnie wszedłem do Zakony Płonącej Róży i mam 38 ;)PS.: mimo moich usilnych starań questy nie wszystkie wypełnione ;)
 
na łatwym - 31 (nie bawiłem się w zadania poboczne)na średnim narazie 24 lvl (III akt przechodze wszysko w 100%)
 
Na poziomie Łatwym 34lvl. Ale gdy tylko zabiłem te potworki, które broniły ostatniego bosa, to miałem upa, a talentów już się wtedy nie da rozdać. Następnym razem przechodzę na normalnym. Mówicie, że poziom trudności ma wpływ na EXP-a? W jaki sposób?
 
Szczerze nei mam pojecai w jaki sposob ale w instrukcji tak pisalo:) a to ja jestem dumny bo mam 100% zadan zrobionych:)
 
łatwy - bodajże 39, z czego żadnego zlecenia w V akcie nie realizowałem, tylko wątek główny
 
Ja na średni miałam 39 i trochę, bo pominęłam trochę bocznych questów - będę przechodzić grę drugi raz, gdybym je wszystkie wykonała, byłoby nudniej ;) teraz czas na trudny ^^
 
Łatwy... 35 lvl. Starałem się wszystkie questy wykonywać, ale widocznie musiałem parę pominąć :>
 
Na średnim 39 i pół. Z 95 % questów pobocznych wykonałem ;).Mam pytanie do tych co skończyli na poziomie 40 i większym - jaki podtytuł ma wiedźmin? bo od 30 do 40 jest doświadczony, ale co potem :D?
 
Kiepsko ;), 35 lvl na średnim, ale pominąłem kilka zleceń na potwory i quest z pokerem ;), jakoś nie sczaiłem o co do końca chodzi w pierwszym akcie i pominąłem jednego gracza a później już nikt nie chciał ze mną grać ;). Za jakiś czas zrobię Wiedźmaka na trudnym i nauczony doświadczeniem na pewno lepiej sie zagra- zastanawiam się tylko jaką frakcję wybrać, skończylem neutralnie ale raczej scoia'tel.Pozdrawiam
 
Ja zrobiłam wszystkie zadanie oprócz gry w kości. Jakoś mi sie nie chciało, a kasy i tak miałam sporo.
 
blajx said:
Na średnim 39 i pół. Z 95 % questów pobocznych wykonałem ;).Mam pytanie do tych co skończyli na poziomie 40 i większym - jaki podtytuł ma wiedźmin? bo od 30 do 40 jest doświadczony, ale co potem :D?
mistrz wiedzminski
 
Normalny 38.
Yavebeth said:
Ja zrobiłam wszystkie zadanie oprócz gry w kości. Jakoś mi sie nie chciało, a kasy i tak miałam sporo.
To żałuj. Ostatnia gra , z Foltestem jest o naprawdę wysokie stawki. Ja wygrałem u niego jakieś 5000 orenów, a pewnie mógłbym jeszcze więcej ale nie miałem już czym obstawiać.
 
Top Bottom