Poziom końcowy

+
na łatwym - 32 lvl ( nie robilem wszystkich questow)na normalnym - 39 lvl (wszystkie poboczne questy zrobilem ^^)na trudnym - nie gralem jeszcze
 
50lv jest możliwy do wykonania, jednakże aby tego dokonać potrzebujesz modów. Twórcy gry nie przewidzieli, aby ktokolwiek "dobił" tak wysoki poziom.
Mody- FullCombatRebelence,Flash Mod,Save Editor
 
N3xT said:
50lv jest możliwy do wykonania, jednakże aby tego dokonać potrzebujesz modów. Twórcy gry nie przewidzieli, aby ktokolwiek "dobił" tak wysoki poziom.
Mody- FullCombatRebelence,Flash Mod,Save Editor
Da się dobić 50 lvl tylko zajmuje to dużo czasu i należy wbijać od 1 aktu systematycznie.
 
N3xT said:
50lv jest możliwy do wykonania, jednakże aby tego dokonać potrzebujesz modów. Twórcy gry nie przewidzieli, aby ktokolwiek "dobił" tak wysoki poziom.
Mody- FullCombatRebelence,Flash Mod,Save Editor
da się wbić 50 lvl bez modów cheatów i innych rzeczy do tego podobnych. trzeba tylko systematycznie zabijać wielokrotnie potwory np. w 4 akcie na wyspie rybitw są bazyliszki zabijamy je i wracamy tam za 2-3 dni powinny być kolejne (każda grupka potworów respawnuje się przynajmniej 1) trzeba być bardzo cierpliwym i mieć ustanowione sobie to za cel od samego prologu ;)
 
Najlepiej mi się expiło w Krypcie Kruka, jedno wyczyszczenie to było około ~12k doświadczenia, o ile dobrze pamiętam. Potem odpoczynek 24h i again and again ;-)
 
Trafix said:
Trafix said:
50lv jest możliwy do wykonania, jednakże aby tego dokonać potrzebujesz modów. Twórcy gry nie przewidzieli, aby ktokolwiek "dobił" tak wysoki poziom.
Mody- FullCombatRebelence,Flash Mod,Save Editor
da się wbić 50 lvl bez modów cheatów i innych rzeczy do tego podobnych. trzeba tylko systematycznie zabijać wielokrotnie potwory np. w 4 akcie na wyspie rybitw są bazyliszki zabijamy je i wracamy tam za 2-3 dni powinny być kolejne (każda grupka potworów respawnuje się przynajmniej 1) trzeba być bardzo cierpliwym i mieć ustanowione sobie to za cel od samego prologu ;)
Ja robiłem tak jak napisał kolega wyżej, ale biegałem po bagnach w 3 akcie.
 
42lv.A teraz ważne pytanie czy decyzja pokonania króla gonu czy nie wpłynie na losy wiedźmina 2.Przy założeniu że to koniec gry walka z królem gonu jest bezsensowna więc...Teraz jaki wpływ będzie miało to na samo zakończenie wiedźmina 2 czy umrze ,czy król gonu powróci czekam na propozycje.
 
Trzy dni temu skończyłem grę na 47 poziomie przy średniej trudności jako postać neutralna.
 
Flash mod p. 49 neutral (pomagała mi Tris w Epilogu)... długo dobijałem tego lv w szczególności na bagnach -> kuroliszki i potem w akcie 5 na wampirach na cmentarzu, bo myślałem że z modem Gon bedzie nie do zdarcia. Jakoś się przeliczyłem i za pierwszym razem miecz wszedł jak w masło po kilkunastu minutach zGon. Jeśli ktoś potrzebuje save to mogę zapodać kontat @ asmodat@gmail.com
 
WitamŁatwy - nie grałem bo po co:pŚredni - 39 i 791850pkt. przed walką z mutantami, pomogłem elfom przy napadzie na bank ale odmówiłem pomocy w końcówce IV aktu czyli więc skończyłem jako Neutralny, zbroja kruka, zadania poboczne typu zlecenia raczej zrobiłem na maksa a główne zadania to tylko nie udało mi się zrobić "Szczur" bodajże II akt....Trudny - zastanawiam się czy przechodzić i stać u boku elfówPS. posiadam zwykłą wersję Wiedźmina a chciałbym mieć Edycję Rozszerzoną i jak czytałem to tam dodawało 2 dodatkowe misje i jakiś nowy poziom trudności jest w -ER- ? i jakie wy macie wersje Wiedźmina? i czy jest to prawda że tak jak się skończy pierwszą część Wiedźmina to czy w drugiej części coś wpłynie jak się zabiło Króla Gonu czy nie? PROSIŁBYM O ODPOWIEDŹ DO MOICH PYTAŃ BO NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ DRUGIEJ CZĘŚCI PEWNIE TAK SAMO JAK WY :pPozdrawiam
 
34 PD;
poziom trudności: trudny :D
sojusznik Scoiatel
Było to pierwsze podejście do gry, ominąłem trochę pobocznych questów.
 
Szczerze nie pamiętam, ale na lapku drugi raz przejdę grę to powiem. Wcześniej grałem po stronie Scoyatel, teraz zagram po stronie ludzi.
 
Top Bottom