Poziom końcowy

+
Zamiast sprzeczać się, kto skończył grę na 50 poziomie (totalna bzdura, bo jak słusznie wcześniej zauważono, kiedy i na czym ktoś ten poziom nabił), może ktoś pokusi się przejść grę na jak najniższym poziomie. Przecież to większa sztuka przejść na hardzie np. Geraltem na 25 poziomie, niż na 40. Takiemu człowiekowi można śmiało pogratulować.
 
Ja na łatwym poziomie ukończyłem na 33 levelu:) troche pominąłem, ale to ze względu na fakt,że chciałem w miarę szybko dojść do końca...teraz zaczynam grać od nowa:) pzdr
 
na hardzie 46 poziom, wierze w mozliwosc przejscia na 50 poziomie, choc trudno to pogodzic z zapewnieniem ze to trzecie przejscie, chyba ze kolega przechodzil tylko od momentu wyboru frakcji czyli od napadu na bank... fajne miejsca do expowania jesli ktos lubi to: jaskinia pod murami (I), elfie ruiny w kanalach (III), krypta na polach (IV), krypta kruka (V) sa fajne bo nie trzeba dlugo czekac na respawn, do niektorych wystarczy wyjsc i wejsc od razu, a w niektorych mozna medytowac, alp w kanalach jest chyba w nieskonczonosc, wstajesz, dwa igni i siadasz do medytacji na godzinke, nie wyciagasz nawet miecza, szybko idzie... bez patcha WYSTARCZYLO NAWET ODEJSC PARE KROKOW I WROCIC. Osobiscie najwiecej expa zrobilem jednak w krypcie na polach, wracalem tam wiele razy probowalem wysadzac sciany petardami i znakami, expowalem zeby wzmocnic ard i igni, szukalem zapiskow... W koncu doszedlem do wniosku ze te potwory ktore widac za sciana mozna dopasc tylko wchodzac przez mlyn chyba ;)
 
Xargo said:
Za 3 przejściem dobrnąłem na 50 lvl na średnim poziomie (nabiłem go po ukończeniu questu "wiedźmińskie tajemnice") i zdobyłem status legendarnego wiedźmina... pewnie będą fanatycy co dojdą wyżej bo się da - totalna eksterminacja (wybierałem zawsze drogę, gdzie najwięcej krwi się poleje, wiem, mało szlachetne) i expienie na pojawiających się alpach, ghulach i paru innych mostrach. Ogólnie gra sprawia sporo frajdy ;). Jeżeli są niedowiarki użyczę screena.
Hej!!! No to jeśli można to ja bym poprosił o tego screen'a. Nadmienię jednak, iż proszę o nie go z czystej ciekawości a nie niedowierzania. ;D Pozdrawiam serdecznie!
 
hmm mam pytanie nie calkiem do tematu... jak miales ten 50 poziom to miales wszystkie brazowe talenty wykupione czy brakowalo ci jakichs na skutek nie posiadania mutagenow lub eliksirow ze skladnikow specjalnych ? Pytam bo wiem, ze od 45 lewelu nie dostale brazowego talentu, nie byl mi tez potrzebny gdyz zabilem strzyge, a interesuje mnie czy jesli ja oszczedze to dostane 4 srebrne o jeden poziom pozniej.
 
Łatwy- stwierdziłem że nie jestem aż taką lamką aby na nim grać :p.Średni- 31 level. W ostatnich dwóch aktach praktycznie nie wykonywałem questów pobocznych bo zostałem porwany przez nurt główny.Trudny- 38 level, do 39 zabrakło dosłownie kilkaset doświadczenia (zemściło się to że nie wykonałem jednego wiedźmińskiego zlecenia mimo iż chciałem zrobić wszystko).Teraz gram 3 raz (też na trudnym), ale raczej nie pokuszę się o wybijanie "wszystkiego co żywe a nie jest mną" na planszy ;). Tym nie mniej do 40 w końcu dobić spróbuje.
 
Ja skończyłem grę na 37 i 1/2 na średnim poziomie trudności. ;D Nie spieszyło mi się do końca gry więc wykonałem "prawie" wszystkie poboczne zadania(zostało mi tylko "Nie będzie bolało").
 
35 akurat tak okrąglutko :) Powiedzcie mi jedno :p Jak uwarzę ten mutagen co daje coś tam do czegoś tam to ja mam to wypić czy gdzieś zanieść? Bo piję i nic z tego nie wychodzi XD
 
poziom 46,grałem na hard ;D Doświadczenie nabijałem w róznych kryptach,moją ulubioną była na polach,za jednym wejściem miałem 4xalp czyli ok.1800exp.Wystarczyło kilka wejsc/wyjśc i juz miałem nowy poziom :D
 
Łatwy-Nie jestem aż takim idiotą. :DNormalny-Chyba ze wszystkich najgorszy,bo 29. ;DHard-Boję się spróbować. 8)
 
Poziom gry sredni - poziom postaci 52 czy 53najbardziej mnie smiesza te wypowiedzi (Kormoran) ze to nie jest mozliwe. Wystarczy troche pomyslec, a zeby zoptymalizowac ilosc expa w jednostce czasu to - dobor skilli + eliksiry.Tak ogolnie jak juz ktos powiedzial, ze w tej grze chodzi o zabawe, a nie o to kto z jakim poziomem gre skonczyl. Ja po prostu jestem cierpliwy i dociekliwy, no i chcialem dokonczyc rozwoj postaci.Jak by ktos chcial to moge polecic kilka miejsc do nabijania expe. Najwartosciowszym stworkiem (normalny - nie boss) jest bazyliszek za ktorego dostawalem 1450 expe, ale nie wiem jaki mialem wtedy poziom (chyba okolo 40). Dodatkowo podpowiem ze nie da sie w nieskonczonosc rozwijac postaci bo od 50 lvl + NIE DOSTAJE sie talentow RZADNYCH. To tak przy okazji tego tematu 105 lvl - ktos ma niezlego edytora, bo tyle talentow nie mozna zdobyc. A expe ktore dostajemy za kazdego potwora spada wraz ze wzrostem poziomu do wartosci minimalnej 1. Za kazdy kolejny poziom expe maleje o 5 pkt. za kazdego potworka.Teraz gram na hard i jest duzo lepsza zabawa choc nadal uwazam ze gra jest za prosta.
 
No bez obrazy dla wszystkich którzy sięgnęli leveli 50+ ale dla mnie takie nabijanie w RPG jest nienormalne :p. Jak ktoś chce nabijać to niech gra w World of Warcraft. Nigdy nie bawiłem się w wybijanie po kilka razy tego samego miejsca w Wiedźminie xd.PS. Bardzo widać żę zazdroszczę? ;)
 
Ja skończyłem na 41 i 1/3 :). Według mnie i wielu których wypowiedzi czytałem nabijanie levela ma sens, zwłaszcza gdy przychodzi walczyć z trudnymi przeciwnikami.
 
Ja podobnie 18 na normalu. Bez dodatkowego expienia i tylko na questach no i moze troche na szlajaniu się po lokacjach.
 
Top Bottom