Poznajcie Ambasadorów Frakcji!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Jeśli szukacie fajnych zagrań, talii, lub zwyczajnie ciekawych streamów, zajrzyjcie do naszych Ambasadorów Frakcji!


 
Czy oni też będą mieli wkład w ulepszanie frakcji w kolejnych updateach? Ta najbliższa duża aktualizacja, bodajże marcowa, musi być strzałem w dziesiątkę, jeśli chce się odbudować bazę graczy.
 
Cały czas czekam na marzec :D, to już będzie pół roku następnego czekania po pół roku :D. Mam nadzieje na duże zmiany i finałową dopracowaną grę =]. Artifact jak nie zmieni parę kart OP i nie zrobi coś z rankedami i grindfowaniem, to leży u nich. MtG:A teraz bardzo dobrze rozdzieliło rankedy na dwie wersje limited i contructed i w końcu można grać normalny mecz bez utraty pkt rankingowych i testować nowe talie =]
 
Czy oni też będą mieli wkład w ulepszanie frakcji w kolejnych updateach? Ta najbliższa duża aktualizacja, bodajże marcowa, musi być strzałem w dziesiątkę, jeśli chce się odbudować bazę graczy.

Nie szukałbym w tym zadania ambasadorów frakcji :sneaky: Najciekawsza ich rola (na najbliższy czas przynajmniej) kryje się, gdzie indziej: Jeszcze nie zdradziła, jaka zdolność ;)
 

Wikli

Forum regular
Artifact jak nie zmieni parę kart OP i nie zrobi coś z rankedami i grindfowaniem, to leży u nich.

Wszystko wskazuje na to, że artifact to będzie sromotna porażka, tak jak pisałem kiedyś na forum - jedna z najbardziej przehypowanych gier. Statystyki cały czas w dół.

Obecnie trwa jakiś turniej - ogląda go 2000 osób, w porywach do 3000 z hakiem.

Turnieje Gwinta miały oglądalnośc (o ile dobrze pamiętam) na poziomie kilkunastu tysięcy osób w szczytowych momentach.

Co do samych ambasadorów - ciekawa sprawa. Mam nadzieję, że spełnią się w swojej roli ;)
 

Lexor

Forum veteran
Czy jest jakakolwiek szansa, że zaistnieją jakiekolwiek zmiany ambasadorów?

Bardzo o to proszę i mam nadzieję, że nie będę musiał pisać dalszych uzasadnień tej gorącej prośby, ale po takim jednym streamie "wszystkie łapki mi opadły"... :(

EDIT: Gdzie jest oryginalna ikonka " : ( " ?
 

Guest 4136390

Guest
@Lexor Podrzuć jakieś informacje, bo nie wiem o co chodzi a chętnie przeczytam.
 
Krótkie podsumowanie "zaangażowania" ambasadorów w pojedynki ich własnej frakcji.

Punktacja z dzisiejszych streamów: SK - 4 pkt, NR - 4 pkt, NG - 4 pkt, MO - 6 pkt, ST - 6 pkt.
 
Top Bottom