Poznajcie datę Homecomingu!

+
Ja tylko powiem co mi sie nie podoba, bo tak wszystko na plus:

1 Po użyciu Jadu Mantikory, to karta przeskakuje sama w swoją pozycje starowną animacji "samozniszczenia", z premium robi się normalna (brak animacji premium) i zaczyna się niszczyć, trochę to słabo wygląda. Lepiej jakby spalała się z aktualną pozycją i jako premium, a animacja była szybsza =], bo animacje jakieś dziwnie powolne są. Ciekawe, czy wszystkie karty będą tak przeskakiwać.


2 Karty nie rzucają cienia nad polem :p buuu =]


EDIT 1 : tak wszystkie tak przeskakują, bo piorun alzura, robi ten sam przeskok.
 
Last edited:
Super znamy date upadku gry czyli od tego dnia przestaje grac bo to wciąż nie jest grywalne i dopóki stół nie zostanie zmieniony na przejrzysty nigdy nie będzie, uparcie dążycie do swojego widzi mi się a ono jest i będzie nie ważne, gracza widzi mi się jest ważne, bo ono decyduje czy gracz będzie grał czy nie pokażcie opcje w które będzie można sobie zaznaczyć plansza w 2d to będzie można w końcu pograć.

Dopiero co grać zacząłeś 500 meczy dopiero masz rozegranych =]
 
Jak zwykle.
Konsolowcy po piórach bo TAK.
Szkoda gadać.
Może jak zobaczę statystyki ilości graczy PC vs Konsole zmienię zdanie, że jesteśmy traktowani jak niepotrzebne zło konieczne.
Prezentacja mi się podoba i czekam na HC.

A to co, PC ma czekać na konsole, bo mają one jakiś głupi system akceptacji wszelakich zmian w grach? No sorry, ale nie wina Redów, że konsole tak działają i przed wydaniem "góra" musi wszystko zaakceptować, jakby Redzi chcieli wrzucić na konsole zabójczy wirus.
 
No ja wylałem czarę goryczy swojej podczas prezentacji potworków, teraz wygląda to o nieeebo lepiej. Postaci dowódców, ich ruchy i zachowanie są naturalniejsze. Plansza bardziej czytelna, nie ma wystających jak u potworów 3d kości, wygląda na stonowaną bardziej "wciągnięta" w 2d. Efekty wizualne dopracowywane cały czas, widać, że chłopaki nie próżnują :)
Co na nie? To sposób niszczenia karty, tej po użyciu lub ta która ginie, wygląda tak jakby się po prostu rozpływała. A tutaj mogłoby wyglądać tak, że np: efekt pioruna alzura zagranego na blue mountain elite mógłby być kontynuowany, tak aż do spopielenia/spalenia karty (Burn baby! Burn! :love: ) ale to pewnie się zmieni, w końcu to work in progress :) No i talia kart i cmentarz wolałbym obie po prawej stronie "ręki" , jakoś tak bardziej intuicyjnie, i ten coin, potworek i pass nie wyglądają jakoś specjalnie, ale to już moja opinia.
Poza tym widać że dobra robota (y)
Teraz tylko grać w starego Gwinta, żeby za wcześnie nie zatęsknić ;)
@brendix to nie złośliwość czy braki CDPR. Zapoznaj się z polityką Sony, stąd też wyszła między innymi brak możliwości łączenia kont z PC'towymi.
 
no to czekamy na utalentowanego grafika ktory polaczy obie prezentacje i ujrzymy wyglad stolu dla 2 roznych frakcji :p
Mówisz masz:

 
No, może teraz ludzie przestaną marudzić że nie wiedzą jak to wygląda...
Wystarczy trochę wyobraźni ;)
 
No, może teraz ludzie przestaną marudzić że nie wiedzą jak to wygląda...
Wystarczy trochę wyobraźni ;)

Wyrażenie opinii to marudzenie? Co do wyobraźni, równie dobrze można tak powiedzieć o czymkolwiek, choćby gameplayu. A takie łączenie screenów i tak nie oddaje boardu, jak widać na poucinanych przy bokach drzewach, krzewach, kamulcach i kapliczkach.
 
Wyrażenie opinii to marudzenie? Co do wyobraźni, równie dobrze można tak powiedzieć o czymkolwiek, choćby gameplayu. A takie łączenie screenów i tak nie oddaje boardu, jak widać na poucinanych przy bokach drzewach, krzewach, kamulcach i kapliczkach.


Kolega w poście nade mną poprzycinał wszystko tak by było git. Więc owszem, oddaje to board. <3
 
Wyrażenie opinii to marudzenie? Co do wyobraźni, równie dobrze można tak powiedzieć o czymkolwiek, choćby gameplayu. A takie łączenie screenów i tak nie oddaje boardu, jak widać na poucinanych przy bokach drzewach, krzewach, kamulcach i kapliczkach.
Ja wkleiłem nie poucinane ;]
@Ingen0000 wkleiłem z reddita =] mi by się nie chciało tego robić =]
 
@Twilightus Odkąd pamiętam, to ty zawsze narzekasz, a mimo to grasz dalej. Pewnie i w HC będziesz grał.
Czytam różne fora i nie widzę, by była przewaga osób którym się te zmiany nie podobają. Zresztą fora to tylko ułamek społeczności, większość ludzi nawet na nie wchodzi i nie ma pojęcia co się tam dzieje.
Zapomniałeś dodać o tym jak to się Redzi nie lubią Gonu, wszak ten archetyp chyba wylatuje i jego jednostki będą wspomagać inne.
 
Mam nadzieję że tym razem nie zaliczycie obsuwy, bo hejt będzie niemiłosierny ;D
Bezpieczniej byłoby nie dawać jeszcze konkretnej daty, i podać ją gdy już na 100% będzie pewne że nie przełożycie.
zaliczą:)...myślę że w tym wszystkim nie uwzględniamy jednej rzeczy. Zarządzania. Oni nie tylko się z nami komunikują, ale też są zarządzani. Terminy ich mobilizują i ja myślę, że terminy mają głównie taką funkcję, a nie koniecznie formę zobowiązania wobec społeczności. Jak będzie coś nie tak, a moim zdaniem będzie, bo zawsze było to po prostu premierę przesuną.
 
No ja wylałem czarę goryczy swojej podczas prezentacji potworków, teraz wygląda to o nieeebo lepiej. Postaci dowódców, ich ruchy i zachowanie są naturalniejsze. Plansza bardziej czytelna, nie ma wystających jak u potworów 3d kości, wygląda na stonowaną bardziej "wciągnięta" w 2d. Efekty wizualne dopracowywane cały czas, widać, że chłopaki nie próżnują :)
Co na nie? To sposób niszczenia karty, tej po użyciu lub ta która ginie, wygląda tak jakby się po prostu rozpływała. A tutaj mogłoby wyglądać tak, że np: efekt pioruna alzura zagranego na blue mountain elite mógłby być kontynuowany, tak aż do spopielenia/spalenia karty (Burn baby! Burn! :love: ) ale to pewnie się zmieni, w końcu to work in progress :) No i talia kart i cmentarz wolałbym obie po prawej stronie "ręki" , jakoś tak bardziej intuicyjnie, i ten coin, potworek i pass nie wyglądają jakoś specjalnie, ale to już moja opinia.
Poza tym widać że dobra robota (y)
Teraz tylko grać w starego Gwinta, żeby za wcześnie nie zatęsknić ;)
@brendix to nie złośliwość czy braki CDPR. Zapoznaj się z polityką Sony, stąd też wyszła między innymi brak możliwości łączenia kont z PC'towymi.
Raczej Microsoftu.
A to co, PC ma czekać na konsole, bo mają one jakiś głupi system akceptacji wszelakich zmian w grach? No sorry, ale nie wina Redów, że konsole tak działają i przed wydaniem "góra" musi wszystko zaakceptować, jakby Redzi chcieli wrzucić na konsole zabójczy wirus.
Powiedz mi przyjacielu czy jestem jakiś gorszy?? Nie mam pretensji tylko wyrażam opinię że konsolowcy zawsze na przegranej pozycji. Na PC wszystko szybciej, lepiej, dokładniej, z dodatkami itp. Po prostu.
 
Raczej Microsoftu.
Albo raczej polityki pomiędzy tymi dwoma kompaniami. Ale nie martw się bratku, patrz na pozytywy, my pcetowcy dostaniemy zbugowaną wersję przez miesiąc będziemy borykać się z błędami, za to konsolowcy dostaną już wypieszczoną wersję no i beczki od CDPR jako zadośćuczynienie.
 
Raczej Microsoftu.

Powiedz mi przyjacielu czy jestem jakiś gorszy?? Nie mam pretensji tylko wyrażam opinię że konsolowcy zawsze na przegranej pozycji. Na PC wszystko szybciej, lepiej, dokładniej, z dodatkami itp. Po prostu.

Będzie na 100% 23 października, za mała rama czasowa by mieć obsuwę, jakby rok wcześniej podali datę premiery, wtedy mogli by przesunąć, bo się jednak przeliczyli. Czekali do końca by mieć 100% pewności i nam ją podali.
__
@brendix jest wiele przyczyn:
*pierwsza, muszą wydać grę przed artefaktem, którego nie ma na konsolach, a wychodzi na PC.
*druga, gra nie jest jeszcze gotowe, pewnie będą ją dopieszczać do samego końca, więc jej nie wydadzą równo z PC
*trzecia, jakby mogli wydać równo z PC muszą dostać pozwolenie od SONY (certyfikat), a że to jest gra sieciowa, więc dłużej to potrwa. Może szalony informatyk dał jakiś kod, bez wiedzy CDPR, który wyłączy wszystkie konsole na których zostanie ściągnięta gra.

Na PC bezpośrednio można wdrożyć patch, a na konsolach musi chyba przejść przez SONY, tak mi się wydaję, tam nie ma samowoli, a samo Sony, na tyle gier też nie ma nieskończonych możliwości operacyjnych.

PS: Może dlatego na PC tak rzadko wychodziły patche, bo trzeba było czekać na konsole ? 0_o
 
Last edited:
Albo raczej polityki pomiędzy tymi dwoma kompaniami. Ale nie martw się bratku, patrz na pozytywy, my pcetowcy dostaniemy zbugowaną wersję przez miesiąc będziemy borykać się z błędami, za to konsolowcy dostaną już wypieszczoną wersję no i beczki od CDPR jako zadośćuczynienie.
I co ja mam z tymi beczkami zrobić ??
Mogę oddać dla początkujących graczy jako podarunek jeśli taka opcja będzie.
Mam wszystkie karty w pigułę beczek i skrawków więc nie wiem co mam z taka ilością dobroci robić.
Można by było w Turniejach konsolowych za sponsorować z 30 beczek dla zwycięzcy ale nie ma jak się podzielić, bo nie istnieje taka opcja.
 
Ojoj... ale ta animowana Eithné jest "fuj fle"... Nie o taki Brokilon walczyłbym walczył!!! ;)

Prezentacja1.jpg


@Burza46 No kaman! Bardzo uprzejmie proszę o natychmiastową & całkowitą zmianę koncepcji! ;)
Już kiedyś była taka jedna, wybitna Eithné...*
Eithne.jpg

*tak, to miał być sarkazm.

Proszę, nie. Nie idźcie tą drogą... Ta nowa Eithné bardziej wesołą orczycę przypomina :)

To tak na poprawę humoru :)
Pzdr! :)
 
Top Bottom