Poznajcie datę Homecomingu!

+
Ojoj... ale ta animowana Eithné jest "fuj fle"... Nie o taki Brokilon walczyłbym walczył!!! ;)

View attachment 10977776

@Burza46 No kaman! Bardzo uprzejmie proszę o natychmiastową & całkowitą zmianę koncepcji! ;)
Już kiedyś była taka jedna, wybitna Eithné...*
View attachment 10977779
*tak, to miał być sarkazm.

Proszę, nie. Nie idźcie tą drogą... Ta nowa Eithné bardziej wesołą orczycę przypomina :)

To tak na poprawę humoru :)
Pzdr! :)
Elfy powinny być smukłe dostojnie, szlachetne. Krasnoludy i orki napakowane. Tak to widzę i tak wszędzie jest. Jeszcze te paski skórzane na rękach jak u orków w gumisiach =]. Obecna jest najlepsza i taka powinna być postać smuklejsza i dostojna.
 
Niektórzy dalej nie rozumieją problemu w różnych datach premiery na PC i konsole - nie chodzi o to, że konsolowcy muszą czekać dłużej i to tak nas zdenerwowało, chodzi o to, że od teraz Gwint będzie działał na dwóch wersjach, więc oczywistym jest, że konsola traci możliwość grania z PC, możemy co najwyżej podglądać się w rankingu (albo i to utracimy).
Jaki procent aktywnych graczy gra na konsoli? - 2%, 5%? GÓRA! Zostajemy zepchnięci na drugi plan bez możliwości nawet importu konta na PC w związku z polityką Sony.
Rozumiem, że na 21 randze będziemy sobie grać w piętnastu i przybijać piątki? Super ale mi się nie widzi poświęcania czasu na coś takiego...
Dlatego pytałem czy dodatek ma inną datę, czy cały HC.
 
I co ja mam z tymi beczkami zrobić ??
Mogę oddać dla początkujących graczy jako podarunek jeśli taka opcja będzie.
Mam wszystkie karty w pigułę beczek i skrawków więc nie wiem co mam z taka ilością dobroci robić.
Można by było w Turniejach konsolowych za sponsorować z 30 beczek dla zwycięzcy ale nie ma jak się podzielić, bo nie istnieje taka opcja.
Aleś marudeiro. Nawet nie wiesz jak będę Ci zazdrościł, Ty nadal pograsz sobie w old schollowego Gwinta, a ja w tym czasie musiał męczyć się z jakimiś 3d akcjami i 2-oma rzędami.
 
Aleś marudeiro. Nawet nie wiesz jak będę Ci zazdrościł, Ty nadal pograsz sobie w old schollowego Gwinta, a ja w tym czasie musiał męczyć się z jakimiś 3d akcjami i 2-oma rzędami.
Serce me krwawi na ta okoliczność :LOL:
Gdyby nie marudy to nadal łupali byśmy kamieniem kości żeby szpik wysysać w jaskiniach:cool:
Ja marudzę, ktoś czyta że faktycznie co z nimi zrobić i bęc ! Pomysł i rozwiązanie.

Czekam ...(y)

Pozdrawiam i bez odbioru.
 
Mam kilka beczek do otwarcia, lepiej będzie poczekać na premierę Homecoming z openingiem?
Bez różnicy, ale lepiej raczej teraz, bo później wybierzesz sobie kartę z fragmentów jaką chcesz, a nie losową z beczki teraz =]
 
Last edited:
Brałem udział rok temu w zamkniętej becie Gwinta. Zalogowałem się na konto i widzę, że mam 700 skrawków i 68 beczek. (wszystkie karty zostały wykasowane) teraz Poziom 1 Ranga 1 (wcześniej miałem 15 rank)

Z tego co pamiętam gracze za udział w becie mieli dostać w Homecoming animowanego Gerlata oraz ilość beczek które kupili za pieniądze.

Moje 68 beczek dostałem za udział w becie (nie kupione). Czy zostaną one w Gwincie po Homecoming czy zostaną wykasowane?
 
@Mr2Red Zostaną, ale jak pisałem wyżej, jak je otworzysz teraz, nic nie tracisz, bo masz 100% zwrot. Najlepiej poczekać na jakieś wydarzenie z beczkami i wtedy je otworzyć. Możliwe, że jeszcze jedno będzie, więc wystarczy obserwować Gwinta na tweet albo facebook, aby nie przegapić. Ostatnio dostawało się legendarną kartę na każdą beczkę.
 
Wiadomo coś o dacie startu preordera i czy będzie jakaś EK?
W tym miesiącu mamy się ponoć dowiedzieć ceny (taki pisali ludzie z cdpr) . Jednocześnie z ujawnieniem ceny chyba ma ruszyć preorder, ale z tym nie jestem na 100% pewny :p

Coś jest na rzeczy, bo nie widu, ani słychu Pawła Burzy :], a kawkę dzisiaj rano pił w firmie (tweet) i nie odpowiedział na pytania, jak to ma w zwyczaju przy kawce =]
 
Tak myślałem właśnie, więc zastanawia mnie czemu ludzie pytają o EK...

Bo nie każdy ma czas śledzić każdy wpis na bieżąco. ;) Dawniej takie pytania o ile nie były zadawane nagminnie nie spotykały się z takimi komentarzami, po prostu ludzie na nie odpowiadali. No ale każde czasy mają własne zwyczaje. :rolleyes:
 
MtG:A weszła w Open Beta i od razu wyprzedziła HS na twich'u, widać jak wąski jest rynek karciany. Gracze z HS na chwilę przeszli z ciekawości. Dzięki Wojnie Krwi można przyciągnąć ludzi, którzy nie grają karcianek i powiększą swoją bazę graczy, bo Wojna Krwi będzie ich pierwszą i dalej czeka gwint multi.
 
Top Bottom