Poznajcie GeForce RTX 2080Ti w wydaniu Cyberpunk 2077!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Nareszcie możemy oficjalnie ogłosić GeForce RTX 2080Ti w wydaniu Cyberpunk 2077!Specyfikacja GeForce RTX 2080Ti Cyberpunk 2077 nie różni się od specyfikacji GeForce RTX 2080Ti Founders Edition. Można ją znaleźć na oficjalnej stronie firmy Nvidia.

Mimo, że karty nie pojawią się w sprzedaży, będzie sporo okazji, aby zgarnąć jedną z nich! Razem z naszymi przyjaciółmi z firmy Nvidia przygotowaliśmy kilka konkursów i rozdań. Obserwujcie Cyberpunk 2077 na Facebooku, Twitterze i Instagramie aby nic nie przegapić!
 
Super inicjatywa ale nikłe szanse powodzenia...Przynajmniej człowiek spróbuje aby sumienie nie gryzło, że tego nie zrobił. Fanie raz w żuciu byłoby coś wygrać i to coś tak pięknego. Taka wisienka na torcie prostego fana CP, a nie jakiegoś YouTubera, który i tak dostaje profity od twórców gier xD
 
Karta fajna, ale po pierwsze będę celował w kolejną generację od "zielonych" (zapewne nie po samej premierze), a dwa i tak nie siedzę w mediach społecznościowych, więc moje szanse na wygraną są jeszcze bardziej bliższe zeru niż zwykle, oraz trzy i tak nie mam okna w obudowie (a nawet jakbym miał, to stoi ona w taki miejscu, że nie byłoby nic widać), więc karta by suę tylko "marnowała" ;) .

Powodzenia dla biorących udział w konkursie :).
 
Top Bottom