Poznajcie zwycięzców GWINTOWEGO Konkursu Artystycznego!

+

Lilayah

CD PROJEKT RED
Poznajcie zwycięzców GWINTOWEGO Konkursu Artystycznego!



W ostatnich tygodniach otrzymaliśmy ponad 800 prac, kwalifikujących się do udziału w GWINTOWYM Konkursie Artystycznym. Chcieliśmy podziękować wszystkim uczestnikom -- wykonaliście niesamowitą robotę, byliśmy pod wielkim wrażeniem Waszej kreatywności i przywiązania do szczegółów. Wybór najlepszych prac okazał się być naprawdę trudnym zadaniem!

Podziękowania należą się też całej, wspaniałej społeczności GWINTA. Po raz kolejny udowodniliście, że jesteście pełni pasji i zaangażowania -- podczas Głosowania Społeczności oddaliście w sumie ponad 65 tysięcy głosów!

A więc nie przedłużając -- oto prace które wybraliśmy (z Waszą pomocą!):



Pierwsza Nagroda​

Dario J.​





Druga Nagroda​

Nikita V.​





Trzecia Nagroda​

Damian Ż.​







Pierwsza Nagroda Społeczności​

Daniela I.​





Druga Nagroda Społeczności​

Felipe P.​





Trzecia Nagroda Społeczności​

Anastasia K.​







Wyróżnienia​

Igor K.​





Kacper G.​





Rachel U.​





Krassimir M.​





Evgeniy P.​





Gratulacje!
 
Ciekawi mnie jedna rzecz, a mianowicie czy kiedykolwiek zwycięskie prace z Gwintowego konkursu artystycznego bądź też pozostałe warte uwagi prace zostaną wykorzystane do stworzenia nowych kart do Gwinta? Ja osobiście głosowałem na naprawde świetne prace na których znajdowała się postać Azara Javeda i uważam że naprawde fajnie byłoby go ujrzeć kiedykolwiek jako karta w Gwincie. Oczywiście jest jeszcze wiele moim zdaniem świetnych prac które można by było wykorzystać do stworzenia nowych kart postaci których dotychczas nie ma ( np. wspomniany przeze mnie Azar
Javed)
 
Przejrzałem wszystkie prace i niestety moi faworyci nie wygrali ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, były naprawę dobre! No cóż, żywię tylko nadzieję że spora część z nich zostanie w przyszłości wykorzystana, po prostu marnotrawstwem byłoby porzucanie tak dobrych prac. Moim ulubionym artem była białowłosa dziewczyna z czarnym wilkiem (albo psem) przy boku. Ze zwycięzców to podobają mi się przede wszystkim praca Kacpra i Damiana. Gratulacje.
 
Jedna z kart ma którą zagłosowałem znalazła się na podium.
Michail0708;n10898011 said:
Ciekawi mnie jedna rzecz, a mianowicie czy kiedykolwiek zwycięskie prace z Gwintowego konkursu artystycznego bądź też pozostałe warte uwagi prace zostaną wykorzystane do stworzenia nowych kart do Gwinta?

Mam nadzieję, że nie ta karta Pani Jeziora, która zajęła pierwsze miejsce według społeczności. Żadna ilustracja Pani jeziora nie była na tyle dobra, choć najwięcej ich było w konkursie. Nie wiem, uważam, że było wiele ładniejszych prac.

Drugie miejsce według CDPR praca Nikity V. to też dla mnie spore zaskoczenie...poważnie? Nie, abym twierdził, iż jest brzydka, ale co najmniej 20 lepszych było.
 
Moim zdaniem, Zerrikanki wyżej, zamiast dwójki. Moim osobistym faworytem była Iris, dziwię się, że nie znalazła się na podium.
 
Zdecydowanie najbardziej podoba mi się Wicht ale nie pasuje do gwinta a z tych pasujących to Borch Trzy Kawki jest moim faworytem
 
Jesteś państwo niesamowici! Takie zdolności, ach! Gdy będę wystawiał kolejną sztukę uliczną w Wyzimie dam Wam znać oczywiśnie :cheers:
 
Co ciekawe tylko na jedna pracę z tych podanych tu zagłosowałem, co daje ogląd jak dużo było dobrych (miałem wrażenie że co najmniej trzy to będą pewniaki). Mam nadzieję że paręnaście (jak nie więcej) z nich trafi do gry, a nie tylko te co znalazły się na podium.

Trzymam kciuki za tę kartę, ekipa od animacji mogła by zrobić arcydzieło: :)



oraz:

 

Lilayah

CD PROJEKT RED
michlu;n10905441 said:
Co ciekawe tylko na jedna pracę z tych podanych tu zagłosowałem, co daje ogląd jak dużo było dobrych (miałem wrażenie że co najmniej trzy to będą pewniaki). Mam nadzieję że paręnaście (jak nie więcej) z nich trafi do gry, a nie tylko te co znalazły się na podium.

Trzymam kciuki za tę kartę, ekipa od animacji mogła by zrobić arcydzieło: :)

Muszę Cię niestety zmartwić, gdyż nie mamy w planach wykorzystania tych artów do zrobienia nowych kart w GWINCIE :(
 
Last edited by a moderator:
Wspaniałe prace, chociaż przyznam szczerze nie głosowałem na żadną z nich :p Mój faworyt, wiedźmin Brehen, niestety nie załapał się do czołówki :( Aczkolwiek vodyanoi musiał jakoś umknąć mojej uwadze, bo jest kapitalny. Ciężko było rozdzielić 5 głosów pomiędzy taką ilość fajnych zgłoszeń.

Ten konkurs był świetnym pomysłem, dostaliśmy mnóstwo porządnych wizualizacji postaci z uniwersum, niektórych bardzo egzotycznych :D
 
PATROL;n10905811 said:
Wspaniałe prace, chociaż przyznam szczerze nie głosowałem na żadną z nich :p

Można jeszcze gdzieś zobaczyć wszystkie prace, nie tylko te które wygrały?
 
Lilayah;n10905561 said:
Muszę Cię niestety zmartwić, gdyż nie may wplanach wykorzystania tych artów do zrobienia nowych kart w GWINCIE

No niestety, ale zmartwiłaś :(

Szkoda, bardzo szkoda, ogólnie świetnych prac było bardzo dużo. Jak widać fani Gwinta maja niesamowity talent, warto było by przy kolejnym konkursie (o ile będzie) aby więcej prac trafiło do gry. Fajnie że fani gry mogą dołożyć coś od siebie aby tworzyć Gwinta.


Reunion33;n10906801 said:
Można jeszcze gdzieś zobaczyć wszystkie prace, nie tylko te które wygrały?
Dołączam się do pytania.
 
Top Bottom