Poznajcie zwycięzców GWINTOWEGO Konkursu Artystycznego!

+
No Title

Wg mnie 1 miejsce jak najbardziej zasłużone, cholernie skomplikowana, pomysłowa i wykonana po mistrzowsku ilustracja. Druga i trzecia pozycja mogłaby znaleźć się w pracach wyróżnionych, głównie z tego powodu, że było kilka prac które biły je zdecydowanie. Ostatnia sprawa to wyróżniony wicht - z całym szacunkiem dla autora pracy (bo jest naprawdę super) i dla Redów , ale robiliśmy ilustracje do gwinta, więc taki sposób wyróżnienia jest swego rodzaju strzałem w pysk dla niektórych osób.
 

Attachments

  • photo209751.jpg
    photo209751.jpg
    312.1 KB · Views: 53
  • photo209761.jpg
    photo209761.jpg
    277.8 KB · Views: 55
Wow! Jeśli o mnie chodzi to chyba najbardziej z tych tu wymienionych trafia do mnie art Borcha Trzy Kawki. Wszystkie prace są oczywiście świetne (choć osobiście jak sobie przypominam to nie zagłosowałem na żadną z nich), ale mam parę zastrzeżeń. 1 miejsce to prawdziwy majstersztyk! Temu chyba nikt nie zaprzeczy, ale do 2 i 3 miejsca mam już wątpliwości. Racja wyglądają super! Ale odnoszę wrażenie, że były prace, które prezentowały się znacznie lepiej. Plus ten witcht. Znowu praca bardzo ciekawa, ale całkowicie nie pasująca do reszty gwintowych grafik. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

Oczywiście wypada mimo wszystko złożyć najszczersze gratulacje na zwycięzców i wszystkich uczestników. Fajnie wiedzieć, że w gronie gwinciarzy mamy tak utalentowane persony :D
 
Sporo prac nagrodzonych blednie przy tych, które się nie załapały. Nie znam się na grafice, oceniam coś na zasadzie tego jak mi się podoba, ale zupełnie nie rozumiem części podjętych decyzji. Na przykład 3 miejsce CDPR wygląda średnio, a jedna z nagrodzonych prac stylem zupełnie nie wpasowuje się w świat Wiedźmina.
 
ROACHviel;n10914511 said:
Ale odnoszę wrażenie, że były prace, które prezentowały się znacznie lepiej. Plus ten witcht.
Też tak uważam, ten wicht to jakaś kompletna pomyłka, sądzę że autor nazbierał dużo głosów od znajomych. Co do reszty prac to pierwsze miejsce od CDPR spoko, drugie baaardzo średnie, trzecie niezłe. Jedyne gdzie mój głos się załapał to druga nagroda społeczności z południcą. Ale już wyróżnione prace są mocne i ładne.
 
Wystarczy tylko spojrzeć na tę dziewczynę i od razu można się przekonać że historia którą skrywa musi być fascynująca, prawdziwe marnotrawstwo że nie zostanie wykorzystana. Girl and wolf.jpg
 
YenneferIncendio;n10915358 said:
Miałem innych faworytów, ale cóż, trochę zdziwiony jestem. ;) Cóż za istota znajduje się na pracy Damian Ż.?

Vodyanoi. Ryboludzie znani z wiedźmina 1 i opowiadania ,,trochę poświęcenia'' (choć nazwa ich rasy nie została wtedy podana). Czcili jednego z aktualnych dowódców w Gwincie: Dagona.
Ciekawostka: Sapkowski postanowił dać Redom pstryczka w nos i w ,,Sezonie Burz'' jeden z morskich potworów nazywa się bardzo podobnie do wymyślonej przez Redów nazwy ich rasy: Wodjanoj.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Reunion33;n10906801 said:
Można jeszcze gdzieś zobaczyć wszystkie prace, nie tylko te które wygrały?

Na chwilę obecną nie planujemy dodatkowej strony poświęconej pracom konkursowym, które nie wygrały.
 
Wyśmienite ilustracje, wybieranie zwycięzców musiało być niezwykle trudne. Genialna karta Pani Jeziora, i piątka dla Eugeniusza za pomysł z karpiem. :-D
Gratuluję zwycięzcom i zabieram się do przeglądania pozostałych prac.
BTW, karta Vivienne wrzucona na poprzedniej stronie wygląda niesamowicie!
 
Top Bottom